Skocz do zawartości
Forum

Jak długo używacie proszku dla niemowląt?


Rekomendowane odpowiedzi

podobno najlepiej do 3 roku życia, a jeśli dziecko ma problemy ze skórą to i dłużej, ja uzywam nadal proszku dla dzieci, Oli ubranka czasem piorę w naszym płynie do prania i nie ma żadnych reakcji, ale po Oli i Emilce mam dużo prania, wię terqz nawet czasem nawet rzeczy piore w proszku dla dzieci, bo naszych ubrań jest mniej niż dzieciecych

Odnośnik do komentarza

Maja ma 18 miesięcy i dalej piorę w proszku dla niemowląt mimo że nie ma żadnych uczuleń. Lecz zaraz przyjdzie na świat jej brat i jego ubranka też w nim będę prała (już piorę) dlatego nie zrezygnowałam. Ubranka dzieci będę prała razem.

Odnośnik do komentarza

Moje dzieci mają: prawie 9 i 3 latka oraz trzeci: 8 miesięcy. Piorę dla wszystkich w "Białym Jeleniu", nie jest drogi więc nie jest to problem. Czasem Yelp.
Używam bo ciągle mają niezidentyfikowane wysypki, zwłaszcza maluchy. Dodatkowo płuczę rzeczy włączając na koniec szybki program 15 min 40 stopni, bo tylko ciepła woda wypłukuje detergenty. Zwykle płukanie w pralkach odbywa się najczęściej w zimnej wodzie.
Ostatnio najmłodszemu umyłam z pośpiechu pupę zwykłym mydłem w płynie dla dorosłych, i nie zdążyłam wody zakręcić, a już miał czerwoną skórę, jak poparzoną. Zamierzam proszków dla dzieci używać przez okres przedszkola. To, że nie widać zmian skórnych, nie oznacza jeszcze, że detergenty nie dostają się do niedojrzałego organizmu. Po co ryzykować.

Odnośnik do komentarza

Mój mały ma dopiero 2 mc, i piorę wszystkie jego ciuszki w vizirze do białego, synek nie ma żadnego uczulenia po nim. Moja mama go zawsze używała i teraz ja. Ale to fakt, każde dziecko jest inne i inaczej może reagować. Gdyby coś się działo na pewno bym prała w dziecięcym.

Odnośnik do komentarza

A ja tak polubiłam proszek dla dzieci, że piorę w nim ubrania wszystkich. Lubie ten delikatny zapach, który nie przytłacza jak przy normalnych proszkach, bo ja jestem wrażliwa na sztuczne aromaty i po prostu mi śmierdzą. Zatem ja akurat chętnie będę prała w Dzidziusiu jak najdłużej :)

"Jeżeli wiesz wszystko, to znaczy, że zostałeś źle poinformowany" - przysłowie chińskie.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sjw4ztyz9vlop.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...