Skocz do zawartości
Forum

Blogi z modą dziecięcą


Rekomendowane odpowiedzi

Tak , czasami tak jest, ja tam wolę kiedy moje chłopaki ubrane są jak dzieci, wygodnie, kolorowo, np. z ich ulubionymi postaciami, a nie jeansy rurki, w których ciężko wejść na drabinkę. Nie ma to jak poczciwe dresy. Ja lubię łączyć kolory nie schematycznie np. granat z pomarańczem, czy zielony z czerwonym.
Powiem Wam jednak, że mój 4 latek ma już swoje zdanie w sprawie mody i nie do wszystkiego mogę go przekonać już. za to szaleje z moim małym Gabrysiem.
Acha tylko ja szaleje z tym co mam bo braciszku i ciuszki od brata po synach, a nie szaleje z nowymi zakupami ciuchowymi:-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-62613.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-62612.png

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście sama prowadzę blog i pokazuję jak ubieram córkę.. uważam,że nie jest w tym nic złego,że chce by moje dziecko wyglądało ładnie i inaczej od całej reszty.. sama nie lubię być i wyglądać jak cała reszta,więc pokazujemy to poprzez ubranie .. zapraszam Was na www.mialivestyle.blogspot.com

Odnośnik do komentarza

a nie myślałaś o tym, zeby zasłonić jej twarz na tych zdjęciach? pokazywanie ubrań ok, ale dla mnie pokazywanie twarzy dziecka tysiącom nieznanych ludzi jest po prostu nierozsądne i wobec dziecka też nie jest w porządku, bo ono nie ma świadomości, że jego zdjecie jest dostępne dla każdego, moim zdaniem prywatnośc dzieci trzeba chronić

Odnośnik do komentarza

Tworzenie blogów jest teraz modne - nie ma znaczenia z czym, z kim i o czym są tworzone. Moda jest na blogi i kropka. Czy to dobrze? Każdy odpowie sobie sam. Oczywiście chronienie prywatności powinno być uwzględniane ale niestety często nie jest, zapominając, że internet może być niebezpieczny. Moda u dzieci - dlaczego nie, jeżeli to ulubione zajęcie, pasja, zainteresowanie. Czy one są inspiracją dla innych? Bywają właśnie dla tych, dla których moda jest ważna. Wszystko wykorzystywane w umiarze pozwala cieszyć, ale każda przesada jest niewskazana i bywa niebezpieczna.

Odnośnik do komentarza
Gość BajkowyUrwis

Ubranka w sam raz dla modnego dziecka :-)

Zapraszam do nowego sklepu internetowego z licencjonowanymi ubrankami z postaciami i motywami znanymi z bajek. Ubranka świetnej jakości i w atrakcyjnych cenach.

www.bajkowyurwis.pl

Odnośnik do komentarza
Gość Rosnę Szybko

Zapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się z naszą marką ubranek rosnących razem z dzieckiem, to nie tylko oszczędność pieniędzy ale również piękne, kolorowe, bardzo unikalne i idealnie wykończone ubrania dla dzieci w wieku do 8 lat. Zapraszam gorąco na www.rosneszybko.pl oraz na nasz fanpage gdzie zawsze najświeższe aktualności tego co dzieje się w sklepie https://www.facebook.com/rosneszybkopl

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy zdecydowałabym się na pokazanie dziecka na blogu, myślę że samo powinno zdecydować czy chce aby jego twarz pojawiła się w internecie, a mając kilka lat jest na to chyba trochę za małe i nie ma świadomości zagrożeń z tym związanych. Natomiast jeśli chodzi o ubrania - uwielbiam przeglądać wszelkie sklepy, gdzie mają ładne ubrania dla dzieci i często kupuję online. Sobie z reszta też kupują online :P

Odnośnik do komentarza

Wiecie co, może to nie jest typowo blog o modzie dziecięcej, ale mój ulubiony sklep internetowy Limoda też prowadzi swojego bloga i bardzo często pojawiają się w nim notki na temat ubierania dzieci. Wydaje mi się, że warto czasami zajrzeć, bo ich rady są czasami bezcenne:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...