Skocz do zawartości
Forum

Jaki kolor wybrać do kuchni?


Rekomendowane odpowiedzi

Mi się osobiście podobają najbardziej kuchnie jasne:
biel
krem
ewentualnie delikatna szarość

Polecam również zainwestować w blat z granitu, ewentualnie marmurowy. Wiem wiem, że nie jest to mały wydatek jednak taki blat, nie dość, że o wiele ładniej wygląda, to jeszcze jest o wiele bardziej wytrzymały;
[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Ja równiez nie zdecydowałabym sie na takie agresywne kolory. Czasami wyglada to fajnie ale pomyślcie sobie, czy nie znienawidzilibyscie takiej kuchni po kilku latach. Bo mi pewnie po roku taki mocny kolor by sie znudził. Sama mam kuchnię w beżu ale takim chłodnym, kamiennym. [reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja mam jasny, bo optycznie powiększa pomieszczenie. Ciemniejsze mam tylko dodatki, takie jak obrusy czy plisy. Swoją drogą bardzo polecam plisy [reklama usunięta] i to nie tylko do kuchni, to praktyczna rzecz, która nie zbiera kurzu jak firanki

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Żadnych otwartych półek, cały bałagan zamykamy w szafie. I do kuchni nie polecam grafitowego ani szarego blatu - muszę dziada myć z 5 razy dziennie, bo tak widać na nim kurz, przez to nie mam już czasu myć podłóg i musiałam kupić samojezdny odkurzacz 😉

[reklama usunięta]

 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

W zasadzie to kwestia gustu, bo każdy woli inny kolor – jasny, ciemny, stonowany, jaskrawy itd. u mnie akurat jest taka cegła dekoracyjna na ścianę: [reklama usunięta]. Bardzo się u mnie sprawdza. A meble mam robione na zamówienie przez męża 😛 W kolorze białym.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja mam białe ściany 🙂 A meble ciemne, granatowe, więc dodatki też ciemne. Ostatnio zamowilam plisy na [reklama usunięta]. Fajną sprawa, wygodne i praktyczne rozwiązanie na okna do kuchni i nie tylko. Nawet na niewymiarowe okna 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość Avril34

Wszystko zależy, co się komu podoba. Osobiście zdecydowałam się na jasną kuchnię, która jest dzięki temu bardziej przestronna, wydaje się, że ma więcej przestrzeni. Dlatego ściany są pomalowane na kolor beżowy, a nad blatami jest biały klinkier [reklama usunięta]. To idealne połączenie i jak dla mnie idealna kolorystyka. Szafki są też białe, a dodatki – beżowe.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Kuchnia powinna stwarzać wrażenie przestronnej, ponieważ jest tam wiele sprzętów, łatwo poczuć się przytłoczonym ograniczeniami przestrzeni. W związku z tym najlepiej sprawdzą się jasne kolory, które optycznie powiększają przestrzeń. Warto też pomyśleć o jasnych tapetach z minimalistycznymi wzorami. Dobrej jakości tapeta, która zostanie powleczona odpowiednim materiałem, spokojnie przetrwa w kuchni wiele lat, sprawdzając się lepiej od pomalowanych ścian.

Edytowane przez Aplip.pl

Aplip.pl: Fototapety na zamówienie, plakaty na ścianę i naklejki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...