Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Wygraj wózek X-lander!"


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze,

przygotowaliśmy dla Was kolejny interesujący konkurs.

Tym razem do wygrania są kosze na pieluchy Sangenic Nursery Essentials oraz wózek spacerowy X-lander XQ 2013.

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/alantan.jpg

Do konkursu mogą przystąpić wszystkie osoby, które zakupią krem Alantandermoline z wit. F i zachowają dowód zakupu tego kremu.

Następnym krokiem Rodzica bądź opiekuna biorącego udział w konkursie będzie zrobienie zdjęcia swojemu uśmiechniętemu dziecku. Przesyłacie zdjęcie i rejestrujecie swój paragon za pomocą aplikacji konkursowej, która znajduje się tutaj (aplikacja usunięta, konkurs zakończony).

Jury konkursowe co tydzień wybierze najlepsze zdjęcie. Będzie to Zdjęcie Tygodnia. Autor zdjęcia po przedstawieniu dowodu zakupu kremu Alantandermoline z wit. F otrzyma kosz na pieluchy.

Pamiętajcie, że numer dowodu zakupu musi się zgadzać z tym, który został zarejestrowany przy zgłaszaniu zdjęcia za pomocą aplikacji konkursowej.

Kosze na pieluchy będzie można wygrać co tydzień, do 30.06.2013.

A teraz najprzyjemniejsza część naszego wpisu :)

Po upływie dwóch miesięcy Jury wybierze zwycięskie zdjęcie. Autor zwycięskiego zdjęcia otrzyma wózek spacerowy X-lander XQ 2013 o wartości 1400 złotych.

Czas trwania konkursu to 06.05-30.06.2013 r.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Odnośnik do komentarza

ja już wziełam udział w konkursie. Myślałam, że ten krem jest droższy ale pozytywnie się zaskoczyłam :D Zajrzałam do apteki internetowej http://www.doz.pl/apteka/p48703-Alantandermoline_masc_pielegnacyjna_z_witamina_F_50_g i przy okazji razem z maścią kupiłam kilka innych produktów. Paragon mam, tak więc teraz tylko trzymac kciuki za wygrą :D
aaaa i od razu dodam że maść też bardzo fajna no i cena ok :)

A co do fotki - super mineczka, uśmiechnięta i pogodna, zasłużyła na minkę tygodnia choć szkoda że nie można było zobaczyć innych. Teraz czas na moją małą :D

Odnośnik do komentarza
Gość panczita

Redakcja
panczita Twoje zdjęcie może jeszcze wygrać wózek na koniec całej akcji.

Natomiast, jeżeli chcesz się zgłosić jeszcze raz, aby zdjęcie zostało wybrane Zdjęciem Tygodnia, to powinnaś kupić nowy krem.

Dziękuję za odp. :) biegnę do apteki po kolejny krem :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...