Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Bettyy
Margeritka - masz silną wolę ,ja bym tak chciała pobiegać ale zwyczajnie mi się nie chce :/
Może kiedyś zacznę ?! a brzuszek to po drodze bym zgubiła

Bardzo często trudno jest nam rozpocząć określoną aktywność fizyczną, np. takie bieganie. Początkowo wysiłek sprawia nam wielką trudność i to niekiedy bywa zniechęcające. Ważne jest jednak to, aby się nie poddać. Mniej więcej po 2 tygodniach do miesiąca organizm się przystosowuje i wręcz domaga wysiłku fizycznego. Jestem przekonana, że jak zaczniesz i wytrwasz pierwsze dni - to napiszesz do nas, że nie jesteś w stanie powstrzymać się od biegania ;). W szczególności, że efekty są tak oszałamiające. Trzymam kciuki! Pamiętajmy, że najtrudniej jest zacząć - potem jest już coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza

Margeritka
nie wiedziałam, że organizm sam się domaga sportu po pierwszych dniach, brzmi to bardzo zachęcająco

Tak właśnie jest ;-). Jak już rozpoczniemy regularne ćwiczenia to nagle przychodzi taki moment, w którym dzień bez wysiłku fizycznego jest dla nas dniem straconym. Wręcz źle się czujemy jeżeli intensywnie nie poćwiczymy. Dlatego do dzieła! Trening może być stałym elementem każdego z naszych dni ;-)

Odnośnik do komentarza

nie rób z siebie siłaczki, daj sobie czasami pomóc ;) chodzi mi o jakieś wspomagacze-suple dodające energii (typu figura extraslim) - to nie odbiera satysfakcji z biegania, wrecz przeciwnie, wydaje mi si,e że jak masz więcej energii to więcej biegasz i zadowolenie wieksze :) tzn ja tak mam z aerobikiem, bo nie bardzo mogę biegać ze względu na kolana...

Odnośnik do komentarza

Juleczkakuleczka
nie rób z siebie siłaczki, daj sobie czasami pomóc ;) chodzi mi o jakieś wspomagacze-suple dodające energii (typu figura extraslim) - to nie odbiera satysfakcji z biegania, wrecz przeciwnie, wydaje mi si,e że jak masz więcej energii to więcej biegasz i zadowolenie wieksze :) tzn ja tak mam z aerobikiem, bo nie bardzo mogę biegać ze względu na kolana...

mówisz o jakiś suplementach diety czy odżywkach?

Odnośnik do komentarza

oranzada
Ja chyba się nie nadaję do biegania. tzn brak we mnie samodyscypliny. Wolę pójść na jakieś zajęcia fitness, wtedy pod okiem instruktora jestem zmobilizowana żeby ćwiczyć pełną godzinę ;)

dla mnie fitness to za duża wyprawa, bo trzeba zaczynac o określonej godzinie i dojeżdzać, a bieganie, to wychodze z domu i biegam, ale rozumiem, potrzeby instruktora, bo to bardzo pomaga

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...