Skocz do zawartości
Forum

Konkurs: "Użytkownik Miesiąca - Maj 2013"


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy do konkursu
Użytkownik Miesiąca - Maj 2013!

Szukamy Majowej Forumowiczki bądź Forumowicza, który w danym miesiącu wyróżni się na forum.

Użytkownik miesiąca, jak zawsze, wyłoniony zostaje poprzez głosowanie. Tak więc głosujmy! Czekamy na wasze głosy, kto powinien zostać Użytkownikiem Maja + krótkie uzasadnienie, dlaczego właśnie ta osoba.
Można głosować na siebie!

A na laureata (laureatkę :D ) czeka zestaw kosmetyków BEYONCE

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/kosmetyki.jpg

Głosujemy do 31 maja a wyniki sprawdzamy 4 czerwca.

Regulamin konkursu

Zapraszamy do zabawy!

Odnośnik do komentarza
Gość jadzik

To ja też zagłosuję na Helenę, że pomimo zmian nie nastawiła się źle do forum :)

A poza tym zgłaszam siebie ;) Niech to będzie motywacja dla mnie żeby się tu udzielać :) Nie powiem, mój pierwszy odruch to też było UCIEKAĆ ;) Ale to jest najłatwiej zrobić. Mimo, że szata graficzna totalnie mi nie leży (wierzę ze inne udogodnienia techniczne będą jeszcze z czasem), to przywykłam do tego miejsca i cenię je przede wszystkim za mnogość ekspertów, czego inne nie mają. A choć koleżanki mają dużą wiedzę o wychowaniu i nie tylko, to jednak możliwość zwrócenia się do eksperta jest nieoceniona.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, dałyście nam nie lada zagadkę, kto powinien zostać Użytkownikiem Miesiąca.
Najwięcej głosów i do tego tyle samo, otrzymała Natka i Helena.
I choć wyniki zwykle ogłaszamy dwa dni po zakończeniu konkursu, dziś już mamy wynik, po długich naradach i dyskusjach.

No więc...
Użytkownikiem Miesiąca Maj zostaje
NATKA08

Serdecznie gratulujemy!!!

Ale... to nie wszystko!

HELENA zostaje naszą Przyjaciółką i do Niej trafi upominek niespodzianka!

Dziewczyny, choć tytułów na forum jeszcze nadać nie możemy (nadrobimy to, gdy tylko pojawi się ta opcja), to i tak bardzo Wam gratulujemy i dziękujemy, że jesteście z nami, wspieracie nas i wspólnie budujemy Parentingowy, wirtualny dom.

Dziękujemy Wam, dziękujemy wszystkim naszym Przyjaciółkom, a także wszystkim naszym Użytkowniczkom!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...