Skocz do zawartości
Forum

Gry rozwijające pamięć (6-8 lat) - online


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam opinii o 3 seriach z gier rozwijających pamięć dziecka i wyostrzających jego zmysł kojarzenia (logika, łączenie wydarzeń, umiejetność rozwiązywania zagadek itd).
Na razie jesteśmy za radą koleżanki w czasie testowania części "Wiosna" z gier "Akademia Umysłu® JUNIOR " - ja się w tym nie mogę połapac, bo to jednak dziecięce typy, ale młode nam śmigają w te zabawy równiutko.

Tam w nagrodę są oklaski, motywujące zdania (fajne dźwięki) no i za przejście różnych poziomów dostaje się nagrody (puchar , medale o różnych kolorach itd).

No i chciałabym się dowiedzieć czy części pozostałych pór roku (lato, zima, jesień) tej serii też są takie fajne??? Jak tak, to chętnie bym kupiła, ale najpierw chętnie poczytam co i jak?

W życiu: ni to ninja ni to owca:)

Odnośnik do komentarza

Byłam na stronie Akademii Umysłu i przejrzałam pobieżnie propozycje zadań. Wydają się interesujące i wciągające nawet dla osoby dorosłej :) Na pewno są wartościową formą rozwoju poznawczego dziecka. W Internecie można znaleźć opinie na temat tego programu. Niżej link do recenzji tego programu pisany z perspektywy rodzica i dzieci. :) Zachęcam do przeczytania: http://www.sosrodzice.pl/akademia-umyslu-junior-lato/. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Albertinka,
też mamy w domu gry Akademii Umysłu JUNIOR. Gramy aktualnie w Zimę, to i dla mnie niezła zabawa, bawimy się razem, to bardziej pobudza dzieciaki. Podoba mi się to, że przed każdym ćwiczeniem mówi się dzieciakom po co ćwiczą.
No i te stopniowane nagrody i puchary - niezła motywacja.
Śniegi stopniały, czas pomyśleć o wersji WIOSNA.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...