Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie oglądam regularnie, ale podoba mi się, naprawde fajny polski serial, zdecydowanie lepszy moim zdaniem niz reklamowani szpiedzy w Warszawie...takze ja też polecam Annę German

a co do forum, na bieżąco przekazujemy naszym informatykom to, co można zmienić lub wprowadzić, więc nie wykluczone ze funkcja z nowymi wątkami pojawi się niedługo

Odnośnik do komentarza

No dobra Anna German to dla mnie ktoś szczególny. Ulubiona piosenkarką mojej Mamy. Trudno mi słuchać starych nagrań bo przypominają mi Mamę, której już nie ma.
Serial sprawny realizacyjnie. Niezły scenariusz. Ze Szpiegami w Warszawie porównywać nie ma co. Tamten film poległ w dubbingu :(
Niestety wg AG mam kłopot z tzw. prawdą historyczną. W 1938 roku gdy Soweci dogadywali się z Rzeszą trudno uwierzyć w nagonkę na Niemców,

Odnośnik do komentarza

Dopóki nie pojawił się ten serial w telewizji, wiedziałam tylko tyle, że była sobie kiedyś taka piosenkarka jak Anna German. Po prostu jestem chyba zbyt młodym pokoleniem… Moja mama również uwielbia jej piosenki i jej głos. Po wyemitowaniu pierwszego odcinka oglądamy serial całą rodziną regularnie. A mama zaraziła mnie pasją do słuchania Anny German. Nawet próbujemy razem śpiewać, ściągając sobie teksty piosenek AG z Internetu :) Bardzo podoba mi się ta muzyka. I bardzo lubię oglądać ten serial, chociażby dlatego, by lepiej poznać postać i historię piosenkarki o anielskim głosie. Pani Dorota ma jednak rację, że w serialu pojawiają się pewne „przekłamania” historyczne. Już słyszałam kilka takich opinii od osób, które oglądają ten serial.

Odnośnik do komentarza

Bardzo mi się podoba ten serial i jestem pod ogromnym wrażeniem tego pięknego głosu Przyznaję że mało co słuchałam czy w ogóle coś z repertuaru jej słuchałam I bardzo mi się podoba
Serial super pokazane jej całe życie A co do historii to rzeczywiście nie wiedziałam...Ale oglądam czasem nawet powtórki

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

Ulla, ja tak samo jak Ty - ryczałam na ostatnim odcinku jak bóbr. Piękny serial biograficzny, z którego wiele się można było dowiedzieć na temat Anny German. Szkoda, że już się skończył. Żałuję, że dopiero teraz zaczęłam słuchać piosenek AG. Naprawdę piękny głos i piękna osoba, jeśli chodzi o osobowość i podejście do ludzi...

Odnośnik do komentarza

Teraz w czasie emisji serialu „Anna German” leci „Mała Moskwa”. W sumie „Mała Moskwa” to nie serial, tylko film, ale na potrzeby telewizji podzielili go na 4 odcinki. Ja też nie oglądam „Małej Moskwy” w telewizji, ale oglądałam film kilka lat temu. Premiera była jesienią 2008 roku. Reżyserem obu produkcji –„ Anny German” i „Małej Moskwy” – jest Waldemar Krzystek. Na temat „Małej Moskwy” można przeczytać tutaj: http://www.filmweb.pl/film/Ma%C5%82a+Moskwa-2008-370628. Zachęcam do obejrzenia tego filmu, bo bardzo dobry, mimo iż bez happy end’u.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...