Skocz do zawartości
Forum

Ubieranie się młodzieży


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny z uwagi na fakt, że mam do czynienia często z młodzieżą, naszło mnie takie pytanie - jaki styl ubierania preferuje dzisiejsza młodzież. Nie ukrywam, że jestem nieco przerażona tym jak się ubierają dziewczyny ale powiem szczerze, że ja w ich wieku też miałam manię uberania się dziwnie.

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Co do ubierania się młodzieży to oczywiście różnie w zależności od upodobań i gustu.
Teraz kolorowo (bo taka jest moda),chodź nie wszyscy.
Moja pannica ubiera się kolorowo,no i oczywiście rurki spodnie.

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście preferuję jeśli dziewczyna ubiera się dziewczęco, ale nie wyzywająco. Nie pokazuje za dużo, ale też nie chodzi w habicie. Zauważyłem że strasznie "modne" są tuniki i legginsy. Troche to się robi nudne, szczególnie że nie każdej dziewczynie to pasuje. Jak dla mnie to najbardziej podobają się dziewczyny w balerinkach, jeansach, jakiejś ładniej bluzce (nie wiem jak to nazwać, wybaczcie ^^) i jakaś apaszka/arafatka dla przykładu ;-)

Odnośnik do komentarza

Myślę, że sposób ubierania się to kwestia wychowania oraz dojrzałości danego nastolatka. Ze mną nigdy nie było problemów, ubierałam się modnie, ale z zachowaniem dobrego smaku, miałam natomiast koleżanki, które prześcigały się w zakładaniu coraz krótszych miniówek i coraz bardziej prześwitujących bluzek... Teraz, gdy spotykam je przypadkiem gdzieś w mieście, okazuje się, że też przestały nosić kuse ubranka i farbować włosy na różowo :-) Przez taki okres ubraniowego buntu chyba po prostu trzeba przejść :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...