Skocz do zawartości
Forum

Bańka chińska na cellulit?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość alissre

No wlasnie sama również zastanawiam sie nad tym serum bo również dużo o nim słyszałam. Czy jednak rzeczywiście daje efekty usuwające cellulit czy po prostu traktujesz to jako wspomaganie? No i czy używasz samego serum czy również ćwiczysz? Jak to jest u Ciebie?

Odnośnik do komentarza

Ćwicze ćwiczę oczywiście. Chociaż z regularnością róznie to bywa ( jestem mamą, pracuję i nie zawsze jest na to jednak czas). Widze jednak,ze cellulit o wiele szybciej znika własnie teraz kiedy stosuję to serum niż wczesniej jak go nie stosowałam. Vialise ma po prostu w składzie dużo aktywnych składników zamiast zapychaczy jak w tych kosmetykach drogeryjnych (z tego właśnie wynika cena, ale przynajmniej wiem za co płacę).

Odnośnik do komentarza

No własnie tak polecają sobie tę bańkę chińską, jednak sama nie jestem do niej zupelnie przekonana. Byłam na 4 zabiegach i jedyne czego się dorobiłam to siniaków i pajączków. NIe zauwazylam działania na cellulit.Mam świadomość,ze 1 zabieg niczeo nie da jednak po 4 juz powinno być jakieś działanie prawda?
Vialise plus cwiczenia ( biegam i pływam) o wiele bardziej mi odpowiada

Odnośnik do komentarza

juana
No własnie tak polecają sobie tę bańkę chińską, jednak sama nie jestem do niej zupelnie przekonana. Byłam na 4 zabiegach i jedyne czego się dorobiłam to siniaków i pajączków. NIe zauwazylam działania na cellulit.Mam świadomość,ze 1 zabieg niczeo nie da jednak po 4 juz powinno być jakieś działanie prawda?
Vialise plus cwiczenia ( biegam i pływam) o wiele bardziej mi odpowiada

Osoby ze skłonnością do pajączków nie powinny mieć w ogóle wykonywanych masaży bańką chińską. Osoba wykonująca ten zabieg powinna cię o tym uprzedzić. Poza tym jeśli masz siniaki po tym zabiegu, to znaczy, że został on źle wykonany.
Odnośnik do komentarza
Gość hrominka

Nie powinno się chodzić na zabieg bańkką chińską jeśli ma się problem z pajączkami. Przez zabieg można nabawić się duzych problemów.

Dobrą alternatywą jest masaż antycellulitowy:
[reklama usunięta]

Poczytajcie sobie. Masaz taki moze dawać efekty podobne do masazu bańką chińską.

Odnośnik do komentarza

U mnie bardzo dobre. Chociaż rzecz jasna nie po jednym zabiegu endermologii bo nie ma co się nastawiać na to, ze jedynie jeden zabieg da dobre efekty, ale byly po całej serii zabiegów. Jestem jednak zadowolona, bo wcześniejsze cwiczenia oraz masaże jakie wykonywałam nie dawały takich efektów Ubyło mi centymetrów w udach oraz w pupie, całe ciało wygląda również lepiej oraz jest o wiele jędrniejsze.
[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza
Gość Kirmena

Cellulit to skomplikowany problem, polecam zajrzeć sobie na pewno tutaj:
http://czytelnia.cefarm24.pl/uroda/cellulit-jak-sie-go-pozbyc

Na stronie jest opisane w jaki sposób mozna się go pozbyć W dużej mierze jest genetyczny tak wiec nie można pozbyć się go całkowicie ale można go bardzo dobrze i bardzo szybko zredukować Polecam
bańkę chińską
wspomnianą tutaj endermologię
jak również codzienne masowanie oraz wcieranie kremów

Polecam również aktywność fizyczną. Bez znaczenia ile kasy wydacie na zabiegi, jeśli nie będzicie się ruszały to zabiegi nie dadzą dobrego efektu.

Odnośnik do komentarza
Gość Cermerke

Polecam endermologię, bałam się, ze zabieg będzie nieprzyjemny ale nie było tak źle ;) Zakładasz specjalny kombinezon tzw. endermowear, kładziesz się na wygodnym łóżku i przez kolejne 40 minut relaksujesz się i odprężasz. W tym czasie, specjalne urządzenie rozmasowuje Twoje ciało kawałek po kawałku.

Poza tym daje o wiele lepsze efekty na cellulit niż wcześniejsze masaże czy kosmetyki na jakie się decydowałam.

[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Szczotkowanie ciała na sucho, od zawsze mialam peiblem z "truskawkowa skóra" na nogach, pomoglo plus ujędrnienie i redukcja cellulitu.

No i jeśli to nie pomoże to może jakiś dobry zabieg? 

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Z własnego doświadczenia wiem, że najlepszy na cellulit są zabiegi endermologii, czyli masaż podciśnieniowy. JUz po 4 zabiegu jest u mie ogromna poprawa, a skóra ogólnie zrobiła sie bardziej jędrna, mam ładnie wymodelowany brzuch i pośladki 🙂 Dla mnie bomba.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...