Skocz do zawartości
Forum

Pomoc w usprawnieniu


lutka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałabym przekazać swoje spostrzeżenia ,może to celowe działania a może nie dopatrzenie. :)Wg mnie wchodząc na czyiś profil nie powinno byc czegoś takiego że moge przeczytac gdzie dana osoba się udzielała z poczatkiem postu ktory zamiescila na forum ,powinno to byc tylko dostepne dla osoby ktora pisala. Nastepnie nie moge usunac wiadomosci ktore mi zalegaja a ja lubie porzadek .Powinno byc cos takiego jak usun chyba ze nie wiem gdzie to jest ale i wtedy powinno byc bardziej widoczne.Dzial rady i porady -powinno byc bardziej sprawdzone np bol brzucha i filmiki .... dwia odrebne problemy ,moze tak stworzyc cos typu Faq tematyka techniczna i pomoc adminow wtedy nie bede miala tam tematow typu bol brzucha ktory mozna spotkac w innych dzialach. Po lewej stronie sa rozne nazwy dzialow /nazw forum moze zmniejszyc ilosc i wyogolnic . Np 'specjalisci i lekarze" a tam byloby mozna wybrac odpowiedniego lekarza :ginekolog, pediatra itp.Mało komu co chce sie zjezdzac w dol szukac odpowiednich dzialow -z reszta tez ciezko rozwija sie ten pasek jak myszka ucieka to pasek sie chowa:/ Po lewej stronie "inne fora" czy nie mozna umiescic cos typu 'cala Polska a tam podzielic na wojewodztwa. Bo tu zjezdzajac na dol jest dolnoslaskie i slaskie . Pamietajcie ze zaczely tez wtrafiac do was osoby z roznych regionow Polski. I co najwazniejsze usuwac stare jakies watki przed 5lat poniewaz wiekszosc osob i tak powtarza temat bo im sie nie chce szukac.Wtedy bedzie mniejszy balagan.A jesli cos ciekawszego jest to wrzucic do ogolnego forum np ciekawostki ,wykopane czy cos w tym stylu. Jest jeszcze sprawa gdzie osoby nie zalogowane "gosc" wstawiaja i zasmiecaja watki swoimi reklamami np poscieli czy nie mozna by bylo np zrobic cos takiego ze tylko zalogowana osoba moze dodac wpis do watku bo wtedy takiej osobie nie bedzie chcialo co chwila sie logowac z nowa nazwa i rzecz jasna z nowym mailem. Tak samo jest dział poronienie tak wiec czemu trzymacie watek poronienie w dziale 9miesiecy ,powinno to byc skasowane badz przeniesione do dzialu 'poronienie" oczywiscie wiadomoscia mozna poinformowac o tym osobe ktora zalozyla ten watek. Przeniesienie mysle ze państwo macie duzo roboty wiec to nie przejdzie ,wiec moze kasowanie z informacja? Wtedy szybciej by sie ludzie nauczyli ze sa działy a tak kazdy pisze gdzie chce.
Jestem na waszej stronie bardzo czesto i to mnie razi:) Moze sie cos z tego przyda jak nie to trudno .Pozdrawiam

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...