Skocz do zawartości
Forum

Pomoc w usprawnieniu


lutka

Rekomendowane odpowiedzi

przykro mi to pisać, bo z parentingiem byłam związana kilka lat. nowe forum jest okropne, niefunkcjonalne i nic nie mogę znaleźć. gdzie są subskrypcje moich wątków?!

przeważnie jeśli coś się zmienia, to na lepsze. tutaj niestety poszło bardzo źle. nie wiem kto wpadł na ten "genialny" pomysł, ale moim zdaniem powinien zostać zwolniony.

jak wiele uczestniczek, przenoszę się na inne forum. przykro mi bardzo, ale strzeliliście sobie w kolano tymi zmianami.

Odnośnik do komentarza

U mnie dalej nie działa opcja "zapamiętaj hasło" za każdym razem muszę się logować.
Niestety zgodzę się, ktoś tu dał ciała, ja konta nie usunę, bo jestem przyzwyczajona, tu jest dużo mojego życia, aczkolwiek już się nie udzielam, bo jest straszny chaos. A nowy wygląd to niestety nie wszystko, dla mnie może to wyglądać okropnie, byle było funkcjonalne. A tego nie ma.

Odnośnik do komentarza

NATKA08, funkcja podziękowan na pewno będzie, ale niestety trudno nam jest w tym momencie okreslić dokładny termin.
2. Daisy88, jak wejdziesz w edycje profilu, pod okienkiem "O sobie" powinnaś mieć 2 checkboxy (jeden odnośnie mailów z postami, drugi mailów z pw) - wystarczy je odznaczyć i zapisac zmiany. BTW - nie ma mozliwości skasowania postów z forum.
3. asiula84, każdy może założyć prywatne forum otwarte - dostępne dla innych bez zaproszenia, dlatego musi mieć możliwość zarządzania uczestnikami w obrębie swojego forum.
4. _Alfa_, pracujemy nad tym zapamiętywaniem hasła.

Odnośnik do komentarza

"Dziś aktywne tematy" to tematy, w których danego dnia są najczęściej dodawane posty, więc jeśli w wątku nie ma żadnej odpowiedzi to taki wątek nie załapie się na tę listę.

Najłatwiej odnaleźć nowe wątki bez żadnej odpowiedzi wchodząc na poszczególne fora i obserwując liczbę odpowiedzi w kwadraciku po lewej, jeśli pojawia się tam "0" to oznacza, że nie ma jeszcze żadnej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

no właśnie trzeba szukać tych informacji gdzieś głębiej a kiedyś były widoczne a poza tym mi bardzo podobało się w tym forum to że jak czegoś nie wiedziałam to pytałam osoby zaprzyjaźnione lub bardziej obeznane no i nie wiem na kogo można głosować w konkursie użytkownik miesiąca w ogóle ta funkcja była super i to że zaczyna się od oseska też było fajne a teraz nie ma tych funkcji szkoda mi tego brakuje tak jak podziękowań

Odnośnik do komentarza

slonko2802
To może tu spróbuję, bo 2 tygodnie czekam na odpowiedź...
Mam problem z PW, tzn. jak wchodzę na moje prywatne wiadomości i wybieram wiadomość do przeczytania to cały czas pokazuje mi, że się strona ładuje. W efekcie nie mogę przeczytać żadnej wiadomości (z wysyłaniem nie ma problemów). Proszę o pomoc

to chyba wina przeglądarki, tzn. pewnie wina ustawień parentingu, ale nim się doczekasz zmiany... ja tak mam w explorerze, musiałam załadować mozillę firefoxa, tu jest ok. spróbuj.
w smartfonie - samsung galaxy - odebranie poczty wogóle jest niemożliwe, od razu ładuje się jakby mobilna wersja forum i nie ma możliwości zmiany na klasyczną, to też głupie.

http://lb2f.lilypie.com/VMPlp1.png

Odnośnik do komentarza

Natko, agaluk1, te funkcjonalności na pewno będą, tymczasowo jednak pozostaje wchodzenie na profil osoby.

Z ostatnio wprowadzonych zmian mamy już dokładne daty i godziny postów. Po najechaniu na datę postu, np. "3 dni temu" w chmurce wyświetla się dokładna data i godzina.

slonko2802, być może rzeczywiście jest to związane z ustawieniami przeglądarki. Z jakiej korzystasz? Jaka wersja? A próbowałaś na innej przeglądarce, jak radzi MałyHipek?

MałyHipek, nie bardzo rozumiemy, co masz na myśli pisząc, że nie jest możliwe odebranie poczty? Czy chodzi Ci może o pw? Parenting nie obsługuje poczty jako takiej.

Odnośnik do komentarza

MałyHipek

to chyba wina przeglądarki, tzn. pewnie wina ustawień parentingu, ale nim się doczekasz zmiany... ja tak mam w explorerze, musiałam załadować mozillę firefoxa, tu jest ok. spróbuj.
w smartfonie - samsung galaxy - odebranie poczty wogóle jest niemożliwe, od razu ładuje się jakby mobilna wersja forum i nie ma możliwości zmiany na klasyczną, to też głupie.

dzięki :) faktycznie, też mam explorera i tu problem z pw, w innej przeglądarce jest ok. Narazie zrezygnowałam z tej funkcji, bo najczęściej korzystam z explorera

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9df9hrpuolg3r.png
http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkanli9cf3r2dw.png[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/n59y3e5e2ipfdwq5.png

Odnośnik do komentarza

Redakcja

Z ostatnio wprowadzonych zmian mamy już dokładne daty i godziny postów. Po najechaniu na datę postu, np. "3 dni temu" w chmurce wyświetla się dokładna data i godzina.

MałyHipek, nie bardzo rozumiemy, co masz na myśli pisząc, że nie jest możliwe odebranie poczty? Czy chodzi Ci może o pw? Parenting nie obsługuje poczty jako takiej.

No niby jest ta data, ale za wygodne to to nie jest... ale próbujecie...
Z pocztą chodziło mi o PW... nie można odebrać w smartfonie...
przedwczoraj chyba to było... napisałam w telefonie posta jak głupia i nie chciał się "opublikować"... ech ręce opadły :(

No i myślałam, że nigdy tego nie powiem, ale "stary" parenting działał na smartfonie, było ciężko, ale można było... "nowy" jest beznadziejny... dla pocieszenia konkurencje to też przerasta...

http://lb2f.lilypie.com/VMPlp1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...