Skocz do zawartości
Forum

Czy można wrócić do starego wyglądu forum?`


agoola

Rekomendowane odpowiedzi

sniegolot
Uważam niestety ze dalsze dyskusje z Redakcją po prostu nie mają najmniejszego sensu. Oni wiedzą co jest dla nas najlepsze , wiedzą lepiej niż my. Forum jest zajefajne i przecież tyle miesięcy nad nim pracowali, a my jesteśmy niewdzięczne i nie doceniłyśmy tego arcydzieła i nakładu pracy. Jesteśmy uparciuszki, bo ciężko nas przekonać do czegoś nowego i ogólnie nasz problem....
Wypowiedzi redakcji to typowe lanie wody jak to nasi politycy : ależ nam przykro , postaramy się , mamy nadzieje, ubolewamy bla bla bla i zero konkretów. A tymczasem mają to gdzieś bo i tak zostanie na ich, My sobie pogadamy pogadamy a i tak zostanie jak jest a na ewentualne poprawki będziemy czekać tygodniami a nawet miesiącami....

Przykro nam, że tak myślisz, ale zapewniam, że cały czas pracujemy nad poprawkami i dodawaniem potrzebnych funkcjonalności. O wprowadzonych do tej pory poprawkach informujemy w wątku http://forum.parenting.pl/komunikaty/2716474,forum-w-nowej-odslonie

Odnośnik do komentarza

oby Laura
ahhhh zapomniałam, że faktycznie jest wiele osób zadowolonych i są nawet pozytywne komentarze:) szkoda tylko, że dotycza one jedynie tego że można używać wulgaryzmów do woli :

Oby LAuro jakbys czytala uwaznie, to bys przeczytala ze ta osoba dopatrzyla sie jeszcze trzech innych pozytywow :P

a dwa troszke smieszne jest to, ze przesmiewny plus traktujesz jako punkt zahaczenia w swojej wypowiedzi

nie, nie podoba mi sie wciaz nowe forum, jako calosc-
ale sa dwie rzeczy ktore napewno sa lepsze niz na starym
np - fora zamkniete u gory, i ze mozna zwinac nie interesujace mnie watki na stronie glownej forum
ale niestety wiecej jest minusow, bo wiele funkcjii brakuje

no mi sie nie podoba jeszcze kilka szczegolow , no ale mniesza o to

Odnośnik do komentarza

może o to właśnie chodziło, żeby nas stąd wypłoszyć?
Zapowiadali, że będzie LEPIEJ,wszyscy czekali na te fantastyczne zmiany... Ja byłam pewna, że zostawią tak, jak było i dodadzą jakieś nowe, ciekawe funkcje, a oni polikwidowali wszystko i zostawili łyse wpisy, zniechęcające do pisania.. Chyba mają świadomość, że 90% ludzi stąd odejdzie?! Naprawdę są inne fajne fora.
Polecam MNZ.pl

Jakub 8 luty 2012,
Moja Miłość :heart:

Odnośnik do komentarza

lilithbb
Cóż bardzo mi się nie podoba nowe forum, brak podziękowań, które tak sobie ceniłam.
Nie mówiąc o innych rzeczach...
Mam jeszcze inny problem - dlaczego nie mogę zalogować się na stałe?
Nie działa mi funkcja zapamiętaj i ciągle muszę się logować - strasznie mnie to irytuje.

Dalej mi nie działa zapamiętaj mnie? :(

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

Odnośnik do komentarza

Redakcja
Na stronie wątków (np. http://forum.parenting.pl/9-miesiecy-ciaza) widzimy nick osoby, która jako ostatnia udzieliła odpowiedzi w wątku.

Tak wiem że jest podane kiedy kto napisał,ale czy jest taka możliwość aby np te kwadraty co sa przed tytulem wątku one są chyba z ilością postów np jak by ktoś napisał odp one by mogły byś w jakim kolorze .Będzie to bardziej widoczne niż przyglądanie się kto kiedy napisał ? :):)

Odnośnik do komentarza

Ja również jestem niezadowolona, gdyby forum było takie jak dawniej byłabym tu pewnie jeszcze "kupę" lat, teraz szukam innego forum, takiego które będzie przypominało dawny parenting a ten nowy niestety muszę pożegnac bo nic tu nie mogę znaleźc, na ten wątek dopiero dziś wpadłam przez przypadek.... Szkoda, strasznie szkoda że się tak popsuło:(

http://s1.suwaczek.com/200608194865.png
http://s2.suwaczek.com/200905114562.png

Odnośnik do komentarza

Redakcja
kamka, sądzę, że żaden administrator jakiegokolwiek forum nie zagwaranruje Ci, że dożywotnio forum będzie wyglądało tak, jak w danej chwili...

kiedy Wy zrozumiecie, że sam wygląd to mały "pikuś", przy całej lawinie bubli jakie natworzyliście?! przeczytałam wszystkie 22 strony; jasne postulaty użytkowniczek, a tu jak grochem o ścianę (dodałabym emotkę :bezradny: ale niestety nie mogę).

jest mi strasznie przykro, że jesteście głusi na nasze prośby. jako użytkowniczka czuję się oszukana. próby wmówienia nam, że "zawsze nowe wydaje się gorsze. trzeba się przyzwyczaić", są w moim odczuciu bardzo krzywdzące. traktujecie nas jak idiotów.

wątek lutówek 2013 został przeniesiony na inne forum. nie dlatego, że "nie dałyśmy Wam szansy", a dlatego, że to Wy kompletnie nie liczycie się z naszym zdaniem.

Odnośnik do komentarza

To się robi śmieszne powoli.. A powoli jest tutaj słowem kluczem :D odpowiedzi redakcji podnoszą mi ciśnienie, czy Wy macie klapki na oczach i nie widzicie co się dzieje teraz na forum?? Co chwila czytam: "będzie, będzie, cierpliwości, dajcie nam czas"- kto jak kto ale Szanowna Radakcja powinna wiedzieć, że czas to pieniądz.. spaceruję po wątkach i widzę, że w tych w ktorych posty potrafiły pojawiać się co minutę ostatni post jest sprzed 3-4 dni- to się dla Was naprawdę nie liczy? My- kwietniówki 2013 potrafiłyśmy "naprodukować" kilkanaście stron dziennie praktycznie codziennie.. Chyba kilkanaście tysięcy postów w wątku trwającym 9 miesięcy o czymś świadczy?? Leżałam w szpitalu z moim nowonarodzonym synkiem i chciałam dać znać koleżankom z forum, że urodziłam i co? wogóle nie mogłam się zalogować.. Bez żadnego ostrzeżenia. Na szczęście dziewczyny podjęły słuszną decyzję żeby przenieść się na prywatną grupę na FB- w założeniu na czas, w którym ogarniecie ten burdel ale widzę, że juz chyba zostanie jak jest. Komu po miesiącu (przy dobrych wiatrach) będzie się chciało wracać na to forum, kiedy już wszystkie zadomowią się na innych? Ja od parentingu zaczynałam dzień i na nim kończyłam, zrezygnowałam z innego forum, bo to było o niebo lepsze, a teraz szajse jakich mało :) Wiemy już, że wierne użytkowniczki macie gdzieś, ale że pieniążki też? :D no i MNZ korzysta :) Róbcie tak dalej, ruchu w interesie życzę :)))))))))!
P.s Gdzie są moje zdjęcia z galerii ???????????????????????????????????????????????

http://www.suwaczki.com/tickers/zud3skjopc63m9b7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdv4jn6wtgk.png

Odnośnik do komentarza

p.s pokażcie mi jeden wpis w którym ktoś mówi, że jest lepiej niż było plis plis plis :) bo ja się jeszcze nie natknęłam. I argument, że było za mało czasu na wprowadzenie wszystkich opcji na raz o kant d*py obić- po prostu ktoś tego nie przemyślał od razu i taki jest efekt. A co nagle to po diable, jak chcieliście to zrobić porządnie to trzeba było wyłączyć forum na dłużej i zrobić to porządnie,. I ostrzec wcześniej a nie nagle wchodzę i widzę komunikat, że forum zablokowane.
Pewnie myślicie o nas teraz że baby wariatki i sieją aferę ale wiele z nas spędziło tutaj kilka ładnych lat a teraz widzi, że wszystko się rozsypało przez czyjś ośli upór- przykre.

http://www.suwaczki.com/tickers/zud3skjopc63m9b7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdv4jn6wtgk.png

Odnośnik do komentarza

To nie o wygląd tu chodzi, do tego KAŻDY potrafi się przyzwyczaić, ale zabraliście nam coś, bez czego ciężko się tu poruszać - funkcjonalność. Miało być lepiej, jest wcale. W dodatku rażące buble - spam na maju 2012, możliwość wejścia w prywatne fora przez osoby, które tego dostępu nie miały, znikające galerie, problemy z logowaniem (dzięki Bogu mam jedno hasło wszędzie), wylogowywanie a trakcie korzystania z forum... A to tylko wierzchołek góry, przecież coś co było naszym wirtualnym domem stało się... nawet nie mam słowa.
Powtórzę. Do wyglądu można się przyzwyczaić, mi się nawet taki układ zaczyna podobać - tzn przyzwyczajam się. Ale nie idzie się przyzwyczaić do tego, co nam odebrano. I nie idzie się przyzwyczaić do tego, że nasze wirtualne znajomości poznikały, bo nikt nas nie uprzedził. Bo forum poza wyglądem tworzymy my - użytkownicy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...