Skocz do zawartości
Forum

Czy można wrócić do starego wyglądu forum?`


agoola

Rekomendowane odpowiedzi

Redakcja
Dziewczyny, przykro nam czytać to, co piszecie, a jeszcze bardziej przykro, że uważacie, że Was nie słuchamy, bo cała redakcja czyta Wasze wpisy i staramy się na bieżąco sprawdzać, jakie zmiany da się wprowadzić, z tych, które piszecie. Chcemy udoskonalać forum i cały czas na nim pracujemy.

W tym wątku została dodana odpowiedź, jakie zmiany będą, co się pojawi:
http://forum.parenting.pl/komunikaty/2716474,forum-w-nowej-odslonie,25

Będziemy na bieżąco informować o postępach.

wam jest przykro? a co my mamy powiedziec, jak rozwala sie nam rodzina :( nawet nie mam komu dzis pochwalic mojego drania, bo dziewczyny juz tu nie zagladaja :(

http://fajnamama.pl/suwaczki/xzsgktb.png http://s2.pierwszezabki.pl/048/0482879f0.png?6080

Odnośnik do komentarza

mosia
ja jeszcze poczekam
może coś się uda zdziałać

mosia ja nie sądzę że coś się zmieni zal mi strasznie tego czasu spędzonego tu na forum i tych wszystkich znajomości które nagle zostały przerwane jakby co to masz mój tel możemy też wymienić sie mailem.
koliberku dziękuje za twoje rady Ulla za twoje też i w ogóle wszystkim dziewczynom z wątku kulinarnego i innych

Odnośnik do komentarza

Daffodil
agaska
Hej, również sie przyłączam do grona osób niezadowlonych.
Totalna porazka i na pewno nie dla Nas!
Może ktos mi podpowie jak wejsc na fora prywatne?
Ni czorta nie umiem sie odnaleźć.

Agaska ja swoje fora prywatne mam na samej górze po lewej stronie. Z podpisem Ulubione.
Akurat do prywatnych jest teraz lepszy dostęp, tylko trzeba się przestawić.

Pod warunkiem, że się je ma. Bo ja miałam dostęp do kilku, a teraz dziwnym trafem zostało mi jedno...

Odnośnik do komentarza
Gość ♥Perełka♥

Wiem, że do wszystkiego można się przyzwyczaić... jednak to co do tego forum mnie przyciągało, to nie tylko ludzie (forumowiczki i świetni doradcy), ale i - szata graficzna...

Denerwuje mnie to, że usunęłam dawno temu kilka postów, a teraz patrzę - są z powrotem i to bez możliwości edycji chociażby.

Odnośnik do komentarza
Gość ♥Perełka♥

I jeszcze jedno... teraz nie wiem jak to forum ''kobiece'' się nazywa - ale tam jest możliwość wybrania 2 opcji szaty graficznej... jedna taka jak tu, druga - bardziej praktyczna czyli czytelna - czy czegoś takiego nie można zrobić tutaj?

Odnośnik do komentarza

♥Perełka♥
Wiem, że do wszystkiego można się przyzwyczaić... jednak to co do tego forum mnie przyciągało, to nie tylko ludzie (forumowiczki i świetni doradcy), ale i - szata graficzna...

Denerwuje mnie to, że usunęłam dawno temu kilka postów, a teraz patrzę - są z powrotem i to bez możliwości edycji chociażby.

Perełko, jakie posty - możesz podać link/ przykłady?

Odnośnik do komentarza

Zupełnie mnie nie zdziwi jeśli zaraz zaczną powstawać nowe fora... Po tym co stało się z parentingiem wiele osób ucieknie. Nic nie jest ułatwione, wszystko teraz pogmatwane... brak możliwości edycji, durne komunikaty. Kiedyś można było szybko napisać kilka postów w dyskusji teraz zwyczajnie odechciewa mi się klikania i powracania na pierwszą stronę wątku... Przykro bardzo, że nikt nie pomyślał o tym, że forum straci wielu użytkowników. Niektórzy zapomnieli maile, inni zrezygnują bo forum jest już nie czytelne. I ta durna reklama po prawej...

Zresztą jak nie wiadomo o co chodzi...

Mam nadzieje, że jest możliwość trwałego usunięcia konta na parenting, bo na pewno będę chciała z takiej możliwości skorzystać jak tylko zorganizujemy się z wątkiem gdzieś w sieci...

Odnośnik do komentarza

ok, zmiany zawsze są dobre jeżeli prowadzą do ulepszenia, ułatwienia nam życia.dlatego nie rozumiem do czego miała prowadzić ta DRASTYCZNA zmiana.było świetnie jest fatalnie.teraz to unikatowe, swojskie forum wygląda obco, jak setki innych, nie widzę ani jednej zmiany na plus.jest mi ogromnie przykro.pozostaje mi tylko mieć nadzieję że jednak Redakcja przemyśli nasze wypowiedzi i cofnie to co jeszcze da się cofnąć.
Nie.Nie.Nie.Patrzę na to forum i nie chce mi się wierzyć w to co się stało.To forum jest teraz jak spopielony las.

Odnośnik do komentarza

dla mnie nie tyle o wygląd chodzi ile o całkowity brak czytelności.
Tutaj w szczegóły chyba nie trzeba wchodzić bo przecież każdy, grupa redaktorów również to widzi.
Muszę się zgodzić z poprzedniczką, która napisała, że taka forma forum nie zachęca do udzielania się w nim.
Istnieje możliwość powrotu do poprzedniej formy? Czytelnej, dobrej, zachęcającej do stałej obecności tutaj - uzależniającej. Dla tych które chcą zostać a nie uciekają po jednym dniu. Ale również chyba i dla was grupo redakcyjna?

Odnośnik do komentarza
Gość ♥Perełka♥

Redakcja][quote♥Perełka♥
Wiem, że do wszystkiego można się przyzwyczaić... jednak to co do tego forum mnie przyciągało, to nie tylko ludzie (forumowiczki i świetni doradcy), ale i - szata graficzna...

Denerwuje mnie to, że usunęłam dawno temu kilka postów, a teraz patrzę - są z powrotem i to bez możliwości edycji chociażby.

Po prostu kiedy była taka możliwość - miałam usunięte poniektóre posty, a teraz - wypisz wymaluj - są znowu...
Nie wiem, jak to możliwe - byłam pewna, że zostały usunięte na 100% (tzn. wiem, że były) a tu taki booom.
Perełko, jakie posty - możesz podać link/ przykłady?

Odnośnik do komentarza
Gość ♥Perełka♥

Właśnie ta czytelność - to bardzo ważna rzecz.
Są inne fora, które są podobne do tego obecnego i nigdy się tam nie rejestrowałam, bo przerażała mnie ta mała przejrzystość...
A tu to mnie bardzo przyciągało... wszystko miałam na tacy;

Tak, jak pisałam wcześniej, powinna być możliwość zmiany grafiki, tak jak jest z tego co wiem, u któreś z ''konkurencji''.

Odnośnik do komentarza
Gość ♥Perełka♥

W ogóle teraz każdy - ja ja teraz - będzie pisał post pod postem... bo nie ma możliwości edycji...
Chodzi o to, że pierwszy mój post z bykami w cytatach i juz kilka minut później - brak edycji.
To wychodzi na to, że można edytować w ciągu kilku minut...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...