Skocz do zawartości
Forum

Czy można wrócić do starego wyglądu forum?`


agoola

Rekomendowane odpowiedzi

Daffodil
NATKA08
dla mnie albo stare forum albo rezygnuję myśle ze nie jedna dziewczyna tak zrobi

Myślę, że te które nawiązały tu przyjaźnie, zwłaszcza na kilku wątkach, zostaną...
I to jest najważniejsze :)

ach rozumiem czyli od teraz parenting to koło wzajemnej adoracji - tylko dla wybranych takie było założenie zrobienia nowej odsłony żeby wykurzyć stąd "nieprzyjaciół"

Odnośnik do komentarza

Jestem użytkowniczką forum od 3,5 roku , a po jednym dniu operowania w nowym systemie nie mam ochoty pisać ;/

Do tego rodzą nam sie codziennie dzieciaczki o czym ciężko powiadomić jak się już uda ciężko to wyczytać , a do tego nasza KWIETNIOWA pierwsza strona nie jest mozliwa do edycji ;/

Zabrano nam galerie i ulubione posty , możliwość podziękowań i przede wszystkim edytowania postów czy pierwszej strony ... szkoda że tak ... Jeśli nie ma możliwości powrócenia chociażby do starych zasad działania forum przypuszczam że przynajmniej wątek kwietniówek poszuka innej możliwości komunikowania się !

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgfts65eb1.png

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jzxyr3iup.png

Odnośnik do komentarza

pbmarys
Na TELEFONIE nie da sie korzystac tyle Wam powiem! Wiec nie bede zagladac bo mozliwosci mam za male a na kompie nie da sie siedziec caly dzien.

To prawda, potwierdzam. Nie jestem w stanie zalogować się z telefonu. Ponownie przekierowuje mnie do strony logowania bez żadnego komunikatu.
Ulla to kolejna sprawa na Twoją listę skarg i zażaleń :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
NATKA08
czas nic tu nie zmieni jeśli coś mi się nie podoba to nie i odwrotnie tamto forum było naprawdę fajne i podobało się chyba wszystkim nikt nie narzekał.

Natka pracuję w zespole, który m. in. zajmuje się się programowaniem, tworzeniem aplikacji itp. Wierz mi, że każda, absolutnie każda nowa wersja programu dokładnie takie same emocje wzbudza :) Też jest wielkie oburzenie, bo przyciski w innych miejscach, inne kolory, nie wszystko zrozumiałe od razu. Ludzie się przyzwyczajają do znanych standardów. Po 1-2 tygodniach już nikt nie narzeka, bo przyzwyczaja się do nowej wersji i nie wyobraża sobie powrotu do starej.
Oczywiście ja nie zaprzeczam, że wszystko jest ok. Też wiele rzeczy mi się nie podoba, ale nie dramatyzowałabym tak i nie uciekała z forum po paru napisanych postach :)

A z takich opcji, których mi brakuje, to przede wszystkim multi odpowiedzi i przekierowania do ostatniego własnoręcznie napisanego postu.

hmmmm... nie wiem jakie masz doswiadczenie ale pracuje na wdrozeniach ponad 10 lat.... i w mimencie gdy klient mowi nie o tym ze nowe jest brzydkie a o tym ze nowe jest mniej funkcjonalne (a jest) to juz jest cos nie tak....
Oczywiscie po zmianie czesc procesow biznesowych sie wydluza na jakis czas (bo uczymy sie korzystac z nowego) ale duzo funkcjonalnosci wymaganej przez nas nam zabrano....
Bo.... analityk nie pofatygowal sie ssprawdzenia czy nam potrzebne

Ja sie wynosze.... lipcowkki 2012 tez.. szkoda... duzo tu przezylam - Ale stare przyjaznie zostna przeniesione na inne fora

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09k5wmt7c62.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
NATKA08
dla mnie albo stare forum albo rezygnuję myśle ze nie jedna dziewczyna tak zrobi

Myślę, że te które nawiązały tu przyjaźnie, zwłaszcza na kilku wątkach, zostaną...
I to jest najważniejsze :)


ja na szczęście te przyjaźnie przeniosłam także w inne miejsca i niestety odchodzę, szkoda mi bardzo, bo to prawie 2 lata bycia tutaj, ale nie odnajduję się tutaj. nie umiem nic znaleźć, nie jest to miejsce dla mnie przyjazne. wybrałam to forum właśnie zer względu na prostotę w użytkowaniu, a teraz się męczę.
Dziękuję za szansę poznania wielu wspaniałych osób i za wszystko inne, ale mój czas tutaj dobiegł końca. pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jesli nie da się czegoś zrobić by forum chociaż funkcjami nie odbiegał od starego Image , Kwietniówki 2013 zamykają wątek i szukają nowego forum . Ogromnie nam przykro że po takim czasie w miesiącu w którym oczekujemy maluszków przestajemy pisać ze złości nie mocy odnalezienia się w systemie działania .

Pozdrawiam Czerwcówka 2010 i Kwietniówka 2013

My dziewczyny na początek zakładamy wątek na FB później zajmiemy sie szukaniem nowego forum

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgfts65eb1.png

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jzxyr3iup.png

Odnośnik do komentarza

NATKA08
Daffodil
NATKA08
dla mnie albo stare forum albo rezygnuję myśle ze nie jedna dziewczyna tak zrobi

Myślę, że te które nawiązały tu przyjaźnie, zwłaszcza na kilku wątkach, zostaną...
I to jest najważniejsze :)

ach rozumiem czyli od teraz parenting to koło wzajemnej adoracji - tylko dla wybranych takie było założenie zrobienia nowej odsłony żeby wykurzyć stąd "nieprzyjaciół"

Nie sądzę, żeby takie było założenie administratorów :) Natomiast napisałam to co napisałam, bo mnie by przez myśl nie przeszło, żeby ze względu na zmianę rozstawać się z dziewczynami, z którymi się zżyłam :)

Odnośnik do komentarza

NATKA08
Daffodil
NATKA08
dla mnie albo stare forum albo rezygnuję myśle ze nie jedna dziewczyna tak zrobi

Myślę, że te które nawiązały tu przyjaźnie, zwłaszcza na kilku wątkach, zostaną...
I to jest najważniejsze :)

ach rozumiem czyli od teraz parenting to koło wzajemnej adoracji - tylko dla wybranych takie było założenie zrobienia nowej odsłony żeby wykurzyć stąd "nieprzyjaciół"

ja powiem za siebie nawiazałam pare swietnych znajomosci ale nowa odsłona nie skłania mnie do zostania tutaj i przenosimy sie na inne przyjazne forum :(

Odnośnik do komentarza

Daffodil

Nie sądzę, żeby takie było założenie administratorów :) Natomiast napisałam to co napisałam, bo mnie by przez myśl nie przeszło, żeby ze względu na zmianę rozstawać się z dziewczynami, z którymi się zżyłam :)

A my mimo ze jesteśmy bardzo zżyte nie potrafimy teraz normalnie konwersować jak przez całe 9 miesięcy dlatego przenosimy się wszystkie . bo jesteśmy zżyte ze sobą a więź z forum właśnie się rozpadła ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgfts65eb1.png

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jzxyr3iup.png

Odnośnik do komentarza

NATKA08
Daffodil
NATKA08
dla mnie albo stare forum albo rezygnuję myśle ze nie jedna dziewczyna tak zrobi

Myślę, że te które nawiązały tu przyjaźnie, zwłaszcza na kilku wątkach, zostaną...
I to jest najważniejsze :)

ach rozumiem czyli od teraz parenting to koło wzajemnej adoracji - tylko dla wybranych takie było założenie zrobienia nowej odsłony żeby wykurzyć stąd "nieprzyjaciół"

No wlasnie dla wybrancow czyli moderatorow/redakcji i gospodyn to pasuje.
Ja tez mam tu wiele kolezanek/przyjaciol i co i nie da sie tu pisac z Nimi bo forum jest ciapowate, wolniej chodzi a co najgorsze zjada mi wiecej pakietu internetowego niz zwykle.
Stare forum bylo czytelniejsze i nie jeden glupi czy madry mogl sie odnalezc. A dzis doszlam do wniosku ze pomimo ze uwielbiam nowosci ta mnie zniechecila do korzystania z forum.
Pomimo ze mam tu kolezanki moge nie wchodzic na forum i inaczej sie z Nimi kontaktowac. Taka jest prawda.

Daffodil - rozumiem ze juz sie polapalas w tych nowosciach - gratuluje. I pewnie wcale by Cie nie zdziwilo/ zaskoczylo gdyby jakas Twoja przyjaciolka z forum odeszla "droga wolna".
Odnosze wrazenie ze forum bedzie dla VIPow. A tym ktorym cos nie pasuje odejda, znajda nowe miejsce posciagaja kolezanki i inne kolezanki swoje kolezanki , itp itd . I tu sie spolecznosc wykruszy zostana Wybrancy...

No i nie jedna mysli czy nie zalozyc swojego wlasnego forum , stworzyc DOM. Pomimo trudnosci z tym zwiazanych.

Odnośnik do komentarza

ciri
Daffodil
NATKA08
czas nic tu nie zmieni jeśli coś mi się nie podoba to nie i odwrotnie tamto forum było naprawdę fajne i podobało się chyba wszystkim nikt nie narzekał.

Natka pracuję w zespole, który m. in. zajmuje się się programowaniem, tworzeniem aplikacji itp. Wierz mi, że każda, absolutnie każda nowa wersja programu dokładnie takie same emocje wzbudza :) Też jest wielkie oburzenie, bo przyciski w innych miejscach, inne kolory, nie wszystko zrozumiałe od razu. Ludzie się przyzwyczajają do znanych standardów. Po 1-2 tygodniach już nikt nie narzeka, bo przyzwyczaja się do nowej wersji i nie wyobraża sobie powrotu do starej.
Oczywiście ja nie zaprzeczam, że wszystko jest ok. Też wiele rzeczy mi się nie podoba, ale nie dramatyzowałabym tak i nie uciekała z forum po paru napisanych postach :)

A z takich opcji, których mi brakuje, to przede wszystkim multi odpowiedzi i przekierowania do ostatniego własnoręcznie napisanego postu.

hmmmm... nie wiem jakie masz doswiadczenie ale pracuje na wdrozeniach ponad 10 lat.... i w mimencie gdy klient mowi nie o tym ze nowe jest brzydkie a o tym ze nowe jest mniej funkcjonalne (a jest) to juz jest cos nie tak....

Ale czy na pewno jest mniej funkcjonalne? Przecież nawet nie było czasu, żeby to sprawdzić. Bo testowanie na paru napisanych postach, i to jeszcze w gniewie i złości, to dla mnie żadne testowanie :)
Ja na pewno chętnie poczekam na jakiś odzew ze strony administratorów, wtedy będę się o funkcjonalności wypowiadać :)

Odnośnik do komentarza

asia78
Ulla jakby Wam zalezalo to by takie badziewie nie pojawilo w ogole. Czy to w ogole bylo testowane??

Na dodoatek nie mozna znalesc watkow np sprzed roku, bo nie ma dat tylko dawno temu!!! Beznadzieja


jak wszystko było analizowane, testowane ale największą informację dostajemy jak to jest teraz - bo dzięki temu wiem jakie są wasze odczucia, co wam się niepodoba, co może być, z czym są trudności - nie robimy tego przeciw wam tylko dla was, dlatego też wasze uwagi są analizowane w Redakcji - pozwólcie nam się spokojnie do nich odnieść, bez złych emocji, które rozumiem że się pojawiają. Jednak jak Daffodil napisała, wierzę, że przyjaźnie zostaną a nie po jednym dniu już są przenosiny. Myślę, że z czasem zostaną podjęte decyzje zadowalające. Prosimy o czas i informację rzeczowe - co nie pasuje, co nie działa i gdzie, co jest mało przejrzyste. Dzięki temu wiemy konkretnie co i jak. Z góry dziękuję za wszelkie takie informacje.

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

Ulla
agaluk1
UllaPonawiam wiec pytanie. Jak znaleźć wątki gdzie są dodane posty, chodzi mi o całe forum, a nie o poszczególną kategorię?

nie wiem czy dobrze zrozumiałam, jednak swoje ostatnie posty znajdziesz u siebie na swoim profilu, wejdź na ikonkę z prawej strony, na swoją nazwę, wejdź na zobacz profil i pod swoim zdjęciem będziesz miała listę swoich postów ostatnich z całego forum

Chodzi mi o szybkie zobaczenie, które posty były ostatnio aktualizowane. Nie moje, wszystkie.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-62613.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-62612.png

Odnośnik do komentarza

pbmarys

Daffodil - rozumiem ze juz sie polapalas w tych nowosciach - gratuluje. I pewnie wcale by Cie nie zdziwilo/ zaskoczylo gdyby jakas Twoja przyjaciolka z forum odeszla "droga wolna".
Odnosze wrazenie ze forum bedzie dla VIPow. A tym ktorym cos nie pasuje odejda, znajda nowe miejsce posciagaja kolezanki i inne kolezanki swoje kolezanki , itp itd . I tu sie spolecznosc wykruszy zostana Wybrancy...

Wcale się nie połapałam, ale nie mam zwyczaju poddawać się tak szybko :)
Co do tych wybrańców to nie za bardzo rozumiem o co chodzi. Raczej obstawiałabym, że zostaną osoby bardziej zdeterminowane lub te, które mają znajomości na paru wątkach, jak ja :)

Odnośnik do komentarza

Ulla ogólnie nic nie pasuje sam wygląd drażni wszystko takie małe nawet awatary każdy to jakaś plamka nie wiadomo o co chodzi nawet mam problem z napisaniem swoich żali he he
tamto było naprawdę super i myślę ze wiele dziewczyn wybrało je właśnie dlatego bo takie było przede wszystkim przyjazne dla użytkownika i komunikatywne

Odnośnik do komentarza

nie podoba mi się to nowe forum,
po pierwsze najpierw miałam problem z zalogowaniem, potem nie mogłam znależć swoich for na których piszę, nie potrafię się tam odnależć,
po drugie jak juz w końcu znalazłam swoje forum , które było prywatne, to okazuje się że nie jest bo właśnie napisała tam dziewczyna która nie powinna, bo nie jest członkiem, więc nasze forum nie jest prywatne

ja wolałam stare forum

Odnośnik do komentarza

agaluk1
Ulla
agaluk1
UllaPonawiam wiec pytanie. Jak znaleźć wątki gdzie są dodane posty, chodzi mi o całe forum, a nie o poszczególną kategorię?

nie wiem czy dobrze zrozumiałam, jednak swoje ostatnie posty znajdziesz u siebie na swoim profilu, wejdź na ikonkę z prawej strony, na swoją nazwę, wejdź na zobacz profil i pod swoim zdjęciem będziesz miała listę swoich postów ostatnich z całego forum

Chodzi mi o szybkie zobaczenie, które posty były ostatnio aktualizowane. Nie moje, wszystkie.

Podejrzewam, że Agaluk mysli o iSpy (Na żywo). Przyznaję, że mnie też tego brakuje.
Widzę, że po prawej stronie jest coś takiego jak Aktywne tematy na forum, ale nie widzę, żeby się odświeżały na bieżąco.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...