Skocz do zawartości
Forum

Testowanie kremu A-DERMA Exomega DEFI


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

dziękujemy za wszystkie odpowiedzi. Zgłosiło się wielu Rodziców, których dzieci chorują na AZS. W związku z tym postanowiliśmy wybrać nie 10, a 15 osób, które będą testowały krem nawilżająco - zmiękczający A-DERMA Exomega DEFI.

Oto lista naszych testujących:

sylrom,
j_kaminska,
kamka88,
m4dziara,
mamusiakubusia,
AngelaS77,
LaurowaMama,
helixpomatia,
malnad,
ola49,
dorcia7,
bezeluszek,
biedron_ka,
ciunia,
olenka369.

Gratulujemy!

Prosimy Was o przesłanie e-maila na adres konkursy@parenting.pl z danymi do wysyłki kremów. W mailu powinny się znaleźć Wasz nick z forum, imię i nazwisko, adres do korespondencji oraz numer telefonu.

Czekamy na Wasze wiadomości :)

Odnośnik do komentarza

Jesteśmy już po pierwszym zastosowaniu kremu A-DERMA Exomega DEFI. Ponieważ problemy skórne mają dwie córki Michalina (7 lat) i Martyna (8 miesięcy) postanowiłam krem przetestować na obu dziewczynkach. Pierwsze wrażenie jest na duży plus. Zaskoczyło mnie zamkniecie i sposób wyciskania kremu, pierwszy raz spotkałam się z tak rewelacyjnym rozwiązaniem. Krem jest koloru białego o bardzo przyjemnej konsystencji. Nie jest ani za gęsty ani za rzadki w związku z czym bardzo ładnie rozprowadza się na skórze. Nie tworzy grudek i nie roluje się, nie spływa. Bardzo ładnie i szybko się wchłania. Dla mnie ma to istotne znaczenie ponieważ przy ruchliwym dziecku ważne jest by krem szybko się wchłonął. Mimo braku środków zapachowych, co jest dużym plusem, krem ma swój delikatny i przyjemny zapach.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrażenie
Opakowanie super. Już sam kartonik bardzo mi się podoba, jest twardy i zawiera dużo ciekawych informacji między innymi o procesie produkcji, składzie, zastosowaniu, jego działaniu oraz sposobie użycia. Oznaczenie, że jest to krem do skóry atopowej i bardzo suchej bardzo dobrze widoczne.
Jeśli natomiast chodzi o bezpośrednie opakowanie kremu to jest rewelacyjne. Nie spotkałam się jeszcze z takim. Z opakowania dowiedziałam się, iż jest to opatentowany system, który jest całkowicie hermetyczny i ma za zadanie uniemożliwienie skażenie kremu przez bakterie. Bardzo spodobało mi się to zamknięcie bo zapewnia sterylność produktu przez cały okres użytkowania, a czasem takie użytkowanie trochę trwa,
Dla mnie takie zamknięcie do idealne rozwiązanie jeszcze z jednego powodu. Moja dwuletnia córeczka uwielbia sama siebie smarować, a co za tym idzie wyciskać kremy z opakowań. Często za dużo wyciśnie lub część ląduje na podłodze/pościeli. Z tym opakowanie krem jest "bezpieczny". Do jego wyciśnięcia potrzeba więcej siły niż przy innych kremach. Moja córka nie ma na tyle siły, żeby wycisnąć krem i z tego jestem ogromnie zadowolona.

Odnośnik do komentarza

My krem otrzymaliśmy wczoraj i tak pierwsze wrażenia:
Przejrzysty i zrozumiały opis produktu na opakowaniu! Zaufanie wzbudza też sam opis procesu wytwarzania kremu! Nie spotkałam się do tej pory z takim kremem (sterylny kosmetyk) wreszcie wydaje się, że ktoś rozumie problem skóry atopowej - popękanej, podrażnionej, skłonnej do zakażeń bakteryjnych!!!
Na plus też aplikacja kremu, krem nie wylewa się z tubki, można zaaplikować pożądaną ilość kremu.
Wczoraj zrobiliśmy tez pierwszą próbę na skórze - krem bardzo dobrze się rozprowadza, szybko wchłania, a przy moim niecierpliwym maluchu to duży plus!
Na razie same plusy!!!

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Witam i ja :)
Krem otrzymaliśmy wczoraj. Termin wypadł idealny, ponieważ nasze dotychczasowe emolienty się skończyły, a Kubusiowi właśnie wyszły nowe zmiany atopowe. Więc akurat jak znalazł :)
Pierwsze testowanie po wczorajszej kąpieli. Już wcześniej miałam do czynienia z marką A-derma, więc sam styl opakowania jest mi znany. Zresztą bardzo go cenię, bo opakowanie jest czytelne, są na nim wszelkie niezbędne informacje, ponadto jest estetycznie wykonane. Nowością dla mnie jest nowe sterylne zamknięcie - bardzo ciekawa sprawa. Jeśli chodzi o sam krem i jego działanie. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Krem ma przyjemną konsystencję, ładnie się rozsmarowuje, nie pozostawia tłustej powłoki. Wydaje się bardzo wydajny, ma miły delikatny zapach. I co najważniejsze skóra Kuby po posmarowaniu była bardzo mięciutka, ładnie nawilżona. Dzisiaj rano nadal skóra milutka w dotyku, a nie wysuszona jak po większości dotychczasowych naszych kosmetyków. Sprawdziłam z ciekawości cenę - około 40zł za tubkę to sporo, ale jakość jest rzeczywiście adekwatna do tej ceny.
Zobaczymy jak po dłuższym stosowaniu, ale jak na razie jesteśmy bardzo zadowoleni :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlpx9irfiwi27s.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgeaocg228v.png

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy bardzo za krem. Dziś wieczorem rozpoczęłyśmy testowanie. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne jeśli chodzi o opakowanie. Pierwszy raz spotkałam się z produktem dawkowanym sterylnie - co jest bardzo istotne przy skórze atopowej. Kolejnym plusem tego typu opakowania jest to, że wyciska się tyle ile chcemy, a nie wylewa się za dużo tak jak to miało miejsce przy innych produktach których używałam. Jeśli chodzi o sam krem to: bardzo przyjemna konsystencja, natychmiast się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, ma miły delikatny zapach. Jeśli chodzi o skuteczność to musimy poczekać na efekty. W tej chwili mamy nowe szorstkie zmiany na skórze oraz zaczerwienienia w zgięciu kolan.

Odnośnik do komentarza

Dostaliśmy właśnie kremik, oczywiście żaba musiała go posmakować, opakowanie bardzo miękkie w przeciwności do innych, co powoduje że nie trzeba siły by je wycisnąć, system hermetycznego zamknięcia mnie pozytywnie zaskoczył, studiuję właśnie skład jak każda mama dziecka z azs, to już nasz rytuał zanik zakupimy cokolwiek. Inie widzę żadnych sztucznych ulepszaczy zapach delikatny.Skóra po pierwszym użyciu bez oznak alergicznych, jest przyjemna, mięciutka i co najważniejsze krem bardzo szybko się wchłania, nie ma czasu by go zlizać :-) Jedynie czego mi brak, to fakt iż polski opis jest tylko na kartoniku a na opakowaniu kremu już jego brak :(

monthly_2013_04/testowanie-kremu-a-derma-exomega-defi_211.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...