Skocz do zawartości
Forum

W czym na przyjecie weselne?


NATKA08

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze w tym miesiącu mam wesele i w związku z tym że nie miałam okazji ostatnio bywać na takich uroczystościach w ogóle nie wiem jak się ubrać, jakie sukienki są teraz w modzie jeśli chodzi o takie imprezy? mile widziane fotki, liczę na waszą pomoc bo dziś trzy godziny chodzenia po sklepach i nic prócz nerwicy nie przywiozłam do domu

Odnośnik do komentarza

Teraz każdy przychodzi jak tylko chce. Najczęściej są to satynowe (lub podobne) sukienki do kolana lub lekko za, proste. Spotkałam się nawet z tym, że kobiety przychodziły w...spodniach. Eleganckich, zaprasowanych w kant, do tego jakaś bluzeczka i krótki żakiecik. Mnie osobiście bardzo się to nie podoba, ale to moje prywatne odczucie :D Raczej rezygnuje się z sukienek długich (wieczorowe, balowe) na rzecz koktajlowych. To tak tylko z mojej obserwacji. Najlepiej jest dobrać kreację do figury - wtedy i dobrze się wygląda i czuje świetnie :D

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Koliberek
Teraz każdy przychodzi jak tylko chce. Najczęściej są to satynowe (lub podobne) sukienki do kolana lub lekko za, proste. Spotkałam się nawet z tym, że kobiety przychodziły w...spodniach. Eleganckich, zaprasowanych w kant, do tego jakaś bluzeczka i krótki żakiecik. Mnie osobiście bardzo się to nie podoba, ale to moje prywatne odczucie :D Raczej rezygnuje się z sukienek długich (wieczorowe, balowe) na rzecz koktajlowych. To tak tylko z mojej obserwacji. Najlepiej jest dobrać kreację do figury - wtedy i dobrze się wygląda i czuje świetnie :D

Koliberek a co powiesz na taką mini bombkę nie taką oczywiście bombiastą strasznie nie wiem czy są jeszcvze modne takie jak na foto zerknij na sam dół chodzi mi o fason dołu bo góra to nie szczególnie mi się podoba no i kolor jaki jest na topie tylko nie czarny bo nie lubie

http://images.kangoo.pl/33523125/5232/large/piekna_sukienka_bombka_fiolet_s11.jpg

Odnośnik do komentarza

Nie przepadam za bombkami, ale ta, wyjątkowo, podoba mi się :D

Co do kolorów, to z tego, co sama zauważyłam, to właśnie fiolety, brązy, bordo, a z jaśniejszych to beże. Jednak to może się różnić w zależności od rejonu lub średniej wielu gości. Wolałabym, żeby jeszcze ktoś się wypowiedział i Ci podpowiedział - poparł mnie lub poprawił.

A w czarnym na przyjęcie weselne i tak raczej nie wypada, podobnie jak w białym (czarny pogrzebowy, biały - kolor panny młodej).

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Koliberek
Nie przepadam za bombkami, ale ta, wyjątkowo, podoba mi się :D

Co do kolorów, to z tego, co sama zauważyłam, to właśnie fiolety, brązy, bordo, a z jaśniejszych to beże. Jednak to może się różnić w zależności od rejonu lub średniej wielu gości. Wolałabym, żeby jeszcze ktoś się wypowiedział i Ci podpowiedział - poparł mnie lub poprawił.

A w czarnym na przyjęcie weselne i tak raczej nie wypada, podobnie jak w białym (czarny pogrzebowy, biały - kolor panny młodej).

dzięki za rady myślisz tak jak ja i przyznam sie nie śmiało ze właśnie wróciłam z zakupów i już mam prosta i skromna

Odnośnik do komentarza

Widzę, że kiecucha zakupiona.. :) ale tak z ciekawości zajrzałam do tematu, bo sama mam wesele też w tym miesiącu.. jednak ja to dla ciężarnej potrzebuję sukienki, co nie jest łatwe żeby coś ładnego i fajnego znaleźć.. Ale mam tu dwa zdjęcia sukienek które ja osobiście uwielbiam :D w tym kroju mam chyba z 5 i każda w innym kolorze :p jednak teraz raczej ich nie założę ;)

http://lb1f.lilypie.com/QiTxp1.png

Odnośnik do komentarza

Na wesele ,chyba każdy chodzi w czym mu wygodniej,wydaje mi się że musiała byś kupić coś co tobie będzie się podobać i będzie ci wygodnie,oglądałam ostatnio 3 wesela na ,których była siostra i przewaga sukienk to krótkie a kolory nie wiem czemu ale przewaga czerni ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...