Skocz do zawartości
Forum

wysoka goraczka!Pomozcie!


Rekomendowane odpowiedzi

czesc dzwiewczyny!! prosze was o pomoc gdyz mam malutka corcie ktora ma 2 miesiace i ponad tydzien..od wczoraj rana jest calkowicie innym dzieckiem marudzi duzo placze nie chce zabardzo do cycka..wzielam ja na spacer myslalam ze sie uspokoi..po powrocie ja jesczce okompalam bo bardzo to lubi..nakarmilam..i nic w zasadzie nie momoglo! zauwazylam jednak ze glowke ma bardzo cieplutka ,po zmiezeniu temperatury okazalo sie ze ma goraczke 37.5 ktora caly czas rosla..w nocy osiagnela 38.5 martwie sie strasznie tym bardziej ze jest jeszcze taka malutka..dodam ze nie kaszle nie ma katarku..malo tego bylam z nia u lekarza dzis rano dziecinnego i on badal jej plucka skrzelka, gardelko uszka..niby wsyzstko ok..wyslal mnie do domu przepisalm wrazie czego czopki do pupci gdyby temeratura przekroczyla 39 stopni.i powiedzial ze jak dom jutra rana nie przejdzie wybrac sie z mala do szpitala dzieciecego..tak sie martwie moze przesadzam ale to moje pierwsze dziecko i nie moge patrzec jak sie meczy..co mam robic..czy moze z was ktoras byla juz w takiej sytuacji..czy dziecko grubo ubierac czy moze lzej gdy w domu jest?? a slyszalyscie cos takiego o 3 dnioweej goraczce i dziecka..niby wystapeuja czasami i znikaja ale czy jest to mozliwe u takiego niemowlaka??czekac do jutra czy moze juz dzis jechac do szpitala..dodam ze kupke robi rzadka ale to chyba wsyzstkie dzieci w tym wieku..dziekuje z gory za przyslane posty pozdrawiam!:uff2::uff2::uff2::uff2::uff2::uff2::uff2::uff2::uff2::uff2:

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Witam moja tez miala tak goraczka 39-38 i nic pozatym moze to byc trzydniowka wiec jak bedzie miala 38 podaj jej czopek bo jesli poniezej to nie , kap ja w letniej wodzie i schladzaj jesli woda sie zrobi tak jak cialo to dolekj troszke cieplej i potrzymaj chwilke i wyloz . Podawaj jej duzo wody , a czy ubierac cieplo nie przesadzaj normalne kaftanik i spiochy i kolderka lub kocykiem przykryj a jak lezy odkryta to zaloz skarpetki i nie martw sie bedzie dobrze . Moja tez dopiero miala taka goraczke przejdzie jej

Odnośnik do komentarza

witam goroczka to nic innego jak znak ze dziecko walczy z jakimis bakteriami czy wiruskami ale kiedys ogladalam taki program ze to nawet lepiej jak dziecko goraczkuje bo jego organizm broni sie sam przed jakos ifekcja co do ubioru to ubieraj normalnie ja zazwyczaj p[rzy wysokiej temperaturze robie zimne oklady na czołko i kark to pomaga czasami bardziej niz czopki wiem cos o tym bo kiedys walczylam z tako gorączko 40 stopni i niemoglam jej niczym zbic az oklady poskutkowaly
zycze szybkiego powrotu do zdrowka i daj koniecznie znac czy gorączka spadła
pozdrawiam

http://www.suwaczek.pl/cache/d3748dd32a.png
http://www.suwaczek.pl/cache/b4ac58ca24.png
http://www.suwaczek.pl/cache/ba4a1dd5bd.png

Odnośnik do komentarza

dziewczyny
moja maluska miala 3 dniowa goraczke..to taki wirus po ktorej dziecku na cialku wychodza czerwone plamy..jak je zobaczylam myslalamze zawalu dosstane..szybko zmezem pojechalismy do szpitala..wczesniej sprawdzilam na necie objawy i juz przypuszczalam co to moze byc..i tak wlasnie bylo to to .opinia lekarza..dzis mala nie ma goroaczki juz ale plamki moga sie utrzymac jeszcze jeden dzien..tak jej spadla goraczka ze wczoraj wieczorem mierzac jej termometrem do pupci bez odejmowania 5 kresek miala 35 5 wiec sie wystraszylam..bylam rano u lekarza.ale bylo pelno chorych dzieciaczkow i babka w rejerstracji kazala mi przyjsc na 15 30
wszystko sie wyjasni..jednak widze ze moj robaczek juz sie duzo lepiej czuje nawet sie usmiecha do mamusi hehe
dzieki wam za posty calusy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...