Skocz do zawartości
Forum

Jak SKUTECZNIE zwiększyć laktację?


Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację kochana, kobiety zapominają, że trzeba zwiększyć ilość płynów. Nie liczmy, że jedna mała czarna załatwia sprawę. U mnie idzie głównie woda i [reklama usunięta], mieszany z sokiem, mlekiem. Herbaty staram się pić naprawdę mało, tak jak i kawy. Wolę rumianek lub miętę. Myślę, że odpowiednie nawodnienie bardzo sprzyja laktacji.

Odnośnik do komentarza
Gość zdrowiejestwazne

Za dużo słodkiego ogólnie bardzo szkodzi zdrowiu i nie tylko laktacji. Może zacznij brać środki na laktację? W moim przypadku skutecznie zaspokoiły moją chęć na słodycze ze względu na swój smak i poprawiły mi laktację:)

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim nasz kochany, mały Ssak musi być często przystawiany do piersi. Najlepiej pobudza laktację. A dodatkowo można się wesprzeć preparatem dedykowanym dla mam kp [reklama usunięta]. Wspomaga aktywność gruczołów mlecznych, a dzięki zawartości melisy delikatnie pomaga się odprężyć.

Odnośnik do komentarza
Gość lubienature123

Mam zamiar spróbować tych środków na laktację, ale jestem taką osobą, która zawsze zwraca uwagę na skład preparatów. Jeszcze nigdy czegoś takiego nie kupowałam i powiedzcie mi proszę, na co mam zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o składniki? Nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto, a tym bardziej sobie i dziecku zaszkodzić...

Odnośnik do komentarza
Gość mamasynkaicorci

Zwróć uwagę, czy zawierają słód jęczmienny (bardzo pomaga na laktację), dodatkowe witaminy i oczywiście, czy nie mają chemii. Możesz także zapytać się w aptece o dobrej jakości środki na laktację - zawsze coś dobrego polecą:)

Odnośnik do komentarza

dziewczyny kuurcze nie wiem, ale spadło mi ostatnio mleko, dość mocno się tym martwie, staram się odciągac ile mogą, karmić, ale też moj maluszek nie duzo chce jesc, malo przybiera na wadze... jestem z nim pod stalą kontrolą dr jankowskiego, u ktorego rodziłam. Dostalismy specjalne wytyczne od niego, powiedzial, zebym obserwaoala maluszka, co chwilkę go wazymy i mierzymy, niby jest lepiej z nim, ale z moim mlekiem dalej bez zmian... pewne bede musiala przejsc na modyfikowane.. :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...