Skocz do zawartości
Forum

Konkurs: "Użytkownik Miesiąca - Kwiecień 2013"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

IWA23
Redakcja
Mam nadzieję, że aż tak źle nie będzie. Sama nie mogę się przyzwyczaić do zmian, bo jest to dla mnie nowe, ale nie zniechęcam się. Jest inaczej, ale na pewno nie gorzej!

No troszkę gorzej,tzn bardziej trudniej i dłużej,ale czekam na poprawki :)

W takim razie mój głos leci do Ciebie!!! :* Ale nie tylko dlatego, ze podoba Ci się ten ekspres, ale dlatego, że Ci się należy, boś fajna babka! :)

Odnośnik do komentarza

Dobra dziewczyny weźmy się w garść:-) Piszę w tym wątku, bo wierze, że zajrzą tu dziewczyny, które zdecydowały się pozostać.
Głosuję na Iwę, wierzę, że w tym miesiącu godnie nas reprezentuje, a jak wiadomo mega trudny to miesiąc:-(
Spróbujmy rozruszać znów to forum, a Redakcję proszę o jeszcze trochę usprawnień (możliwość edycji, czy pamiętanie logowania).

http://suwaczki.maluchy.pl/li-62613.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-62612.png

Odnośnik do komentarza

No to ja na użytkownika miesiąca kwiecień typuję nowe bardzo aktywne koleżanki z wątku Maj 2012. Za dużą ilość postów, dobre rady i ogromną aktywność.

Szkoda, że na innych wątkach nie ma tak aktywnych użytkowniczek, ale myśle że to kwestia czasu :yes:

Odnośnik do komentarza

Kochani,
żeby nie trzymać Was dłużej w niepewności, już dziś ogłosimy, że Użytkownikiem Miesiąca Kwietnia zostaje oczywiście

IWA 23 !!!

Iwa, dziękujemy Ci, że z nami jesteś. Zostajesz Użytkowniczką Miesiąca Kwietnia i oczywiście naszą Przyjaciółką Forum (tytuły z czasem się pojawią).
Mamy nadzieję, że nasza przyjaźń będzie rozkwitała pomimo zmian zarówno tych na plus jak minus (choć mamy nadzieję, że tych nie będzie). I oczywiście trzymamy kciuki za Użytkownika Roku, którego będziemy wyłaniali z grona Użytkowników Miesiąca.

Iwa - pozdrawiamy serdecznie Ciebie i moc uścisków dla wszystkich głosujących Dziewczyn!!

Pozdrawiamy!
Redakcja

Odnośnik do komentarza

Dziękuję bardzo wszystkim za głosy a redakcji za wybranie mnie na użytkownika miesiąca ;)

Jestem trochę w szoku bo wyniki miały być 6maja a tu dziewczyny piszą że wygrałam :)

Jeszcze raz dziękuję :)

Helena no jak tylko opanuję ten sprzęt to zaraz możesz na kawkę wpadać:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...