Skocz do zawartości
Forum

Małe cuda - Grudzień 2013 :)


Rekomendowane odpowiedzi

OnaM193 ja tez w domu mam Lilę :) i też charakterek hmmmm probuje rzadzic,staram sie nie nie dac. Ale w grupie widać przywodczy temperament,moze jak sie to dobrze pokieruje to będzie dla niej dobrze w życiu,dla rodziców cóż :)

Ja teź nie mam za blisko rodziny która by pomogła,przerażona jestem. Ale jakie jest wyjście trzeba sobie poradzić,kto jak nie my ;)
A macie już imionka dla maluchów?już albo dopiero,ja nadal nie mam dla dziewczynki hmmm.

Odnośnik do komentarza

Mąż miał imię dla chłopca, a ja dla dziewczynki:) Mąż chciał Eryka, a ja Gaje:) I będzie Gaja:) Nie znoszę popularnych imion, a najbardziej nienawidziłam jak byłam w podstawówce i było z 5 Magd (sama jestem Magda) 6 Agnieszek z 3 Anny i Kasie... Także już dawno postanowiłam ze moje dziecko będzie nosiło imię które znajduje się w Polskim kalendarzu (nie aż tak udziwnione) ale jest ciuś inne:) Choć na początku wszyscy się dziwią, ale większość się już przyzwyczaiła tylko gorzej z moimi rodzicami:) Ale też będą musieli się przyzwyczaić:)

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzp07wogzgl6oq.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Gaja... Bardzo ładnie!
Ja chciałam mieć Lidię, a będę miała Wiktora. Na szczęście! Mąż gustuje w bardziej staroświeckich imionach i chciał Witolda. Witold kojarzy mi się z moim wujkiem, którego nie za bardzo lubię...Własnie! Najgorsze jest to, że praktycznie każde imię się jakoś kojarzy i wybór nie był prosty.
Termin mam na tą niedzielę!
Jak byłam ostatnio u ginekologa, to nic się nie działo.
Wczoraj podczas wieczornych ćwiczeń mąż powiedział, że jakoś tam inaczej... Wierzę, że coś ruszyło do przodu.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny,a pytałyście swoich lekarzy o to czy i ewentualnie kiedy powinno się zaprzestać współżycia? Mój lekarz mi powiedział, że o ile nie ma w moim przypadku przeciwwskazań, to on jest zdania, że powinniśmy przestać się kochać od 37. tygodnia ciąży... słyszałyście kiedyś coś takiego? Nie wiem - czy on się boi,że urodzę, czy co? :)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

Mój mąż niestety ma ciężko, bo wszystkie flaki mnie bolą, miednica plus wiecznie bolące piersi i współżycie nie jest dla mnie dobre, bo boli. Więc.. ma ciężko:) ale jest cierpliwy i kochany.
A jeśli chodzi o nie współżycie to tylko słyszałam taką opinie ze sperma ma jakieś tam właściwości ze przyspiesza skurcze macicy. Ale ciąża w 37 uznawana jest za donoszoną także czemu nie?:) Ja niestety mam celibat jak nigdy:) Ale sex to ma być przyjemność a nie męka! A dla mnie niestety to są katusze:)

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzp07wogzgl6oq.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Mi w poprzedniej ciazy nawet lekarz zasugerowal wspolzycie jak pojawia sie pierwsze zwiastuny porodu,bo sperma przyspiesza dojrzewanie szyjki co za tym idzie przyspiesza porod. Jakos sie nie zdecydowalam ale normalnie do konca nie bylo zakazu. Za to jak juz wiedzialam ze to bedzie to,to wypilam ze 3 malinowe herbaty i zjadlam puszke ananasow ponoc tez przyspiesza,poszlo mi w miare szybko nie wiem czy maliny i ananasy pomogly czy buloby tak samo,ale smaczne bylo wiec nic nie stracilam :)

Gaja tez mi sie b podoba i podobnie jak Ty nie lubie imion z pierwszych miejsc rankingow. Chociaz czesto to ladne imiona pewnie dlatego tak czesto nadawane :)
No i tez mody sie zmieniaja slyszalyście 10 lat temu o Laurach?a teraz moze nie ma ich super sporo ale calkiem sie popularne imie zrobilo...
Ja chyba nadam imie jak sie urodzi :) No chyba ze okaże się chlopcem to będzie Robert :) W 15 tyg lekarz mi powiedzial ze mu cos smignelo i chyba dziewucha, od tamtego czasu za nic nie chce sie pokazac,chlopiec za to prezentuje sie na kazdym usg-taki z niego typ i ma na imie Mikolaj.

Odnośnik do komentarza

Ja cały czas ostatnio myślę o porodzie i, że chciałabym już przytulić malutką!!! Nie mogę się doczekać. Chcę już Świąt i żebyśmy byli wszyscy razem w domu. Też tak macie?
A tymczasem to dopiero 35 tyg. i 4 dni. Jutro wizyta!!!
O liczeniu ruchów lekarz mi nic nie mówił, ale mój skarb tak tańczy, że raczej nie muszę liczyć bo wiem, że jest aktywna!!!

Odnośnik do komentarza

Chyba jednak nie posłucham lekarza... ;)
Ale pocieszam się,że mimo nawet braku seksu,to chyba niedługo już urodzę-tak mi się przynajmniej wydaje...jakoś tak ciągle się lepiej czuję,mam więcej energii,mniej zgagi,lepiej się oddycha,lekko mnie "czyści"-brzydko wyznam:),wszystko już przygotowałam na powitanie maluszka,w domu błysk,torby spakowane... nic tylko jechać rodzić :)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

Zazdroszczę Ci tego błysku w domu :) ja się dzisiaj zbieram do porządków choćby podstawowych i....czas leci zarqz po dziecko do zerówki a tu nic si3 nie dzieje. Moze nie dlugo zacznę "gniazdo wic" i nabiore checi. Jeszcze trzeba kilka rzeczy kupic :/ ale takie bardziej techniczne ojjjj musze sie wziać w garść.
Emiśka rzeczywiście teraz warto kozystać. Nie wiem jak to dziala czy dlatego że jest zakaz czy z innych powodów ale trudno te 6 tyg pologu wytrzymac:)

Odnośnik do komentarza

Ja nie mam sił sprzątać:( Denerwuje mnie strasznie bałagan ale jak się za coś zabiorę robię to przez cały dzień, teraz waga mi poszła do przodu jeszcze doszedł mi ból kolana fakt przytyłam przez całą ciąże 5 kg ale ze jestem kawał baby to te 5 daje się we znaki.
Mi się już z tego braku siły chce płakać, dziś aż sama siebie zaskoczyłam popłakałam się myjąc kibel:P Nie miałam sił szorować kamienia i się rozpłakałam heh .
A później jak nie mogłam wstać z tych kolan jeszcze bardziej się rozpłakałam:) masakra jakaś...
Chodzę taka zmęczona ze mam już sama siebie dość!

A co do imion, moja kuzynka ma na imię Sabina, jej mama Alma, a inna znajoma Aruna.
Z takich nietypowych męskich które znam osobiście to Jurand, Mieszko. Choć ja az tak pewnie bym nie wymyślała:) Macie racje ze dużo zależy od mody, moja siostra ma na imię Karolina i bratowa także Karolina i oby dwie mają takie same inicjały i zawsze jak się mówi Karolina to zawsze pada pytanie która? Aż mnie drażni to wyjaśnianie o która mi chodzi:) Więc na moją siostrę mówię kaja:) I tym bardziej postanowiliśmy nadać imię mniej popularne ale nie za fantazyjne:) Choć dla dziewczynki (bo akurat będę miała dziewuszke:)) także podobają mi się iga, maja, lenka, lila i jeszcze bym coś znalazła:)
Co do sexu widzę jak mój mąż jest wygłodniały heh a gdzie tu połóg...Ale tego nie przeskoczę:)

Jakiś czas temu czytałam gdzieś opinie ze ponoć nie ma się miesiączki na czas karmienia piersią, to prawda? Czy to zależy od organizmu kobiety?

I moja mała coraz niechętnie się rusza, często się boję o nią ze może być coś nie tak. Ale wiem ze sama sie nakręcam, ale to jest silniejsze ode mnie!

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzp07wogzgl6oq.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ja karmiąc rok miesiączki nie miałam przez.pół. Co do imion podobają mi się dziewczęce takie jak Tobie:) ale.... jestem skłonna stwierdzić że Lenka jest teraz popularne bo u mojej córy są aż 3 w grupie :o chyba że to moda lokalna-też tak może być :)

Mnie też bolą kolana i ĺokcie,obawiałam się że może angina mnie łapie bo mam b często i zqczyna się bólem stawów ale chyba to wina ciąży i kg bo już bolą od ok tyg.a z gardłem oki ufffff

Odnośnik do komentarza

aniolmag może te bóle rzeczywiście coś zwiastują?
Mnie wcześniej a to plecy, a to nogi trochę bolały. Miałam takie "prądy" w brzuchu, bo mi maleństwo na nerwy naciskało. A teraz cisza... Nic... Nawet ostatnie 2 noce całe przespałam. Żadnego biegania na siku jak zazwyczaj. Mam sporo energii, nic nie boli... Mam nadzieję, że tak już zostanie do końca :)

Odnośnik do komentarza

Zabawnie się tak zastanawiać czy to to już to? Czy to jeszcze nie to:)
Dzwoniłam do szwagierki która miała bóle krzyżowe, mówiła ze rano się zaczęły z przerwami pod wieczór wody odeszły i następnego dnia mały był już z nimi. Na razie mnie nic nie boli... Może mała się tak ułożyła i na nerwy mi nacisnęła? Zobaczymy czy będą się powtarzać, na razie mała się kręci, nic mi nie leci więc nie mam się czym martwić:) Choć sama trzymam kciuki zęby już się wykluła:) Przed chwila jeszcze raz zajrzałam w torby do szpitala czy aby na pewno wszystko mam?:)

Emiśka- my to poród będziemy miały bezbolesny:) zobaczysz! Bezbolesny i szybki:) I całej reszcie też tak życzę!:)

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzp07wogzgl6oq.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Na razie się martwię tym,co mówi mi ciągle moja mama - że powinnam jeszcze zaczekać,że to jeszcze powinno potrwać trochę,tak z 2 tygodnie...a naczytałam się,że w tym czasie ciąży już można bez problemów rodzić...
Z jednej strony już bym chciała,z drugiej obawiam się o dzidziusia...a i tak to nie ode mnie teraz głównie zależy,będzie co ma być ;)
Tylko spokój nas może uratować :)))

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...