Skocz do zawartości
Forum

Małe cuda - Grudzień 2013 :)


Rekomendowane odpowiedzi

boju dziewczyny aż się wzruszyłam:I love you1: dziękuje bardzo za wsparcie!!jest mi ono bardzoo potrzebne bo nie powiem- strach siedzi tam w głębi i bije się z rozpierającym szczęściem...ale szczęście wygra!! :Kiss of love:
będę go w tym tygodniu potrzebować, bo jutro idę na betę, a w przyszły piątek na usg....boju już peniam :whistle:

Odnośnik do komentarza

kasialukaszo
oczywiście ze będzie dobrze ! :) Ja też idę w przyszły piątek na USG , połówkowe :D Więc innej opcji jak tylko dobrze nie bierzemy! :) Ja trzymam kciukasy za Waszą fasolkę a Ty trzymaj za mnie żeby zdrowe i dziewuszka się ukazała :D :36_7_8:

no pewno,że będzie zdrowa dzewucha :D

mi niedawno zadzwonili że beta urosła ponad 2-krotnie- do 599!! aż se popłakałam bo daje mi to nadzięję, że będzie ok!!
we wtorek wracam na kolejną betę i możliwe, że już zrobią usg, żeby znaleźć pęcherzyk....:whistle:

Odnośnik do komentarza

Kochana zapraszam Zapraszam bo jak na razie nadal jestem tu sama :ehhhhhh: co kobietki nie chcą w grudniu rodzic?
Ja dzisiaj Nowu na Bete...kurcze zawsze przed badaniem strasznie sie boje...,i chyba wezmę wolne bo dzisiaj dosyć słabo sie czuje....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...