Skocz do zawartości
Forum

Konkurs: "MiniMini+ Księżycowy Jim"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie zapraszamy do nowego konkursu, który przygotowaliśmy dla Was wraz z

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/noweminimini.jpg

Tym razem, zapraszamy Was w podróż z Księżycowym Jimem!

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/ksiezycowy2.jpg

Jim jest astronautą, który mieszka w wiosce Mona Luna. Wraz z przyjaciółmi przezywa wspaniałe przygody... w kosmosie!

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/ksiezycowy.jpg

Na Księżycowego Jima zapraszamy już od 1 kwietnia, codziennie o 5:25, a od poniedziałku do soboty, także o 11:00 oczywiście na kanale MiniMini+

A my, przygotowaliśmy dla Was konkurs!

Do wygrania 5 płyt CD z Przebojami Rybki MiniMini

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/przeboje-rybki-mini-mini-volume-3-b-iext20934151.jpg

zadaniem konkursowym dla naszych Milusińskich jest...

Napisz do Księżycowego Jima list, jak wyobrażasz sobie życie w jego świecie!

Na listy czekamy do 03.04.2013r.
Wyniki: 05.04.2013r.

Zapraszamy do zabawy!

Odnośnik do komentarza

Witaj Księżycowy Jimie!

Pozdrawiam Cię serdecznie. Mam na imię Basia, mieszkam na planecie Ziemia i oglądałam kilka odcinków z Twoimi przygodami na naszym ziemskim kanale telewizyjnym.
Jestem Wami oczarowana, jesteście z przyjaciółmi bardzo sympatyczni, dbacie o Księżyc i całą przestrzeń kosmiczną, Myślę, że mogłabym Was odwiedzić na chwilę i zrobić z Wami jakąś pożyteczną rzecz. Albo mogłabym też zamieszkać u Was z rodzicami, oni też są całkiem pomocni. Uprawialibyśmy razem rośliny w bazie, świetnie sobie radzę z ich podlewaniem:-) Codziennie wybieralibyśmy się na przejażdżki kosmicznymi pojazdami, może nawet mogłabym sama prowadzić jeden z nich? Mam doświadczenie, już jeżdżę sama na swoim czterokołowym rowerku:-) Po śniadaniu wybieralibyśmy się na przejażdżkę po Księżycu, sprawdzalibyśmy czy nie jest potrzebna gdzieś pomoc i moglibyśmy się też wszyscy razem bawić w berka albo w chowanego:-) Oczywiście musimy mieć skafandry do wyjścia na Księżyc, tak jak Ty i Twoi przyjaciele.
Może zrobilibyśmy też coś pożytecznego? Pamiętam twoją przygodę, jak ze złomu kosmicznego zbudowałeś z przyjaciółmi karuzelę – też chciałabym pomóc budowie i oczywiście pojeździć na takiej karuzeli. Bardzo lubię karuzele:-)Mam dwie w parku, u siebie na Ziemi, ale nie są one tak duże jak ta u Ciebie.
Świetnie buduję też różne rzeczy z klocków, więc mogłabym być np budowniczym Waszej nowej stacji w jakiejś odległej galaktyce. Jesteś też bardzo mądry Jimie, zawsze znajdziesz sposób jak rozwiązać problem. Mogłabym się wiele od Ciebie nauczyć i nie musiałbym nawet chodzić do przedszkola:-)
Po męczącym dniu na Księżycu i w przestrzeni międzygalaktycznej fajnie byłoby odpocząć w bazie i pomyśleć jakie przygody i wyzwania czekają nas jutro:-)
Jimie, jeżeli znajdziesz czas na krótsze lub dłuższe spotkanie ze mną i moimi rodzicami, daj znać, na pewno Was odwiedzimy, Trzymaj się zdrów i życzę Ci wielu nowych przygód!:-)
Twoja nowa przyjaciółka Basia

Odnośnik do komentarza

Napisz do Księżycowego Jima list, jak wyobrażasz sobie życie w jego świecie!

Drogi Księżycowy Jimie!
Mam dopiero 4 latka, ale już z całą pewnością zdecydowałem, że jak dorosnę chcę być Tobą, a może lepiej razem z Tobą przeżywać kosmiczne przygody, przemierzać galaktykę i robić sobie piknik na księżycu.
W zasięgu ręki masz migoczące gwiazdy, krążące planety i gorące słońce. Możesz poznawać ufoludki, które stają się Twoimi nowymi przyjaciółmi. Och już wyobrażam sobie ich śmieszne, kosmiczne zabawy, razem na pewno bawilibyśmy się wspaniale.
Lot superszybką rakietom to jednak pierwsze na mojej liście życzeń do spełnienia w Twoim świecie. Jak błyskawica miniemy księżyc, Mars i pomachamy mojej malutkiej mamie na Ziemi.
Może nawet na chwilkę pozwolisz mi pokierować statkiem kosmicznym? Tak, tak to byłaby przygoda.
Czy są w Twoim świecie słodycze. Bo wiesz. chociaż rodzice troszkę się krzywią, ja czasem lubię zjeść sobie małą czekoladkę...zresztą jak nie ma to się nie martw, na wszelki wypadek wezmę plecak cały wypchany słodyczami. Podzielę się z Tobą i z naszymi nowymi, pozaziemskimi znajomymi.
Będę już kończył Księżycowy Jimie, bo mama każe mi iść spać...ale Ty na pewno pozwolisz mi się bawić do późna w nocy, a może w kosmosie nie będzie nocy...
Wiesz co Jimie, zmieniam zdanie, nie chcę na spotkanie z Tobą czekać, aż będę dorosły, chcę spotkać się z Tobą już dziś. Kładę się spać i na pewno juża chwilę spotkamy się w moim śnie i zabierzesz mnie na jedną ze swoich cudownych wypraw.
Ściskam
Oskarek

http://suwaczki.maluchy.pl/li-62613.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-62612.png

Odnośnik do komentarza

Mój kochany, Księżycowy Jimie, minęło już dużo czasu od naszego ostatniego spotkania . Ilekroć wracam myślami do ostatnich wakacji, to przypominam sobie nasze wspólnie spędzone chwile u ciebie na srebrnym księżycu,
w przepięknym miasteczku Moona Luna.
Pamiętasz jacy byliśmy spragnieni przygód i nowych wyzwań? Zawsze byliśmy tam gdzie działy się rzeczy niesłychane, lub tam, gdzie ktoś potrzebował pomocy.
Nigdy nie zapomnę przeżytych z tobą przygód, podróży tymi wszystkimi pojazdami kosmicznymi i tych twoich szalonych pomysłów. Gra w księżycowego badmintona, wyścigi, zbieranie plutonowych fiołków, nawet praca w ekokopule, wszystko było niesamowite. Żaden krater, żadna jaskinia nie były dla nas przeszkodą w zwiedzaniu
i badaniu srebrnego globu.
Drogi Jimie to ty nauczyłeś mnie przyjaźni i poświęcenia, dzięki tobie poznałam wspaniałych kolegów, Teda i Falkę oraz pieska Rowera.
Księżycowy Jimie, zbliżają sie kolejne wakacje, pragnęłabym z całą moją rodzina zaprosić cię do siebie na błękitną planetę. Poznasz tu moich przyjaciół, i zobaczysz jak żyje się ludziom na ziemi.
Czekam z niecierpliwością na odpowiedź Natasza.

Odnośnik do komentarza

Drogi Jimie
Mam na imię Dominika i mam 8 lat oglądam twój program codziennie, przyznaję że podoba mi się on i to bardzo.
Chciałabym polecieć na twą planetę i poznać twoich przyjaciół. Odnajdowałabym skarby w przeróżnych kosmicznych miejscach. Wymyślałabym wraz z tobą nazwy miejsc które mogą być ukryte w wąwozach. Pomagałabym Falko w laboratorium i Eko w hodowli roślin. Nauczył byś mnie jeździć różnymi kosmicznymi pojazdami, które uratowały twoich przyjaciół z różnych niebezpiecznych przygód.
Mam nadzieję że się spotkamy w Mona Lunie. Pozdrawiam Ciebie i twoich przyjaciół.
Dominika

Odnośnik do komentarza

Drogi Księżycowy Jimie!
Na wstępie pozdrawiam Ciebie i twoich przyjaciół. Mam na imię Oliwia i mam niecałe 4 latka. Pisze do Was z odległej planety, zwanej Ziemią. Moim największym marzeniem jest wybranie się do Moony Luny.
Życie z Tobą, Falką, Tedem, Eco i oczywiście Rowerem, cudownymi przyjaciółmi byłoby spełnieniem moich snów. Właśnie z Wami chciałabym przeżyć wszystkie międzygalaktyczne przygody. Mogłabym nawet zamieszkać blisko Waszej wioski razem z moją starszą siostrą oraz rodzicami.
Codziennie wybieralibyśmy się na przejażdżki którymś z wielu Twoich pojazdów kosmicznych. Wydaje mi się, że potrafiłabym kierować jednym z nich, ponieważ potrafię jeździć już na mojej hulajnodze i rowerku. Może wybralibyśmy się Twoją niebieską rakietą na inną planetę. Mi bardzo podoba się Wenus. Taka podróż po przestrzeni kosmicznej byłaby bardzo ekscytująca.
Mam nadzieję, że nauczyłbyś mnie wielu mądrych rzeczy, które ty Jimie potrafisz. Fantastycznie byłoby gdyby Eco poprosiłby mnie o pomoc w pielęgnowaniu roślin, które tak bardzo lubię. Nareszcie mogłabym wraz z Tobą, Falką, Tedem oraz Rowerem badać Wasze środowisko. Każdego dnia jeździlibyśmy po Księżycu w poszukiwaniu nowych rzeczy. Kto wie? Przypadkiem moglibyśmy znaleźć kogoś kto jest w potrzebie. Och świetnie by było gdybyś pokazał mi w jakie zabawy bawicie się w Moonie Lunie. Chciałabym także móc w końcu założyć skafander, który umożliwi mi oddychanie poza bazą.
Mojemu tacie na pewno spodobałyby się wszystkie Wasze budowle. Może i nawet pozwoliłbyś mu na pomoc w budowaniu. Tatuś byłby zachwycony. Natomiast mamusia z siostrą od zawsze pragnęły dotknąć gwiazd.
Już nie mogę doczekać się, aż w końcu zaprosisz mnie do Moony Luny.
A teraz życzę Ci i Twoim przyjaciołom wielu nowych przygód!
Uściski,
Oliwia

Odnośnik do komentarza

Księżycowy Jimie
Bardzo chciałabym pobyć w Twoim świecie choć jeden dzień....móc poznać Twoich przyjaciół i polatać kosmicznym pojazdem...i skakać w kosmicznym stroju z taką dużą kulą na około głowy...i spróbować wszystkie kosmiczne owoce i warzywa...bo owoce i warzywa są bardzo zdrowe...może razem byśmy odkryli jakiś nowy owoc czy warzywko??? byłoby cudownie...do zobaczenia niedługo....co noc zasypiając wyobrażam sobie jak się razem bawimy

Odnośnik do komentarza

Redakcja
Kochani, tylko do jutra do północy czekamy na listy!!
Zapraszamy dzieciaczki i rodziców do zabawy - dzieciaczki opowiadają, co chciałyby zobaczyć w kosmosie, a rodzice notują!! :)

Witam,
bardzo prosze o pomoc bo chciałybyśmy (razem z córką) wysłac list do Księżycowego Jima, a mie umiemy sobie poradzić.
Będę bardzo wdięczna za odpowiedz
Mama Edyta.

Odnośnik do komentarza

Edytko, służę pomocą, w czym problem?
Wystarczy napisać list do Księżycowego Jima, np. w programie tekstowym i skopiować go do okienka, w którym napisałaś wiadomość, następnie wysłać.

Listy publikujemy tu, w wątku konkursowym, jako odpowiedzi do wątku.

Czekamy na listy, jeśli występuje jakiś problem - proszę pisać, a na pewno wspólnie poradzimy sobie z trudnościami :)

Odnośnik do komentarza


Witajcie. Moja 5- letnia Bogusia ucieszyła się z powrotu bajki "Księżycowy Jim".
Mówi, że bardzo by chciała z księżycowymi przyjaciółmi wybrać się na wyprawę w poszukiwaniu kosmicznych stworków. Może odnaleźliby kosmiczne syrenki i wróżki, które zaprosiłyby ich do swoich kosmicznych domków. Potem zaprosiłaby wszystkich poznanych na kosmiczne przyjęcie urodzinowe z nieziemskimi potrawami, sokami, lodami i muzyką. Chciałaby by nowi kosmiczni przyjaciele poznali jej koleżanki Julkę, Wiktorie, Gosie, Natalkę, i kolegów Jarka, Gabrysia, a także jej całą rodzinę. A na podwórku zaprosiłaby ich na super zjazdy na sankach z górki na pazurki i wspólne lepienie smoka. A teraz musi już biec bo bawi się z babcią w piłkę.
Pa Pa

Odnośnik do komentarza

Witaj Księżycowy Jimie!
Mam na imię Ewa i mam 5 lat. Mieszkam na odległej planecie, na Ziemi. Bardzo chciałabym bliżej poznać Ciebie i Twoich sympatycznych przyjaciół: Falko, Teda, Eco i Rowera i polecieć rakietą do Was do Moony Luny ponieważ z wielkim zainteresowaniem oglądam Twoje nowe księżycowe odkrycia. Oczywiście nie zapomnię założyć skafandru.
Bardzo podoba mi się Wasza kosmiczna baza a w niej liczne kosmiczne pojazdy. Najbardziej lubię spychacza, samolot i pojazd gąsiennicowy. Może dasz mi trochę , chociaz na chwilę nimi pokierować, oczywiście pod Twoim nadzorem. Samodzielnie jeżdzę na rowerku czterokołowym. W bazie mogłabym zaopiekować się krówką Daisy bo bardzo lubię zwierzęta. Dbałabym o Twój ogródek i rosnące w min kwiaty.
Poszlibysmy razem na spacer poszukać księzycowych grzybów , z których przygotuję Ci pyszne kotlety bo bardzo lubię pracę w kuchni - w przedszkolu pieczemy ciasta. Podczas spaceru moglibyśmy pograć w piłkę , w berka i razem pobawić się na co tylko masz ochotę. Może Ty pokazałbyś mi inne kosmiczne zabawy, z przyjemnością sie w nie pobawię.
Jimie, pragnę spotkac się z Tobą i Twoimi przyjaciółmi jak najszybciej, nie moge się juz doczekać na Twoje zaproszenie.
Do zobaczenia!
Twoja Ziemianka Ewa.

Odnośnik do komentarza

Witam Was!!!
mam na imię Julia i mieszkam w małej miejscowości koło Lublina. Jest mi niezmiernie miło że zaprosiłeś mnie do siebie na Księżyc. Szczerze to już nie mogę sie doczekać spotkania z Tobą i Twoją Wspaniałą Załogą. Obecnie u mnie pada śnieg i napewno taka wyprawa poprawi mi humor i nastrój.

Bardzo pragnę poznać tę wspaniałą planetę. Zawsze moim najskrytczym marzeniem, był piknik na Księżycu, wybralibyśmy się razem Tobą, Falką, Tedem, Eco i oczywiście Rowerem.
W tą niesamowitą wyprawę chciałabym zabrać ze sobą swojego pieska Rijanę,który napewno dotrzymał by towarzystwa Rowerowi, bawili by i wygłupiali razem długieee godziny.
Piknik byłby fajnym sposobem na poznanie się. Moglibyśmy zrobić "księżycowego Grilla", razem bawilibyśmy się w księżycowe gry i zabawy piłkę księżycową, tenis i księżycowe wstawaj i łap i wiele wiele innych....
Gdy nastał by już wieczór moglibyśmy, razem rozbić namiot i wspólnie przy ognisku opowiadać sobie historyki, śpiewać piosenki. Ehh superr zabawa!!!!
Ja własnie tak wyobrażam sobie nasze Wspólne spotkanie. Następnego dnia przejechalibyśmy się latającym skuterem Falki a razem Eco pielegnowalibyśmy jego księżycowy ogród.


Serdecznie pozdrawiam i
Ściskam cieplutko Julia K.
DO ZOBACZENIA Jimie !!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

Księżycowy Jimie!
Jestem Zuzia i mam prawie 7 lat. Chciałabym byc w miejscu, w którym żyjesz czyli w kosmosie.Tam jest dużo piasku a najbardziej podoba mi się przy śpiących kwiatach bo są ładne i chciałabym sprawdzic czy pachną tak jak te co rosną u nas na Ziemi.Wybrałabym się tam chętnie razem z moim bratem Nikosiem, który uwielbia Twoje księżycowe przygody:)
Pozdrawiamy!
Zuzia i Nikoś :)

http://s1.suwaczek.com/200608194865.png
http://s2.suwaczek.com/200905114562.png

Odnośnik do komentarza

Drogi Księżycowy Jimie ,
piszę w imieniu córeczki która chociaż ma dopiero 2 latka to czeka i ogląda z utęsknieniem Twoje przygody.Ma na imię Natalka. Bardzo polubiła Twoich przyjaciół kosmitów. Bardzo by chciała polecieć do Ciebie na Twoją planetę Mona Luna i spędzić z Tobą i Twoimi przyjaciółmi czas. Na Twojej planecie tak dużo się dzieje , masz wspaniałych przyjaciół , a także jak już wcześniej wspomniałam także kosmitów. Bardzo chciałaby chociaż raz nie czuć grawitacji i poskakać w skafandrze po kraterach. Swoim zachowaniem i gestami pokazuję że bardzo podoba jej się Twój pojazd. Co do jedzonka nie musisz się martwić , mówiła ,że przywiezie ze sobą sadzonki innych roślinek niż masz w swojej szklani i będziecie je razem hodować i pat\rzeć jak rosną . W bazie urządzilibyście sobie pokój do zabaw a także podzielili się obowiązkami . Mama nauczyła ją sprzątać więc nie miałbyś problemów. Chciałaby również poprowadzić kosmiczny pojazd , który na pewno gdzieś masz . Co mogliście byście jeszcze robić ? A no odbywać długie i edukacyjne wycieczki w kosmosie i przestworzach , zaprzyjaźnilibyście się z kosmitami , a także przywieźlibyśmy jednego do nas na Ziemie , aby mama zobaczyła. Rozwiązalibyście zagadkę Słońca . A co najważniejsze Jimie poznałaby Twojego mechanicznego pieska i Twoich wspaniałych przyjaciół , z którymi się tak wspaniale dogadujesz .
Bardzo Cię pozdrawiamy i czekamy aż nas też odwiedzisz.
Mama i Natalka

Odnośnik do komentarza

:list::list::list::list::list:

http://sphotos-b.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/p480x480/487591_520688464636739_1841800868_n.jpg

Julka list do Jima śle:
Jimie, jest mi troszkę źle,
bo mój pojazd księżycowy
pozaliczał wszystkie rowy!

Proszę pomóż, drogi Jimie!
Z tobą czas cudownie płynie.

Marzy mi się podróż z tobą,
księżycową mleczną drogą.

Wnet w skafander tu wskoczymy,
w Moonie Lunie zabawimy!

Księżyc poznać - me marzenie,
z moim Jimem wnet je spełnię!

Księżycowa Julka http://www.robert_wiacek.republika.pl/mama/obrazki/ksiezyc.gif

Mama dwóch Niuń http://colamyloveblog.blox.pl/resource/dziewczynka.gifŻona Mężahttp://emotikona.pl/gify/pic/blizniaki.gif
Pani Psa http://emotikona.pl/gify/pic/piesek2.gif

Odnośnik do komentarza

Kochany Księżycowy Jimie!

Na samym początku razem z moim bratem bardzo chcemy Cię pozdrowić i zaprosić do nas.
Ja też chcę zostać astronautą, ale mi mama nie pozwala, a mój brat Mikołaj chce zostać strażakiem.
Chciałbym przeżyć z tobą dużo ciekawych przygód, poznać twoich przyjaciół a w szczególności Rowera, bo sam mam psa , który nazywa się Fila, jest czarny i dużo szczeka.
W moim pokoju mam pełno gwiazd i planet a codziennie wieczorem kładę się w moim kosmicznym statku i wyobrażam sobie jak ratuje z Tobą planetę ziemię.
Mam nadzieje że przeczytasz ten list i odezwiesz się do mnie.
Maksiu.
:36_27_11:

Odnośnik do komentarza

Witaj księżycowy Jimie mam na imię Kinga. Lubię ciebie spotykać i przeżywać twoje przygody. Marzę o spotkaniu w księżycowej krainie, która jest inna niż nasza Ziemia. Myślę sobie, że powinna być ona kolorowa bardziej od tęczy i wesoła. Każdy kto w niej będzie zabawy dużo znajdzie. Nikt w tej krainie nie smuci się i nie płacze, każde dziecko wesoło skacze. Nikt nie choruje, nie ma lekarzy bo wszyscy są zawsze zdrowi. Nie ma samochodów i autobusów bo każdy jak pomyśli gdzie chce być zaraz tam znajduje się. Jak chcę być w domu to zaraz tam jestem, jak z koleżankami to na placu zabaw z nimi bawię się tak szybciutko jestem tam gdzie chcę. A kiedy pomyślę Jim jestem z tobą a ty pokażesz mi dużo ciekawych rzeczy. Zobaczę góry kolorowe i jezioro truskawkowe. W takiej krainie smakołyków jest tyle, że każdy je takie smaki jakie sobie wymyśli ty chyba też lubisz smakołyki tak jak ja. Może kiedyś się spotkamy i mnie zabierzesz do twojej krainy bo bardzo chcę ciebie spotkać. Pozdrawiam Kinga

Odnośnik do komentarza

Drogi Księżycowy Jimie!

Pozdrawiamy Cię z naszej planety Ziemia i serdecznie zapraszamy, abyś odwiedził nas, a my tak rodzinnie pokażemy Tobie czym jest Polska Gościnność. Uraczymy makowcem babci, ulubioną zupą pomidorową mego synka i sokiem z malin pochodzącym prosto z naszego ogródka.
Twoja planeta to ciekawe miejsce, a przygody których doświadczasz są pasjonujące dla każdego małego Ziemianina. Mój mały mieszkaniec Ziemi ma trzy latka i tak jak jego tato pasjonuje się kosmosem i życiem na nim. Wspólnie oglądają Twoje przygody i cieszą się, gdy pojawisz się na ekranie MiniMini+.
Ksawcio marzy o tym, abyś zabrał go na swoja planetę Moonie Lunie, poznałby Twoich przyjaciół i przeżyłby przygodę swojego życia. Ubrałby fajny kolorowy skafanderek z kaskiem to jest sprawa oczywiście, bo bezpieczeństwa to priorytet i wyruszyłby w podróż z naszego ogródka wprost na mleczną drogę. Widziałby planety małe i te duże, odkryte i jeszcze nie znane ludzkości. Podziwiałby wszystkie gwiazdy na nieboskłonie, i może jedną przywiózłby mamie. Jadłby tam ciastka mleczno-kosmiczne i tęczowa oranżadę piłby z rana. Codziennie w nieznane podróże wyruszał i planety egzotyczne poznawał. Z tej niesamowitej podróży przywiózłby minerały nam mieszkańcom Ziemi jeszcze nie znane. Podróż i te małe wakacje trwałyby dwa wakacyjne miesiące, a synek miałby wakacje swych marzeń.
Co ty na to Jimie? Zabierzesz Ksawcia w podróż swym statkiem kosmicznym, ja mu spakuje i wikt i opierunek. Będzie przygotowany na podróż swego życia.
Odezwij się Jimie w tej sprawie niezwłocznie, pragniemy zaprosić Cię do naszego domu, tam zapewne spotkasz Tobie świat nieznany, lecz warto poznawać nowe planety i ich mieszkańców.

Pozdrawiamy Cię serdecznie i zapraszamy w nasze skromne ziemskie progi.

Mama AsienkaPL, tato niezły kosmita i wesoły astronauta Ksawuś!

Odnośnik do komentarza

Nasz kochany Księżycowy Jimie

Bardzo Tobie dziękujemy za ostatni list oraz zaproszenie do Twojej wioski Moona Luna.
Codziennie patrzymy ja Bartek z moją siostrą Olą na Księżyc tu z Ziemi wieczora każdego
Mając nadzieję że Cię zobaczymy ale to zbyt daleko, może dlatego
Nie możemy Cię zobaczyć, może luneta nam pomoże?
Oglądamy Ciebie w telewizji cyfrowej -To takie pudełko kolorowe
Już się nie możemy doczekać na to spotkanie i Księżyca zwiedzanie
Pojedziemy jednym z Twoich super pojazdów, może pozwolisz nam na kierowanie?
Z wielką przyjemnością poznamy Twoich przyjaciół Falko, Teda, Eco i Rowera
I razem będziemy się bawić w księżycowe zabawy – tam nuda na pewno nie doskwiera:)
My też Was nauczymy naszych ziemskich zabaw te z czasów mamy i taty czyli stare i nowe.
Pobawimy się w „Gąski gąski do domu” i w „Raz dwa trzy Baba Jaga patrzy..”
A może w „Tato tato ile kroków do domu”? lub w „Dzień dobry Królu Lulu”
W „Pomidora” czy „Kolory” Może zagramy w klasy, w berka, w chowanego,
Zagramy też w zbijaka i w „Dwa ognie”i będziemy uważać by nie wypaść zbyt pochopnie.
Ciekawe czy macie lody albo lizaki księżycowe bo to nasze smakołyki wyborowe
Choć mama mówi, że to nie zdrowe, ale mam nadzieję, że może nie szkodzą te księżycowe.
Ciekawe jakie macie potrawy księżycowe, jaki mają smak, chętnie spróbujemy
Czy książki czytacie albo czy sklepy macie – najlepiej te z zabawkami
z lalkami dla Oli a dla mnie z autami i rakietami i samolotami.
Nie będziemy się dłużej rozpisywać bo przecież niedługo się spotkamy
I wtedy się bliżej poznamy i sobie o wszystkim poopowiadamy.
A później Ty Jimie z załogą przylecisz na Ziemię i poznasz nasze ziemskie życie
A może Ci się tu spodoba i zostaniesz z nami na zawsze, o czym bardzo marzymy skrycie:)

http://www.suwaczek.pl/cache/c26b8b8a35.png

http://www.suwaczek.pl/cache/7883a985c6.png

Odnośnik do komentarza

Kochany Jimie!
Jestem jeszcze malutka, więc ten list w moim imieniu pisze moja mama. Mamusia spytała mnie co chciałabym robić z Tobą na Twojej planecie. Powiedziałam, że chciałabym sprzątać i bawić się Waszymi zabawkami. Moje oczywiście też wzięłabym ze sobą na waszą planetę choć niechętnie daje je innym. Jestem wpatrzona w was tak bardzo, że mamusia ma chwilkę wytchnienia. Mówi, że mało która bajka jest dla mnie tak ciekawa. Zastanawiałam się po co wam kaski na głowie ale mamusia już mi wytłumaczyła. Teraz wiem, że na Twojej planecie Jimie nie da się oddychać tak jak na ziemi. Chciałabym też z wami pobiegać a nawet polatać. Zobaczyć nowe roślinki i powygłupiać się ze śmiesznym pieskiem. Mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy na Twojej planecie i pokażesz mi mnóstwo wspaniałych rzeczy i poznam nowych kompanów zabawy z którymi będę mogła śpiewać i tańczyć.
Pozdrawiam Cię serdecznie Sandrunia

http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgywl5lopj6o9.png
http://www.suwaczki.com/tickers/iv092n0azzw9lniu.png

Odnośnik do komentarza

Jimie kochany !!!

Pisze do Ciebie w imieniu synka mojego,
niespełna trzyletniego.
Chcę Cię Jimie w Mona Lunie odwiedzić
I kosmos z Twoimi przyjaciółmi zwiedzić.
Gdybym przyleciał do kosmosu,
razem zrobilibyśmy trochę chaosu.
Lubię bawić się w chowanego,
Na pewno przywiózłbym coś słodkiego.
Siedzieli byśmy na rogaliku,
I zajadali przysmaków bez liku.
Statkiem kosmicznym byśmy jechali,
Nad ziemią byśmy latali.
Pierwszy raz skafander na głowie mieć będę,
A z nim wędrować będę wszędzie.
Pokolorujemy, porysujemy.
I z tego frajdę mieć będziemy.
Dlatego bez dwóch zdań ,
spędzić z Tobą kilka chwil Jimie chrapkę mam.

Pozdrawiam
Kubuś

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...