Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Albertinka

Wodogłowie... czy z tym można żyć?

Rekomendowane odpowiedzi

Po lekturze kilku artykułów i rozmowach ze znajomymi, którzy się trochę orientują w chorobach, jestem w kropce: czy dziecko z wodogłowiem ma szansę normalnie życ, czy raczej jest to już taka choroba neurologiczna (jak wyczytałam w wikipedii), że nie da się tego leczyć? Sprawa nie dotyczy mojego dziecka, ale przyjaciółki, więc nie pędzę od razu do neurologa (z bazy), co zrobiłabym gdyby to było moje dziecko,
ale liczę że coś podpowiecie...

na co się przygotować?

W życiu: ni to ninja ni to owca:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

myślę, ze na pewno warto podjąć leczenie wodogłowia, bo dziś leczenie daje spore szanse na normalne życie, sama terapia zleży od kilku czynników, w zależności od tego, czy wodogłowie wciąż się rozwija czy utrzymuje się na jednakowym poziomie, ja znam chłopca, który miał wodogłowie w okresie niemowlęcym, wyrósł na normalnego przystijniego chłopaka, dziś ma 23 lata, od lat 80-tych medycyna poszła do przodu, więc spokojnie:) tu jest więcej informacji Tekst linka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...