Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Orianka

Zakupy dla dzieciaków, gdzie robicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jadwiga80

Szczerze powiedziawszy to teraz jest wiele sklepów w których jest ogromny wybór, a jak przyjdzie co do czego to nie ma nic wartego uwagi. Problemem moim zdaniem jest fakt, że wszystko jest produkowane na masową skalę dlatego wymusza to na producentach oferowanie produktów w przystępnych cenach. Niestety nie idzie to w parze z jakościa co można zobaczyć w pierwszym lepszym sklepie. Produkcja jest zlecanana najczęściej w Chinach więc o jakichkolwiek atestach odnośnie wyróbów dla naszych dzieci nie ma mowy. Dlatego ja preferuję szukanie w sklepach sprzedających produkty ręcznie robione. Dla przykładu ochraniacz na łóżeczko możemy zamówić nawet indywidualnie uszyty co będzie miało wpływ na komfort naszego dziecka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karmelkaola

Słuchajcie, do jutra w carrefourze są pieluszki huggies w promocji. 27,99 za paczkę, mega się opłaca, dzisiaj kupowałam i mają chyba wszystkie rozmiary.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Trynia

Ja zazwyczaj jeżdżę na zakupy do Carrefoura. Pieluchy mają w dobrej cenie, często kupuję też produkty ich marki własnej, np. chusteczki nawilżane. Ale też codzienne zakupy kupuję właśnie te pod ich marką własną, bo po prostu są sporo tańsze, jakość jest ok. A sklep daje teraz gwarancję niezmienności tych cen. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karii

Ja dużo rzeczy kupuję w Carrefour, np. pieluszki bo są w bardzo dobrej cenie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie macie rację że w dzisiejszych czasach zamówi się na allegro i do dwóch dni masz rzeczy w domu. Ile też czasu można oszczędzić na jeżdżeniu hehe😊. Ja też kupuję wszystko na allegro bo się opłaca tym bardziej że jeszcze jest Smart w ofercie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dzisiejszych czasach nie możemy narzekać na jedno, brak wyboru w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Praktycznie wszystko możemy mieć na drugi dzień po złożeniu zamówienia. Przygotowanie wyprawki naszego dziecka to nie lada wyzwanie ponieważ w pośpiechu możemy często zapomnieć o ważnych rzeczach. Najlepiej jest przygotować sobie konkretną listę za wczasu i systematycznie ją realizować. Duży nacisk należy położyć na edukację gdyż od jej poziomu będzie wiele zależało. Najlepsze jest zawsze połączenie nauki z zabawą dlatego takie sklepy pokroju edusklep.pl cieszą się tak duża popularnością. Znajdziemy w nich wiele pomocy dydaktycznych z których nasze dziecko może korzystać także w domowym zaciszu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Seva

W sklepach internetowych najczęściej, oczywiście zależy co. Mój najnowszy zakup to wózek, kupiłam go tu: https://larktale.pl/. Fajny, lekki, zwinny i wygodny. :) Widzę , że teraz jest w jakiejś promocji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak szczerze, to gdy czegoś potrzebuję to googluję gdzie najtaniej ;) Jeśli chodzi o zabawki to zdarza się, że kupuję na Empiku, Smyku, to te bardziej znane, albo na https://www.al.to/ bo mają prawie codziennie niezłe promocje na zabawki. Albo po prostu kupuję przez Allegro. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolina

Ja głównie na Allegro, Pepco, one dziecięcych sklepach 😉 wszystkie ubranka nowe bo to mój pierwszy bobasek to taki wylelkany, a po za tym babcie i ciocie kupują bardzo dużo wszystkiego i jak przychodzi co do czego to ja kupuję pojedyncze sztuki, jak mi się coś spodoba. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AnetaTracz

Na ten temat można powiedzieć bardzo wiele i myślę, że warto go poruszyć. Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy tego co podaje swoim dzieciom w codziennej diecie. Wystarczy tylko spojrzeć na skład danego produktu z marketu by zacząć zadawać sobie wiele pytań. Ilość różnego rodzaju polepszaczy smaku i konserwantów jest zatrważająca. Oczywiście przy tak masowej produkcji nie można się bez nich obyć jednak nie powinny być stosowane w takich ilościach. Moim zdaniem trzeba z biegiem czasu szukać alternatywy dla naszego zdrowia. W sieci bez problemu znajdziemy sklep ze zdrową żywnością więc warto wprowadzać ją do naszego codziennego menu. Znajdziemy wiele smacznych przepisów z wykorzystaniem nawet podstawowych produktów 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...