Skocz do zawartości
Forum

Zakupy dla dzieciaków, gdzie robicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze powiedziawszy to teraz jest wiele sklepów w których jest ogromny wybór, a jak przyjdzie co do czego to nie ma nic wartego uwagi. Problemem moim zdaniem jest fakt, że wszystko jest produkowane na masową skalę dlatego wymusza to na producentach oferowanie produktów w przystępnych cenach. Niestety nie idzie to w parze z jakościa co można zobaczyć w pierwszym lepszym sklepie. Produkcja jest zlecanana najczęściej w Chinach więc o jakichkolwiek atestach odnośnie wyróbów dla naszych dzieci nie ma mowy. Dlatego ja preferuję szukanie w sklepach sprzedających produkty ręcznie robione. Dla przykładu ochraniacz na łóżeczko możemy zamówić nawet indywidualnie uszyty co będzie miało wpływ na komfort naszego dziecka.

Odnośnik do komentarza

Ja zazwyczaj jeżdżę na zakupy do Carrefoura. Pieluchy mają w dobrej cenie, często kupuję też produkty ich marki własnej, np. chusteczki nawilżane. Ale też codzienne zakupy kupuję właśnie te pod ich marką własną, bo po prostu są sporo tańsze, jakość jest ok. A sklep daje teraz gwarancję niezmienności tych cen. 

Odnośnik do komentarza

W dzisiejszych czasach nie możemy narzekać na jedno, brak wyboru w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Praktycznie wszystko możemy mieć na drugi dzień po złożeniu zamówienia. Przygotowanie wyprawki naszego dziecka to nie lada wyzwanie ponieważ w pośpiechu możemy często zapomnieć o ważnych rzeczach. Najlepiej jest przygotować sobie konkretną listę za wczasu i systematycznie ją realizować. Duży nacisk należy położyć na edukację gdyż od jej poziomu będzie wiele zależało. Najlepsze jest zawsze połączenie nauki z zabawą dlatego takie sklepy pokroju edusklep.pl cieszą się tak duża popularnością. Znajdziemy w nich wiele pomocy dydaktycznych z których nasze dziecko może korzystać także w domowym zaciszu.

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina

Ja głównie na Allegro, Pepco, one dziecięcych sklepach 😉 wszystkie ubranka nowe bo to mój pierwszy bobasek to taki wylelkany, a po za tym babcie i ciocie kupują bardzo dużo wszystkiego i jak przychodzi co do czego to ja kupuję pojedyncze sztuki, jak mi się coś spodoba. 

 

Odnośnik do komentarza

O nasze dzieci trzeba dbać i każdy rodzic zdaje sobie z tego doskonale sprawę. Pytanie jakie musimy sobie postawić to czy będziemy podążać za najnowszymi trendami? W gruncie rzecz nie zawsze muszą być one dla nich korzystne. Najlepszym tego przykładem niech będzie korzystanie z internetu czy też sprzętu elektronicznego. Może to w bardzo szybkim tempie doprowadzić do uzależnienia dlatego musimy wybrać odpowiedni moment. Moim zdaniem to w pierwszej kolejności trzeba się skupić na rozwoju intelektualnym dziecka. Mam tutaj na myśli naukę takich umiejętności jak czytanie. Rodzice dość często nie zdają sobie sprawy, że mogą bardzo pomóc. Na rynku znajdziemy wiele pomocy dydaktycznych takich jak seria czytam sobie . Nic nie stoi na przeszkodzie aby w wolnej chwili zaplanować wspólne ćwiczenia. Nie tylko pomoże to w szybsze nauce, przy okazji wzmocnimy nasze więzi rodzinne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...