Skocz do zawartości
Forum

Problemy z zajściem w ciążę


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie... niestety kolejny miesiąc oczekiwań i znów zawiodłam się i dzisiaj przyszła @... chociaż nie jest taka jak zawsze tylko taka galaretowata, ale jednak... Coraz bardziej pogrążam się w czarnych myślach, że jestem beznadziejna... Zaczęłam nawet się odsuwać od mojego partnera. Nie wiem czy jest jeszcze sens się starać...Na zabieg mnie nie stać i stałam się bardzo drażliwa na temat dzieci. Mój gin za każdym razem robi mi nadzieję, a za parę tygodni znów rozczarowanie... Wy też tak miałyście?

Odnośnik do komentarza

Witam.
Kobitki koniecznie badjcie się dokładnie jak nie możcie zajść w ciąże dłużej niż rok.Miałam poronienie po długich staraniach.Zaczęłam szukać problemu.Teraz jestem w 23 tyg. ciąży. Dopiero 3 ginekolog wykrył u mnie rzadką przypadłośc która się nazywa jednorożna macica z jednym zdrowym jajowodem i jajnikiem!! Jak jeden ginekolog nic nie wykryje szukajcie porady u innych.Dowiedziałam się że tą wadę genetyczną trudno wykryć jak sie jest przeciętnym lekarzem i nie ma się dobrego sprzętu.Moje badanie specjalistyczne kosztowało 600zł.To taka lepsza wersja USG.Szukajcie i się nie poddawajcie.Powodzonka.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

Też miałam problem z zajściem w ciążę nieregularne miesiączki itp. poszłam do ginekologa i zalecił mi takie saszetki do picia o smaku pomarańczowym Miositogyn. Piłam jedną dziennie i po jakimś czasie wszystko u mnie się uregulowało i udało mi się zajść w ciążę. Teraz jestem szczęśliwą mamusią. Może zapytaj o nie swojego lekarza albo o coś podobnego powinien coś ci doradzić:)

Odnośnik do komentarza

My z mezem staraliśmy się 2,5 roku moje i jego badania wszystkie w super normach i nic... Zglosilismy się do kliniki niepłodności tam też lekarze zakładali ręce bo wszystko dobrze. Zaproponowali insyminacje dopiero za 3 razem udało się... Ale niestety w 9 tc ciąża obumarła. Dlaczego się udało? Nie wiem wzięłam wtedy 3 tyg urlopu chyba zmęczenie i psychika... Po poronieniu zaszłam w ciążę naturalnie w pierwszym cyklu! Było słabe endometrium ponoć cienkie i małe szanse a jednak! Mój mały cud się stał! Też byłam wypoczeta bo byłam jeszcze wcześniej na l4 po szpitalnym piłam sobie codziennie lampkę czerwonego wina i jadłam garść migdałów już przy 3 insyminacji zaczęłam... Nie wiem od czego to dziewczyny zależy na cały czas wiedziałam że kiedyś przyjdzie i na mnie czas :-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/gqaz9d6.png

Odnośnik do komentarza

gwiazdka0
Też miałam problem z zajściem w ciążę nieregularne miesiączki itp. poszłam do ginekologa i zalecił mi takie saszetki do picia o smaku pomarańczowym Miositogyn. Piłam jedną dziennie i po jakimś czasie wszystko u mnie się uregulowało i udało mi się zajść w ciążę. Teraz jestem szczęśliwą mamusią. Może zapytaj o nie swojego lekarza albo o coś podobnego powinien coś ci doradzić:)

Na PCOS to brałam, faktycznie pomaga, no i przy okazji jest smaczny, pomarańczowy ;)
Odnośnik do komentarza
Gość Elzbieta8

Witam serdecznie,
zajmuję się pracą na poziomie kwantowym i psychologicznym. Z pasji do uzdrawiania metodami kwantowymi, które odnoszą sukcesy w moim życiu jak i osób z którymi pracuję pragnę z całego serca przekonać się czy i w przypadku uzdrawiania metodą naturalną-Energią Universum (Energia Czystej Miłości i Światła) będę świadkiem kolejnego cudu w moim doświadczeniu.
Jeśli są pary, które starają się bezskutecznie o dziecko zapraszam serdecznie do kontaktu. Nie pobieram płatności, gdyż pragnę przekonać się o skuteczności mojej terapii energetycznej w tej dziedzinie istnienia. Wystarczy przesłanie fotografii partnerów, lub imion i nazwisk. Kontakt: uzdrawianie8@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Gość lenkaaa

Witam serdecznie. Ja również mam problemy z zajściem w ciążę. Mam nieregularne miesiączki. Regularnie się badam. Ostatnio lekarz zalecił mi Fertilovit, który dostarcza ważnych witamin, składników odżywczych i minerałów które dają dziecku podstawę dla jego rozwoju. Mówił też, że jest wersja dla mężczyzn, która naturalnie wspiera dojrzewanie plemników

Odnośnik do komentarza
Gość karolci94

Witam wszystkie starajace ja staram się od prawie pięciu lat i nic jakaś masakra niby wszystko zemna i z mężem dobrze ale jak dziecka nie było tak niema od 3 miesięcy biorę duphaston 5 lipca miałam owulacje 17 powinna przyjsc @ może ten cykl wkoncu będzie udany dodaj ze mam tylko 23 lata

Odnośnik do komentarza

Ja czekam chociaż na ten znak od bociana, ale na razie zero oznak :( Dziewczyny, powiedzcie mi, czy stosujecie jakieś suplementy? Bo mnóstwo artykułów na ten temat widziałam. Najbardziej znany to chyba Pregna Plus. Mogę zacząć stosować sama czy konsultować to z lekarzem?

Odnośnik do komentarza
Gość Salineczka

Ja próbuje 2 rok i dalej nic :/ Ale dopiero 2 miesiące temu zdiagnozowano u mnie PCOS, teraz i dieta i zmiana trybu życia i zasugerowane przez lekarza dobre środki żeby uregulować gospodarkę hormonalną. Przyjmuje od miesiąca Ovarin i mam nadzieję że już niedługo zobaczę dwie kreseczki :) wiara czyni cuda

Odnośnik do komentarza
Gość Salineczka

PCOS to zespół policystycznych jajników. I przez to problemy z zajściem w ciaże i kilka innych ..objawów :/ Ale to podobno nie wyrok Wystarczy odpowiednia dieta, trochę muszę schudnąć i wyregulować gospodarkę hormonalna. I dlatego przyjmuję OVARIN. To tylko zestaw odpowiednich witamin z grupy B , wit D i jakiś jeszcze co wlasnie na hormony wpływają odpowiednio. co wazne- lepiej sie po tym czuję. Możesz spróbować, nie zaszkodzi, to bez recepty. a przy okazji poczytaj o PCOS i zorientuj sie czy Ci też czasem nie dolega

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie, jestem po dwóch poronieniach, puste jajo płodowe w 8 tyg i olbrzymi krwiak w 6 tyg. - poronienie zakończone również łyżeczkowaniem, choć wcześniej bez problemu urodziłam troje dzieci. Przeszłam wszystkie badania i są w normie. Lekarz zalecił mi brać Ovarin, czy któraś z was to zażywała i jaka jest wasza opinia?

Odnośnik do komentarza
Gość Salineczka

agatka.. poczytaj co pisałam wyżej. Ja przyjmuje Ovarin. Lekarz dobrze Ci doradził. On Ci nie zaszkodzi, bo większośc tam to witaminy plus substancje regulujące gospodarkę hormonalną. a może pomóc. Ja czuje znaczną poprawe

Odnośnik do komentarza

Salineczka, ja jeszcze w tym samym temacie. Po ostatnim zabiegu odczuwam ból jajnika w czasie owulacji, naprzemiennie, co miesiąc raz prawy/lewy. Testy owulacyjne od dwóch miesięcy również wychodzą, ale niepokoi mnie brak śluzu płodnego, jaki miałam wcześniej przed zabiegiem. Nie wiem, czy jeszcze endometrium się nie zregenerowało? Minęło już pół roku. Może powinnam iść jeszcze raz do kontroli? A może któraś z Was miała podobnie i udało się zajść w ciążę?

Odnośnik do komentarza
Gość Salineczka

agatka, wg mnie jak cos Cie niepokoi to idź i to sprawdź. Przynajmniej sie uspokoisz. Spokój w okresie planowania dzieciątka też jest ważny :) Ovarin bierz, lekarz wiedział co robi Ci go przepisując, bo może tylko potrzeba Ci uregulować troszeczkę hormony a Ovarin w tym pomoze. W końcu jest stworzony właśnie dla kobiet planujących ciążę! Ale z tego co piszesz to masz owulacje więc głowa do góry i zycze Ci powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Gość kilimangaro

Hej. Mnie lekarz też przepisał Ovarin, podejrzewa pco ale nie ma jeszcze 100% pewnosci. Diagnozuje to. Ale chciałam spytać co do diety bo widze że tu kilka z was z tym preparatem miało do czynienia. Czy stosowałyście dietę taką jak tu poleca dietetyk dieta przy pco Lekarz nic nie mówił ale tak jak pisałam jeszcze nie ma pewnosci , tylko chciałabym szybciej z teg owyjsc

Odnośnik do komentarza
Gość alfabetta

Dieta jest bardzo wazna, bez tego leczenie może być nieskureczne albo dłuzsze. Przy stosowaniu Ovarinu z dietą są w miarę szybkie widoczne efekty. Przynajmniej u mnie były. Ale diety przestrzegalam naprawdę bardzo rygorystycznie!

Odnośnik do komentarza
Gość kalina221

Ja niestety też mam problem z zajściem w ciążę... Staramy się z narzeczonym już, a może dopiero od roku. Chyba oboje liczyliśmy na to, że szybko zostaniemy rodzicami, a tu taka niespodzianka. W pewnym momencie sex stał się nie chwilą dla nas, ale jedynie sposobem na poczęcie dziecka, my chodziliśmy zestresowani, źli na siebie i wszystko dookoła. W pewnym momencie zaczęliśmy brać na siebie coraz więcej obowiązków, żeby tylko nie myśleć o tym, że mamy problem. Aż w końcu moja pani doktor wręcz nakazała zająć się naszym zdrowiem intymnym i traktować sex jak kiedyś, jak przyjemność, chwilę bliskości. Nie obyło się bez farmaceutyków, ale w naszym przypadku wystarczyły takie ogólnodostępne żele czy globulki https://www.apteka-melissa.pl/kategoria/sex-i-zdrowie-intymne,0.html - teraz nadal jesteśmy w trakcie kuracji, robimy ostatnie badania i niedługo wyjeżdżamy na urlop, żeby trochę odpocząć. Być może okaże się, że wrócimy w powiększonym składzie... :) A jeśli nie to nadal nie będziemy tracić nadziei i starać się o upragnione powiększenie rodziny.
Takie pozytywne historie, jak wiele waszych napawa mnie optymizmem, że kiedyś i na nas przyjdzie odpowiedni czas!

Odnośnik do komentarza
Gość KajaKaja67

Niestety nie zawsze możliwe jest szybkie zajście w ciążę, co tak naprawdę może mieć bardzo wiele przyczyn. Zwykle z tego co zauważyłam, za taki stan rzeczy niestety obwiniana jest kobieta, chociaż tak naprawdę problem może leżeć także po stronie mężczyzny. W związku z czym bez wątpienia dobrym pomysłem przy szukaniu źródła kłopotów będzie badanie nasienia http://gameta.pl/diagnostyka-nieplodnosci/badanie-nasienia/ , jak również generalnie szeroko rozumiana diagnostyka, dostępna w Klinikach Gameta.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...