Skocz do zawartości
Forum

Jakie łóżko do sypialni polecacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość marlena94

Ja za to uwielbiam styl chesterfield, kocham wszelkie pikowania. Po ślubie warto zaszaleć, zrobić niemalże królewską sypialnię.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Długo spaliśmy na rozkładanej wersalce, niestety nie było innej możliwości. Ale wiecie jak to jest, lata lecą i człowiek chciałby czegoś wygodniejszego, bo coraz więcej zaczyna mu przeszkadzać ;) Zrobiliśmy mały remont, kupiliśmy stelaż łóżka + materac i żałuję, że nie naciskałam na tę zmianę wcześniej. Ramę mamy klasyczną, drewnianą, przyznaję, że jedną z tańszych, ale jest solidna. Za to bardzo zależało mi na porządnym materacu [reklama usunięta]. Mój partner ma niespokojny sen, bardzo się wierci, więc i ja budziłam się w nocy co chwilę, od zmiany ‘sypialni’ nie ma już tego problemu. Materac to strzał w dziesiątkę, ma dwa stopnie twardości, ja jestem lżejsza i śpię spokojniej, więc u mnie jest standardowa twardość, po jego stronie jest wzmocniony.

Odnośnik do komentarza

Sama jestem obecnie w trakcie remontu i przeglądałam sobie łóżka [reklama usunięta].

Łóżka tapicerowane są wygodne, szczególnie podobają mi sie te z pojemnikiem na pościel z uwagi na to, ze mozna tam ukryć koce czy kołdry. No i polecam zastanowić sie nad odpowiednim materacem - dobrze dobrany materac nie powinien być ani zbyt twardy, ani zbyt miękki - powinien natomiast idealnie dopasowywać się do naturalnych krzywizn kręgosłupa i być przynajmniej o 20 cm dłuższy od osoby, która będzie na nim spała.

Odnośnik do komentarza
Gość Anna Wajner

Witajcie,
Jakiś czas temu również poszukiwałam łóżka do niedużej sypialni (wiadomo jaki to jest na 45 m2). Przejrzałam różne sklepy internetowe i co najlepsze, co sklep to inna cena tego samego łóżka. Zalecam najpierw skorzystać z porównywarki cen/produktów aby zapłacić mniej 🙂
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Stoję przed wyborem łóżka i materaca do sypialni. Ma ktoś z Was łóżko tapicerowane z firmy https://birdmeble.pl/lozka/lozko-tapicerowane-pikowane-star-140x200  - jak z jakością? Jeśli chodzi o materac to postanowiłem w końcu nie oszczędzać i nie brać kolejnego z Ikei, po którym tylko mnie plecy bolą. Ma ktoś z Was włoski Cool Comfort lub trochę tańszy Hilding Salsa? Może polecacie jakieś inne najlepiej z tą pianka termoelastyczna. Tylko nie Tempur, jest super, ale cena jednak za wysoka. Pozdrawiam

5226359ae0694a5544a678ac4f8049ed.jpg

Odnośnik do komentarza

Polecam poszukać lóżka z pojemnikiem na pościel. Obecne łóżko takie mam,wcześnieijsze mialam bez pojemnika i teraz wiem ile traciłam przez wiele lat. Łóżko takie jest w stanie pomieścić na spokojni zapasowe koce,pościel, kołdry. A ja dodatkowo trzymam w nim dekoracje świąteczne ( nie muszę ich wyciągać dzieki temu z górnych pólek i w łózku są bezpieczne).

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ważny jest aspekt estetyczny, ale nie można zapomnieć o sprawach podstawowych, czyli m.in. materiale, z jakiego powstało łóżko. W ostatnich latach zalała nas fala wyrobów z płyty pilśniowej, płyty MDF i innych drewnopochodnych materiałów. Co prawda są one dużo tańsze od wyjściowego surowca i można z nich zrobić niemal wszystko – od desek podłogowych, poprzez meble, na dekoracjach skończywszy – to jednak ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Co sądzicie o białych łóżkach  [reklama usunięta]? 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość anianowak

Ja zastanawiałam się jakie łóżko wybrać przed porodem. i zdecydowałam się na łóżko kontynentalne. Jest mega wygodne!
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

 

Łóżko musi być z materacem, który nie jest ani za twardy, ani za miękki. Chodzi o to aby sen był komfortowy. Najlepiej przy urządzaniu sypialni chyba zatrudnić architektów [reklama usunięta]. Wówczas z powodzeniem pomogą dobrać wszelkie elementy wnętrza.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...