Skocz do zawartości
Forum

Jakie łóżko do sypialni polecacie?


Rekomendowane odpowiedzi

No jasne, że materac jest najważniejszy w łóżku - przecież na ładnych nóżkach czy krajach spać nie będziesz :P
Jak dla mnie kupowanie w sieci jest najwygodniejsze, choć faktycznie przed kupnem lepiej zobaczyć meble na żywo.
Ciekawe, czy dożyjemy czasów, że będziemy mogli sobie urządzić wirtualny spacer po naszym pokoju i dopasować meble, a dopiero później kupić :D

Odnośnik do komentarza

Masz racje - obicie łóżka czy kanapy jest bardzo ważne.Im lepsza tkanina tym dłużej mebel będzie wyglądał ładnie.Ja kupiłam łózko tapicerowane w firmie [reklama usunięta] i wybrałam tkaninę zmywalną.Przy dzieciach i zwierzętach w domu super się sprawdza.Łóżko wygląda pięknie i czysto.Przy okazji wybrałam bardzo dobry materac w rozsądnej cenie,ponieważ mają dużo promocji na materace przy zakupie łóżka.Polecam

Odnośnik do komentarza

my mieliśmy łóżko takie typowe - stelaż i materac, ale u nas sie nie sprawdziło, chyba ze względu na gabaryty małżowina... Chłop jak dwa dęby, a ja - 50 kg, więc różnica w samej wadze ogromna. Zawsze każdy materac był po jego stronie wygniecony, po mojej - wybrzuszony. Byliśmy kiedyś u ciotki w usa i u nich modne są takie łóżka wysokie, z zagłówkiem itd (wysokie w takim sensie, że materac jest wysoko nad podłogą). Spaliśmy na takim cały pobyt - niebo a ziemia  [reklama usunięta] i ono właśnie ma w zestawie specjalny materac, on jest w środku podzielony jakoś tak, że się nie wygniata pod takim zestawem jak ja i małż. Bałam się, że jak wstawimy takiego kolosa do sypialni to się zrobi - choćby optycznie - mniej miejsca, celowo wybraliśmy białe z ekoskóry. I w sumie jest ok, choć trochę przestrzeni zabrało to łóżko. tak więc, jeśli macie dużą różnicę wagową ze swoimi połowicami to: 1. łóżko ze skrzynią, 2. materac ze strefami :D

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość koralina5

My ostatnio zakupiliśmy łózko plus materac [reklama usunięta]. Powiem wam, że naprawdę mega wygodny jest, od razu człowiek się lepiej wysypia

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...