Skocz do zawartości
Forum

Listopadowe mamusie 2013 :))


Rekomendowane odpowiedzi

ja do szkoły rodzenia chodzę już ale niestety wczoraj zapomniałam ;-((( a to już 4 raz jak mnie nie było. musze zacząc wreszcie chodzić z męzem ponieważ On chce być przy porodzie to muszą go przygotowac żeby nie uciekł. mój synek tez kopie gdy ja chce a jak tatuś dotyka to siedzi cicho hahhaha czasem kopnie.ciesze sie że tu zaglądacie....
anw7 pozdrawiam i życzę p[rzespanych nocy bo mnie plecy bola piersi mam ogromne w pierwsz 2 msc urosły mi rozmiar a teraz mam duze D masakra plecy boląąą

Odnośnik do komentarza

Witajcie! Wczoraj miałam robione usg. Na szczęście płeć się nie zmieniła-czego jakoś się obawiałam-na 100% dziewczynka :) Wszystko jest w porządku a "malutka" waży 1.95 kg :) To 32 tydzień to chyba jakaś duża :) Nie podał mi lekarz jej długości, bo się nie dało uchwycić ale pewnie po mężu jest wysoka i stąd ta waga :) Widziałam za to jej buzię i mam śliczną fotkę :) Kolejna wizyta za 4 tygodnie :)

Odnośnik do komentarza

Hej mamuski:) bylam wczoraj na usg i moja dzidzia wazy 2100kg jestem na poczatku 32 tyg.Lekarz powiedzial ze bedzie kontkretny maluch.Synus rozwija sie prawidlowo.Jak sie czujecie? Coraz czesciej bola mnie plecy i biodra.Nie ma co narzekac:) jeszcze kilka tygodni i bede miala swoje malenstwo przy sobie.Co myslicie o porodzie w wodzie? W sumie bylam juz przygotowana na ten rodzaj porodu ale wczoraj lekarz mi powiedzial ze to nie jest fizjologiczne.Czy ktoras z was miala taki porod?Mam teraz metlik w glowie.

Odnośnik do komentarza

monika1682
Hej mamuski:) bylam wczoraj na usg i moja dzidzia wazy 2100kg jestem na poczatku 32 tyg.Lekarz powiedzial ze bedzie kontkretny maluch.Synus rozwija sie prawidlowo.Jak sie czujecie? Coraz czesciej bola mnie plecy i biodra.Nie ma co narzekac:) jeszcze kilka tygodni i bede miala swoje malenstwo przy sobie.Co myslicie o porodzie w wodzie? W sumie bylam juz przygotowana na ten rodzaj porodu ale wczoraj lekarz mi powiedzial ze to nie jest fizjologiczne.Czy ktoras z was miala taki porod?Mam teraz metlik w glowie.

hejjj ja mam w poniedz usg 31 tydz . o porodzie w wodzie nie myślałam ale fajnie pewnie . znam kobity to chwalą sobie... możrew warto ;-)))

Odnośnik do komentarza

Dominiczka nie denerwuj sie .Wszystko bedzie dobrze.Moja siostra miala podobna sytuacje.Jej coreczka byla bardzo malutka( tak stwierdzil lekarz) denerwowala sie do konca ciazy.jeszcze w czasie porodu ten sam lekarz powiedzial ze napewno bedzie male dziecko a bobas wazyl 3700!zobaczysz wszystko bedzie dobrze.Nie warto sie martwic na zapas.Pamietaj ze maluszek odczuwa to co ty takze badz dobrej mysli:)
Viosna w ktorym jestes tyg?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Jestem już w 34 tygodniu :))) i od kilku dni budzę się z bólem pośladków/bioder. Co to może być? Czy to miednica mi się rozszerza? Ten ból tylko rano jest, potem już jak chodzę to ok. Szczypią mnie też brodawki a do tego jedna muszę wyciągać niplette to na początku ból okropnisty :( Robię się coraz mniej zborna. W obwodzie mam 107 cm :) Ale już niedługo nasza Patusia będzie z nami :) A Wy jak znosicie te ostatnie tygodnie?

Odnośnik do komentarza

HEJ mnie tez bolą codziennie pośladki kre gosłup źle już mi się śpi dzis doastałam od kolezanki w prezencie kojec dla kobiet w ciaży baaaaaaaaaaardzo wygodny zobaczymy jak posłuży w nocy. ja mam wszystko gotowe chodz termin mam na 16 listopada. ale już coraz ciężej mi chodzić jeszcze uczelnia , dom wesele mamy. więc sie wybieram ;-))) . pozdrawiam Was. coraz ciezej z myślą że bede musiała się rozstać z moim brzuszkiem ;-(( tak go kooocham uwielbiam go !!!!

Odnośnik do komentarza

MONIS 26
hej kobietki co tam u Was??? jak sie czujecie ja dzieś wózek wybierałam oglądałam teraz tylko z meżem czy mu sie podoba i w październiku kupujemy ;-))) byłam na usg i termin mam z 25 na 26 przesunięty tak dzidzi rosnie szybko.pozdrawiam Was

znaczy z 26 na 16 he he he he poprawka

Odnośnik do komentarza

Moniś, ale masz ustalony termin cc i Ci przesunęli czy po prostu Dzidzia jest większa niż wynika z terminu porodu?

Bo w sumie u nas też wyszło teraz z wielkości z usg, że poród 21.11 a nie 26, ale lekarz powiedział, że to nie termin się przesunie, a po prostu Mała urodzi się dość duża.
Choć oczywiście mogę i parę dni wcześniej urodzić.

Mój Wojtek był ponad 2 tygodnie większy z usg niż z daty porodu, a urodził się tylko 3 tygodnie przed terminem, no i ważył dużo, bo 4300.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy15nm1nwn6t52.png

http://www.suwaczki.com/tickers/er3mio4padgfza1m.png

Odnośnik do komentarza

hej kojec rewelacja od wczoraj testuje jestem zadowolona przespałam całą noc bez bólu. a termin przesunięty z wielkości syna .. bo tak rośnie szybko hi też o 2 tyg wiekszy na USG niż z daty porodu wcześniej przewidzianego.... niech rośnie i wychodzi . już mam wszystko dla niego potrezbnego .... ;-)) <3 już coraz cięzej chodzić , gotować to z przymusu dla meża.......... hi ale cóż! aczkolwiek codziennie chodze nie lkeże korzystam ze spacerów jeźdze na wieś tam też ciagle coś . wiec moje dziecko bedzie miało ADHD chyba poo mamusi..pozdrawiam <br />

wózki już wybrane kobietki macie????

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...