Skocz do zawartości
Forum

Konkurs: "Minka Miesiąca - Marzec 2013"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Rodzice, czas wystartować z nową minką miesiąca!!

:cute_l:

Zasady są znane, ale warto je przypomnieć, gdyż jest jedna zmiana:

1. W tym miesiącu tematem przewodnim minek są minki pomocników domowych!
Zbliża się pierwszy dzień wiosny a krótko po nim - Święta Wielkanocne. Ten miesiąc będzie zapewne dla wielu z nas miesiącem wiosenno-świątecznych porządków.

Dlatego czekamy na minki Waszych Pociech, jak pomagają Wam w porządkach! :zwyrazami_milosci:

2. A zmiana, o której wspomniałam jest taka, że w tym miesiącu można wysyłać TYLKO JEDNĄ FOTKĘ na jednego Szkraba. Czyli jak ktoś ma tójeczkę, może wysłać 3 fotki - po jednej każdego dzieciaczka, ale jak ktoś ma jedną niunię, wysyła jedną foteczkę. Tak więc zasady może trochę trudniejsze, ale myślę, że warto się starać, bo nagroda jest całkiem sympatyczna, a nagrodą jest

MIŚ DO KOLOROWANIA!!!

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/mis%20kolorowanka.jpg

Można go malować dołączonymi kolorami, spierać i malować raz jeszcze - jest bardzo grzeczny i sympatyczny i czeka na swojego przyjaciela (nudzi się w Redakcji i ma nadzieję, że będzie wielu chętnych dzieciaczków na przygarnięcie go).

Wysyłajcie więc zdjęcia Waszych Pociech na adres konkursy@parenting.pl

Temat maila - Minka Marzec i nick z forum.

Miło będzie, jeśli będziecie pisać w mailu imiona Waszych Dzieciaczków.

Regulamin konkursu

Pozdrawiamy i czekamy na minki!!

:zwyrazami_milosci:

Redakcja

Odnośnik do komentarza

witam:-)

jestem nowa na forum (mama 2,5 letniej Basi:-) mieszkamy na południu Polski, w tygodniu miasto, w weekendy na wsi:-)

zagłosowałam w konkursie minka marca, ale nie wiem czy dobrze to zrobiłam. Wysłałam maila z adresu prywatnego, bo nie mogłam znaleźć jak załączyć zdjęcie wysyłając maila z forum:-(
może ktoś mi napisać jak to zrobić? (tak na przyszłość:-)

pozdrawiam serdecznie:-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...