Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Dzina

Spacerówka od kiedy?

Rekomendowane odpowiedzi

ja zaczęłam używać spacerówki jak dzieci miały tak około 7 - 8 miesięcy wolałam się trochę wstrzymać, żeby stabilnie siedziały

http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqg0bl0um1g.png]Tekst linka[/url]http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e3l71dnmf.png]Tekst linka[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bdf9hgbbn1iso.png]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mimii

Jeśli się nie mylę w tej spacerówce Greco Evo oparcie rozkładane jest zupełnie na płasko, tak? Dla nas byłoby to teraz zbawienne bo nawet gdyby Kaja chciała dospać na spacerze nie byłoby kłopotu z tym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przesadziłam córkę do spacerówki jak miała 5 miesięcy. Przyczyna była prosta - zaczynała się zima i mała ubrana w kombinezon w gondoli miała bardzo ciasno. A córa długa. Jeszcze wtedy sama dobrze nie siedziała, ale na początek była pozycja półsiedząca i oczywiście szelki :) Ja miałam wózek 3w1, więc po prostu wpięłam spacerówkę w ten sam stelaż zamiast gondoli. Na początek przodem do mamy, ale szybko przestawiłam na przodem do kierunku jazdy, żeby mała więcej widziała.

BAM! Fotografia - fotografia noworodkowa, dziecięca, rodzinna, ciążowa - Warszawa i okolice - www.bamfotografia.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli maluch sam już siedzi, można go przesadzić do spacerówki, do której powietrze dopływa bez trudu. Nie powinna to być jednak tzw. parasolka – dla zdrowia malca i jego kręgosłupa ważne jest, by wózek miał możliwość całkowitego rozłożenia siedziska do pozycji poziomej, i by siedzisko było odpowiednio usztywnione – tak, aby znajdujący się za nim mechanizm nie był wyczuwalny nawet pod naciskiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość virgin

O tym właśnie pisałam- w Graco Evo oparcie jest rozkładane zupełnie na płasko a to ważne żeby dziecko na tym etapie nie miało jakoś wygiętych plecków.Jak szukałam spacerówki odpowiedniej to było jedno z najwazniejszych kryteriów przy wyborze wózka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamama84

My zaczęlismy spacery w spacerówce niedawno, bo synek dopiero co skończył 4,5 miesiąca. W gondoli zaczął się bardzo wiercić i chciałam żeby miał większa swobodę ruchu i mógł rozglądać się poznając świat. Ja wolałam gondolę, bo miałam go na widoku, ale teraz przynajmniej widzi coś więcej niż mama robiąca głupie miny ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość virgin

W tym Graco Evo nie mam takiego problemu bo siedzisko montowane jest tyłem lub przodem do kierunku jazdy. Więc z tej funkcji w wózku tez jestem mega zadowolona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój syn ma 3 miesiące i jeździmy już spacerówka z prostej przyczyny - jest za duży na gondole.
Pytałam wcześniej i położnej i pediatrę i zgodnie poparli moją decyzję.

http://s5.suwaczek.com/201407291761.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie spacerówka dopiero na 10 miesiecy wczesniej zawsze spanie było az pewnego dnia bunt ze chce siedzieć i tak zakończyliśmy przygodę z gondola.

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmhny2jvje1.png
Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia.
Poznaj swoją wartość i zacznij się doceniać!
http://www.suwaczki.com/tickers/relgio4ponynmp2l.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wielorybka

No jak spaceróka sie rozkłąda całkiem na płasko to można i wczęsniej dziecko wozić. Tez pytałam lekarza - my przeniesliśmy moją córcie tez wczesniej zanim siedziała bo w 5 miesiacu bo na wakacje jechalismy i wygodniej było ze spaceróką - w naszym też sie rozkłąda na płąsko ( graco evo)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maja G

"Podobnie jak koleżanka miałam dla Maji x-landera i wylądowała w nim w wieku 5 m-cy."
pisze się "dla Mai"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość munka

Kupiliśmy teraz fantastyczną spacerówkę na lato, to Amelis Super Six, to jest nowość więc nie wiem czy mieliście okazję ją widzieć ale jest po prostu rewelacyjna, idealna na wakacyjny wyjazd z dzieckiem, łatwo się składa, jest lekka, można z niej zrobić szybko gondolę bezpieczną nawet dla noworodka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość majka

ja córę przesadziłam do spacerówki jak miała 7 miesięcy, siedziała już elegancko więc było to dobre rozwiazanie, mam britaxa, super stabilizuje siedzące dziecko, stąd myślę, ze wózek i jego rodzaj też ma niemałe znaczenie. Polecam sklep-tosia.pl mają fajny wybór

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marzanna

Mam britax romer ze sklepu Tosia i mogę go polecić, ma dodatkowo śliczny śliwkowy odcień idealny i dla chłopca i dziewczynki! Mała zaczęła korzystać mając około 6-7 miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Miuriel
16 godzin temu, Gość marzanna napisał:

Mam britax romer ze sklepu Tosia i mogę go polecić, ma dodatkowo śliczny śliwkowy odcień idealny i dla chłopca i dziewczynki! Mała zaczęła korzystać mając około 6-7 miesięcy

Już lecę kupować w waszym sklepie, pseudomarketingowcy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...