Skocz do zawartości
Forum

Spacerówka od kiedy?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja przesadziłam córkę do spacerówki jak miała 5 miesięcy. Przyczyna była prosta - zaczynała się zima i mała ubrana w kombinezon w gondoli miała bardzo ciasno. A córa długa. Jeszcze wtedy sama dobrze nie siedziała, ale na początek była pozycja półsiedząca i oczywiście szelki :) Ja miałam wózek 3w1, więc po prostu wpięłam spacerówkę w ten sam stelaż zamiast gondoli. Na początek przodem do mamy, ale szybko przestawiłam na przodem do kierunku jazdy, żeby mała więcej widziała.

BAM! Fotografia - fotografia noworodkowa, dziecięca, rodzinna, ciążowa - Warszawa i okolice - www.bamfotografia.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli maluch sam już siedzi, można go przesadzić do spacerówki, do której powietrze dopływa bez trudu. Nie powinna to być jednak tzw. parasolka – dla zdrowia malca i jego kręgosłupa ważne jest, by wózek miał możliwość całkowitego rozłożenia siedziska do pozycji poziomej, i by siedzisko było odpowiednio usztywnione – tak, aby znajdujący się za nim mechanizm nie był wyczuwalny nawet pod naciskiem.

Odnośnik do komentarza

My zaczęlismy spacery w spacerówce niedawno, bo synek dopiero co skończył 4,5 miesiąca. W gondoli zaczął się bardzo wiercić i chciałam żeby miał większa swobodę ruchu i mógł rozglądać się poznając świat. Ja wolałam gondolę, bo miałam go na widoku, ale teraz przynajmniej widzi coś więcej niż mama robiąca głupie miny ;).

Odnośnik do komentarza
Gość wielorybka

No jak spaceróka sie rozkłąda całkiem na płasko to można i wczęsniej dziecko wozić. Tez pytałam lekarza - my przeniesliśmy moją córcie tez wczesniej zanim siedziała bo w 5 miesiacu bo na wakacje jechalismy i wygodniej było ze spaceróką - w naszym też sie rozkłąda na płąsko ( graco evo)

Odnośnik do komentarza

Kupiliśmy teraz fantastyczną spacerówkę na lato, to Amelis Super Six, to jest nowość więc nie wiem czy mieliście okazję ją widzieć ale jest po prostu rewelacyjna, idealna na wakacyjny wyjazd z dzieckiem, łatwo się składa, jest lekka, można z niej zrobić szybko gondolę bezpieczną nawet dla noworodka

Odnośnik do komentarza

ja córę przesadziłam do spacerówki jak miała 7 miesięcy, siedziała już elegancko więc było to dobre rozwiazanie, mam britaxa, super stabilizuje siedzące dziecko, stąd myślę, ze wózek i jego rodzaj też ma niemałe znaczenie. Polecam sklep-tosia.pl mają fajny wybór

Odnośnik do komentarza
Gość Miuriel
16 godzin temu, Gość marzanna napisał:

Mam britax romer ze sklepu Tosia i mogę go polecić, ma dodatkowo śliczny śliwkowy odcień idealny i dla chłopca i dziewczynki! Mała zaczęła korzystać mając około 6-7 miesięcy

Już lecę kupować w waszym sklepie, pseudomarketingowcy...

Odnośnik do komentarza

Ja mam spacerówkę larktale chtchat tak naprawdę odkąd M. skończył pół roku. To wytrzymały, ekologiczny i lekki wózek spacerowy. To że waży 6,5 kilograma, to jakiś kosmos! A jeszcze to, że można go złożyć i przenieść jak torbę, cudo!

Odnośnik do komentarza

my korzystamy ze spacerówki od kiedy synek ma sześć miesięcy, siedział już stabilnie więc nie było na co czekać skoro zrobiło się miło i ciepło. mamy wózek britaxa i super się sprawdza, a w sklepie tosia kupiliśmy też wiele fajnych akcesoriów

Odnośnik do komentarza
W dniu 17/9/2020 o 10:34 AM, Gość Fela90 napisał:

Dla córy kupilismymodel britax romer w sklepie tosia gdy miała koło 8 miesięcy i bardzo nam się fajnie podróżuj 🙂

też mamy britax romer tylko 2w1 i teraz niedawno przesiedliśmy się na specrową alternatywę, wózeczek mega, też ze sklepu tosia 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...