Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
przyszlamamusia

Jakie włączniki i gniazdka do domu?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ilona_K

Tez mi się kiedyś takie starodawne gniazdka marzyły ale tak jak mówisz - są mega drogie. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na dużo tańszą wersję, która idealnie pasuje do każdego wnętrza- wcale gniazdka itp nie muszą być jakieś super bogate! Wystarczy prostota i elegancja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej takie, które będą ci pasować do wystroju wnętrz. Nie zawsze można znaleźć coś fajnego. Dlatego ja długo szukałem i w końcu znalazłem coś bardzo fajnego, jak chcesz możesz sprawdzić tutaj: [reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość RoseDowson

Widze ,ze nie jestem jedyna , która lubi wzornictwo z ospela ;) równiez polecam , gniazdka i właczniki tego producenta .uwielbiam te kolorowe ramki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się bardzo podobają wyłączniki z firmy kontakt Simon, seria 54. Ramki szklane, białe wyglądają na prawdę imponująco. Fajne są takie małe wyłączniki [reklama usunięta], oglądałam takie z firmy Kos seria Dante. Coś wspaniałego!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My z mężem zdecydowaliśmy się na włączniki i gniazdka marki Ospel. On wybrał markę pod względem jakości a ja wybrałam konkretne włączniki i gniazdka ze względu na wyglad - wybór mają naprawde duży :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość krini

Myślę, że fajnie dopasować włączniki i gniazdka do stylu domu i potrzeb. Ja wcześniej miałam w każdym pokoju praktycznie różne, bo w różnym czasie remontowaliśmy pomieszczenia i tak kupowała, co mi się w tym okresie podobało. Teraz odswieżaliśmy dom po kilku latach i wymieniłam wszystkie gniazdka na Ospela. Mega zachochałam się w kolejcji Sonata i z niej mam najwięcej włączników. Do pokoju dla dzieci polecam z zabezpieczeniami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Oluniak

Ja mam w domu 3 maluszków,więc włączniki i gniazdka musiały być przede wszystkim bezpieczne i funkcjonalne. W castoramie pan nam powiedział o serii sonata nowe srebro, że wykonana jest z miedzi przeciwdrobnoustrojowej i w przypadku domu z małymi dziećmi to przydatne.A gniazdka braliśmy z zabezpieczeniami też z ospela już do kompletu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepsze marki to Ospel i Kontakt Simon. Jach chodzi o drugą, to zgadzam się z wypowiedzią, która już wcześniej padła, gniazdka Simon 54, bardzo fajna, godna uwagi seria. Duzy wybór modułów, ramek w różnym kolorze. Jest się nad czym pozastanawiać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maniuszek

Nie ma się co dziwić, że wszyscy wybierają Ospela bo po prostu ich produkty są najlepsze i cenowo najbardziej przystępne. Sam mam ich produkty i sobie chwalę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wettyn

Powiem Wam, że my też postawiliśmy na Ospela. Posłuchałem żony, bo jej się spodobały kolekcje, jak dobrze pamiętam to mamy Sonatę Prestige. Na szczęście montaż poszedł bez problemów, więc dobrze, że posłuchałem żony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aluczia

Z Ospela to zawsze ładne były kolekcje i porządne. Ostatnio widziałam w castoramie kolekcję sonata nowe srebro i już choruję na nią :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aberuska

Mi się podoba kolekcja Impresja kolor złoty. Mega elegancko prezentuje się cały osprzęt w tym kolorze, a dzwonek do drzwi - rewelacja! :) Nie wspomnę już o wykonaniu, nie ma do czego się przyczepić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Graża12334

Ja kupuję dobre gniazdka Schneider :) Bezpieczne i bardzo łatwe w montażu :) www.stip.pl/gniazdka-laczniki-kontakty-schneider

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kaskalie

Ja za to kupuje takie produkty w sklep elektryczny. Dlaczego spytacie, ponieważ jest taniej to po pierwsze. Po drugie: Panowie, którzy mnie obsługiwali, pomogli mi w doborze odpowiednich gniazd do preferencji domu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kwiatuszkowa

Najlepsze włączniki czy gniazdka są od Ospela. Przynajmniej wg mnie. Raz, że są łatwe w montażu, dwa- nikt nie ma tak bogatego wzornictwa jak właśnie Ospel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zupakrem

Zdecydowanie polecam osprzet GIRA. Niemiecka jakość , solidność , może nie najtańsze ale wiesz za co płacisz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tpalka

A może ktoś polecić jakieś dobre rozdzielnice multimedialne? Niedaleko domu znalazłem jakiegoś producenta i nie wiem czy będą dobrej jakości. Wyglądają spoko, ale wolę się upewnić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Remontując mieszkanie jeżeli chodzi o osprzęt elektryczny to polecę dobrą hurtowanie internetową https://abcelektro.pl/, posiadają dużo produktów renomowanych marek, ja na przykład poleciłbym firmę vimar mają solidne i bardzo stylowe włączniki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...