Skocz do zawartości
Forum

Bez stanika


lutka

Rekomendowane odpowiedzi

rorita
Ja 24h na dobę jestem w staniku! śpię w takim miękkim a w dzień to w normalnym . Jakbym miała mały ,ładny ,jędrny i pięknie stojący biust to pewnie że bym chodziła nawet po ulicy, ja tam zazdroszczę takim kobitkom bo taki to baaardzo śliczny biust a pod bluzką to przecież żaden grzech :) Gorzej jak wielki i rozlazły cyc fruwa gdzie popadnie ,wtedy to jest niesmaczne

Dlatego ja sie na "wioske" nie wypuszczam bez stanika. Po domu tez nie za bardzo lubie tak chodzic, bo mi niewygodnie jak mi bimbaja pod pachami czy cos :oczko:

Odnośnik do komentarza

jbio
Kiedyś brzytwy ostrzyło sie na takim pięknym długim skórzanym pasku :)

Chyba niewiele to musi sie różnić od cycków masajek :)

:sofunny::sofunny::sofunny:

ale one to maja takie obwisy suchotnikowe:sofunny:
daleko im do bimbalow( przynajmniej ja inaczej sobie wyobrazam bimbaly:lol:)
ale skojarzenie super :D

jbio
Przychodzi baba do lekarza, ręce trzyma na piersiach.

Panie doktorze mam gwizdające piersi .

Doktor na nią, ależ to niemożliwe.

Proszę zabrać ręce z piersi, to zobaczę co się dzieje.

Kobieta zabrała ręce , a piersi gwizdły o podłogę :)))

:sofunny::sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

jbio
i się nam z cyckami nie dogodzi.

Ja mam za mały -nawet teraz nie za imponujący rozmiar, a po karmieniu znów wróci do wklęsłych zerówek :)

Inne mają za duże...

Ja miałam mikroskopijne przed ciążą, później bardzo dużo mi urosły, a jak skończyłam karmić, to się zrobiła masakra - nie dość, że mam z powrotem małe, to jeszcze rozstępy i mocno naciągniętą skórę. Wyglądają jak uszy jamnika. Może to dobrze, że Tobie nie urosły gwałtownie...

Też myślę o operacji, bo u mnie to już mały horrorek. Oczywiście M. nie narzeka, ale to pewnie dlatego, że nie chce mnie ranić...

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Koliberek
jbio
i się nam z cyckami nie dogodzi.

Ja mam za mały -nawet teraz nie za imponujący rozmiar, a po karmieniu znów wróci do wklęsłych zerówek :)

Inne mają za duże...

Ja miałam mikroskopijne przed ciążą, później bardzo dużo mi urosły, a jak skończyłam karmić, to się zrobiła masakra - nie dość, że mam z powrotem małe, to jeszcze rozstępy i mocno naciągniętą skórę. Wyglądają jak uszy jamnika. Może to dobrze, że Tobie nie urosły gwałtownie...

Też myślę o operacji, bo u mnie to już mały horrorek. Oczywiście M. nie narzeka, ale to pewnie dlatego, że nie chce mnie ranić...
Ja przed ciaza mialam porzadne B
A teraz wyssane zdechłe B
Jajka sadzone ;)
Lekarz mowil,zeby nie karmic dlugo bo piersi szkoda a ja matk a polka 2 dzieci do roku karmiłam.

Co do biegania;) ,tez mam koleżanke,ktora w lo nie biegala n a czad tyllo aby przebiec bo dosłownie piersi trzymała.
Teraz sa sportowe staniki i jakos mozna ten biust troche powstrzymac.

Co do oper acji to nie wiem czy bym sie poddała.Jakos mi nie jest potrzebna

Odnośnik do komentarza

Kinia a jaki masz rozmiar? jeśli nie chcesz nie odpowiadaj.

Ja owszem, mam moim zdaniem super dobrane staniki przez bratfitterkę, ale tak czy siak bieganie sprawia mi mało przyjemnoiści.

Mosiu jak się pochylę bez stanika to moje piersi dokładnie tak wyglądają

http://s3.flog.pl/media/foto/1585198_to-kto-chetny-do-wydojenia-kozki.jpg

przynajmniej ja je tak postrzegam z mojej perspektywy.

Odnośnik do komentarza

aspodlasie
lutka
aspodlasie
Nazwy sa dobre
Ciekawe jakiego słownictwa używaja faceci

zalezy na co :hahaha:

pytong :P

Słownictwa na nasze piersi a nie swoja męskość ;)
U nich to cycki i balony ;)

Itruthskąd żeś takie zdj wzięła.Potrafisz zobrazować.ja moge tylko dodac obrazek jajek sadzonych na patelni ;)

wiem, wiem ;)

Itruth a Ty kiedy widujesz swoje piersi z takiej perspektywy? :D

Ja na swoje nie narzekam, zawsze mi się podobały. Ale wiadomo, z czasem, wiekiem różnie bywa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...