Skocz do zawartości
Forum

Fotelik samochodowy- czy wiesz jak bezpiecznie przewozić dziecko?


Rekomendowane odpowiedzi

Artykuł dobry, polecam.
A ja mam pytanko z innej beczki- jaki polecacie fotelik z uniwersalnych.Taki z przedziału 9-36?
Potrzebuje jeden ,żę tak powiem na dwoje dzieci ale naprzemiennie bo dziadki raz jedno maja raz drugie...chcemy taki im fotelik dokupic do auta...Generalnie zainteresował mnie Graco Nautilus i szukam czegoś w tym temacie

Odnośnik do komentarza

Mambach- naczytałaś się, ale chyba nie za wiele zapamiętałaś ;)
tu nie ma co polecać- trzeba poszukać kilku z dobrymi notami w crash testach, pojechać do sklepu, przymierzyć do auta, do dziecka i wybrać ten, który najlepiej pasuje :)
a ten Espiro to nie wiem czy taki dobry, nie był niestety testowany...

modeline- też szukałam 9-36 dla mojej wtedy 3 latki, która swój fotelik tyłem oddała młodszej siostrze, a nie chciałam jej jeszcze wozić w 15-36 bez uprzęży... wybierałam między graco nautilius, chicco neptun, recaro young sport- nie chciałam fotelika z poduszką, a z pozostałych te 3 mają dobre noty
wybierz ten, który najstabilniej siedzi w aucie i pasuje do dziecka :)

Odnośnik do komentarza

Jeżeli szukacie bezpiecznych fotelików to możemy polecić fotelik samochodowy BY BESAFE marki X-lander. Fotelik należy do grupy tzw. superbezpiecznych, otrzymał bardzo wysoką ocenę w testach ADAC.
Ważna jest bardzo dobra ochrona w razie uderzenia z boku fotelik dobrze chroni przed urazami, ma regulowaną wysokość zagłówka dopasowuje się do wzrostu dziecka.
Składana osłonka przeciwsłoneczna zapewni komfort dziecku w każdej sytuacji.Magnesy potrzymają pasy i ułatwią układanie dziecka w foteliku. Regulowana rączka łatwo i sprawnie pomoże przenieść dziecko w dowolne miejsce. U nas fotelik ten jest dostępny w cenie 459 zł.

Odnośnik do komentarza

Wygląda ładnie ale nie pisze ile ma punktów w testach adac, ja tam jednak szukałam takiego który przeszedł pozytywnie testy. Ma solidnie wykonanie, regulowany zagłówek, łatwy w montażu no i bezpieczne pasy ...Polecam z koleji Graco Nautilus a jak na tak uniwersalny też cenowo nie najgorzej wypada

Odnośnik do komentarza

Wygląd mamusie to nie wszystko, bo wiele fotelików na pierwszy rzut oka wygląda ładnie. Ważne są atesty jakie fotelik posiada, to z czego jest wykonany. Graco Nautilus jaki wspominacie ma dobre opinie i pozytywnie przeszedł testy więc jeśli chodzi o ten model jestem na TAK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...