Skocz do zawartości
Forum

Ból piersi w 5 tyg. a raczej jego zanik


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny, mam nadzieję, że znajdzie się tutaj ktoś, kto będzie mógł odpowiedzieć na moje pytanie. Otóż jestem w 5 tyg. ciąży, przedwczoraj byłam u gin. pęcherzyk był ok., ale dzisiaj przestały mnie boleć piersi. Czy zdarzyło się wam kiedyś, żeby nagle zniknął ból piersi w tak wczesnej ciąży, a potem okazało się że wszystko jest ok?. Od przedwczoraj biorę 3 razy dziennie luteinę, ponieważ poprzednią ciążę poroniłam, bardzo się boję, ponieważ poprzednio zaczęło się właśnie od zaniku objawów ciążowych. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Iwa mnie też nagle przestały boleć piersi ;)
a ciaża rozwija się :)

myślę że u ciebie też wszystko ok, ale jak sie bardzo denerwujesz to zadzwoń do gina, umów się na prywatną wizytę i niech zrobi USG ...

no i wygląda ze termin masz na czerwiec to zapraszamy do nas :)

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Dzięki kaskasto, wizytę mam za 2 tyg., powiedziała mi Pani doktor przedwczoraj, że dopiero za 2 tyg. będziemy wiedzieć czy wszystko jest ok, bo dopiero wtedy będziemy mogły zobaczyć czy serduszko bije. Przedwczoraj widziałam na usg tylko pęcherzyk, wyglądał z USG na 4 tyg i 6 dni, a wg obliczeń by było 4 tyg i 3 dni. Nie mogę się doczekać 12 listopada. Termin (mam nadzieję, że w ogóle coś takiego bedzie) będę miała na 4 lipca, ale na razie boję się zapisywać się do was ;-), kartę ciąży założy mi dopiero 12.11., jak zobaczę serducho to się zapiszę na pewno ;-). Straszna ze mnie panikara.

Odnośnik do komentarza

Iwa - ja w poprzedniej ciązy miałam dokładnie tak samo - cidziennie wstawałam dotykałam piersi i jak bolały czułam się spokojna. Pewnego dnia przestały boleć - spanikowana poleciałam do lekarza (jakiegokolwiek) i robiłam USG. Wszysto było ok. Dziecko urodziło sie w terminie i teraz jest uroczym trzylatkiem. Tak więc zanik bólu o niczym złym nie musi świadczyć. Co więcej - jestem w tym samym tc. teraz co ty (termin 10 lipca) i dziś piersi bolą mnie zdecydowanie mniej, na upartego mogłabym uznać, że w ogóle nie bolą. Wizytę mam zamówioną na 22 listopada i wówczas zobaczymy co w trawie piszczy.

http://lb2f.lilypie.com/AX5tp2.png
http://lbyf.lilypie.com/aJtZp1.png

Odnośnik do komentarza

Czesc Iwonko,wlasnie zapisalam sie do Waszego forum.Jestem troche podlamana bo bylam wczoraj u gin.i powiedziala mi ze mam pusty pecherzyk ciazowy.Nie potrafi mi obliczyc w ktorym tygodniu jestem.Wiem ze 10 pazdziernika nie bylam jeszcze w ciazy bo badala mnie moja ginekolog,noi robilam sobie wiele testow i wychodzily wszystkie negatywne.Jednak okolo 20 pazdziernika zrobilam sobie kolejny test i byl pozytywny.Wedlug moich obliczen jestem w poczatku 5 tygodnia, czy jest mozliwe aby uslyszec serduszko?????pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

anicia83
Czesc Iwonko,wlasnie zapisalam sie do Waszego forum.Jestem troche podlamana bo bylam wczoraj u gin.i powiedziala mi ze mam pusty pecherzyk ciazowy.Nie potrafi mi obliczyc w ktorym tygodniu jestem.Wiem ze 10 pazdziernika nie bylam jeszcze w ciazy bo badala mnie moja ginekolog,noi robilam sobie wiele testow i wychodzily wszystkie negatywne.Jednak okolo 20 pazdziernika zrobilam sobie kolejny test i byl pozytywny.Wedlug moich obliczen jestem w poczatku 5 tygodnia, czy jest mozliwe aby uslyszec serduszko?????pozdrawiam

Witaj aniciu, bardzo mi przykro z powodu diagnozy jaką usłyszałaś. W piątym tyg. od miesiączki jest ciężko zobaczyć bijące serduszko, ja idę jutro na USG w 7 tyg.(5 tydz. od zapłodnienia) i mam właśnie nadzieję, że zobaczę serduszko, ponieważ przeżyłam to co Ty, poprzednio USG miałam co tydz. od 5 tygodnia do 9, serduszka nie było widać, lekarka podejrzewała co się dzieje, ale nie powiedziała mi, ponieważ czasami jest tak, że ciąża jest młodsza niż wynika to z wyliczeń, ale niestety na początku 10 tyg. zaczęłam plamić, trafiłam do szpitala i.... ech, szkoda mówić.

Odnośnik do komentarza

aniciu, musisz wierzyć w to, że ciąża jest młodsza, nie poddawaj się tak szybko, wydaje mi się że trochę wcześnie na takie diagnozy. Ja byłam teraz u lekarza na USG na początku 5 tygodnia, lekarka widziała tylko pęcherzyk, ale powiedziała, że w tak wczesnej ciąży czasami nie widać nawet pęcherzyka.
moja rada udaj się na konsultację do innego lekarz, być może, jeśli coś jest nie tak przepisze ci luteinę lub duphaston i spróbuje uratować twojego dzidziusia. Nie czekaj, tutaj liczy się czas. ja biorę teraz 3 x dziennie luteinę, tak w razie czego.

Odnośnik do komentarza

Iwa
teraz zaczynam mieć nudności ;-) katastrofa, a zrobiłam wczoraj drugi raz Beta HCG, ładnie rośnie. Jutro idę do gina. Jestem dobrej myśli tym razem :36_4_12:

No i super! A na kiedy ty masz termin - na czerwiec czy lipiec?

Ancia - moja rada - odczekaj 2 tygodnie i idź ale do innego lekarza! Jeśli jest jak mówisz (kiedy miałaś OM?) to mogłaś zajśc w ciążę pomiędzy 10 a 20 października (ja zaszłam 17-tego) i poprostu ciąża jest jeszcze za mała by zobaczyć zarodek. W poprzedniej ciązy w tym okresie widziałam na USG tylko pęcherzyk i nikt nie zasiewał we mnie obaw. Spokojnie.

http://lb2f.lilypie.com/AX5tp2.png
http://lbyf.lilypie.com/aJtZp1.png

Odnośnik do komentarza

Witam ja też straciłam poprzednie ciąży i teraz jestem w 10 tygodniu ciąży i też przestały mnie boleć piersi i strasznie się boje ze znów to samo będzie co poprzednie co mam robić proszę o jakoś pomóc???

Odnośnik do komentarza

Monnik, to że piersi przestają boleć nie znaczy, że zbliża się poronienie. Ja w sumie byłam 6 razy w ciąży (3 razy poroniłam), z czego chyba tylko raz mnie bolały piersi, w sumie przez jakiś miesiąc. I tyle.
Jeśli poroniłaś wcześniejsze ciąże, to teraz na pewno jesteś pod baczniejszą kontrolą gina i bierzesz jakieś leki. Nie denerwuj się i myśl optymistycznie. Stres szkodzi ciąży i dziecku.
Głowa do góry, pierś do przodu i będzie dobrze, musi być! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...