Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na przesuszoną skórę


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny od dłuższego czasu nie mogę uporać się z przesuszoną skórą. Najbardziej widoczne jest to na nogach. Przypuszczam, że to przez to, że mocniej chlorują u nas ostatnio wodę, jak odkręcam to aż odrzuca. Do tej pory używałam masła kokosowego Ziaji, ale teraz nie pomaga. Kupiłam oliwkę w żelu Johnson's baby, też nie pomaga.
Macie jakieś sprawdzone sposoby żeby taki problem zażegnać?

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

skóra sucha to nie tylko walka balsamami:)
to też witaminki ,na pewno żelazo.

a przed balsamowaniem warto zrobić peeleng i to najlepiej rękawicami ,takie szorstkie .Wtedy balsam lepiej się wchłania.No i nie zakłądać od razu ciuchów,poczekać aż się wchłonie.

Ja osobiście używam do pielęgnacji skóry kosmetyków AVON spa.
Fajne balsamy i całe serie ma też BELIENDA

Odnośnik do komentarza

Przesuszenie to na ogół wina także naszej zimy.
Dobrze jest sie rozgrzac w goracej kąpieli,ale takie dłuższe posiedzenie wysusza skórę.
Mozna dodac olejku z melisy-odżywi skorę.

Czytałam,ze najlepiej nawilżaja kosm etyki z gliceryna,kwasem ml ek owym i mocznikiem

Natrafiłam na promocje w rosmanie kosmetyków TOŁPA.z 50 zł na 13.Ale kremy !

Odnośnik do komentarza

Polecam zabieg mezoterapii
nawilża
ujędrnia
poprawia wygląd skóry
Zabieg mezoterapii wykonywany jest głównie w gabinetach medycyny estetycznej przez lekarzy. Wato zaznaczyć, że kuracja obejmuje kilka zabiegów, którego koszt wynosi około 300-400 zł. Cena zależna jest od zastosowanego preparatu, a także od stopnia zaawansowania leczenia.
I co najważniejsze efekty są o wiele lepsze niż w przypadku stosowania kremów na skórę [reklama usunięta].

Odnośnik do komentarza

Na cellulit to krem niewiele pomoże- wiem bo całe życie z nim walczę. Przed latem zawsze się smaruję elancylem na uporczywy cellulit, tak dla lepszego samopoczucia:) najlepsze są jednak zabiegi w gabinecie.
Na suchę skórę z kolei moim ulubionym dermokosmetykiem jest dexeryl - natychmiast skóra jest nawilżona i to nawilżenie się długo utrzymuje. Ten krem działa jak opatrunek na bardzo suchą skóre, np po opalaniu.

Odnośnik do komentarza

U mnie na przesuszoną skórę najlepiej działa olej z wiesiołka w tabletkach, kupuję ten z oeparola. Biorę już kilka miesięcy i skór wygląda lepiej, nawet moja kosmetyczka mi to powiedziała i powiedziała, że żadne kremy nie nawilżą tak jak działanie od wewnątrz

 
Odnośnik do komentarza
Gość Wiktoria-Wika

U mnie bardzo dobrze sprawdził się produkt od Białego Jelenia do pielęgnacji ciała z takiej serii "Apteka Alergika". Miałam bardzo przesuszoną skórę zwłaszcza na nogach i Pani w aptece poleciła mi ten produkt. Stosuję już około 3 tygodnie i baaardzo polecam. Dużym plusem jest to, że szybko się wchłania i mogę praktycznie za chwilę się ubrać 😃 No i dobrze, że opakowanie ma pompkę, nic się nie brudzi i nie marnuje 😊

Odnośnik do komentarza

Przesuszona skóra to faktycznie jest problem. Moja często nawet swędząca się robiła, a balsamy które używałam dawały krótkotrwałą ulgę. Postanowiłam wypróbować olej arganowy czy faktycznie tak działa jak czytałam. Na Ecobotox zamówiłam, ponieważ tam są produkty tylko naturalne pochodzące z Maroka. To jaki kosmetyk ma skład też ma ogromne znaczenie.

Odnośnik do komentarza

Prawie każda maseczka nawilżająca Bielendy się sprawdzi, choć kiedyś zaaplikowałam sobie maseczkę córki, taka w płacie 3d boski Rolf z serii monster i byłam zachwycona. Maseczka najpierw była przeze mnie nałożona w płacie przez 15 minut a po tym jak zdjęłam to zgodnie z instrukcją pozwoliłam wchłonąć się w skórę pozostałem części kosmetyku. Bardzo skutecznie nawilża buzie 😉

Odnośnik do komentarza

U mnie z kolei sprawdzają się kremy z betuliną od Sylveco. Maja dobry naturalny skład oraz dzialaja na skóre jak kompres, jeszcze nie miałam w sumie wczesniej kremu, który tak dobrze nawilzałby oraz odżywiałby moja skóre. Dodatkowo polecam serum z witamina C oraz olej z pestek malin na noc. Taki olej wbrew pozorom nie zapycha.

Tak poza tym jeśli domowe sposoby nie są wystarczajace moze dobrze jest wybrać sie na zabieg w gabinecie medycyny estetycznej? Polecam poczytanie sobie o mezoterapii igłowej:

https://medycynaestetycznakrakow.pl/mezoterapia-iglowa-hit-czy-mit/

Wspaniale nawilża oraz odżywia skórę. 

Odnośnik do komentarza

Ja tam polecam serię Ziaji dla cukrzyków (kuracja z mocznikiem). Mój mąż ma cukrzycę i jego skóra jest mega wysuszona, bardzo swędzi... ogólnie katastrofa. Odkąd używa tej serii jest spoko. Ja też zaczęłam używać i pomimo tego, że bałam się tłustego filmu na skórze jest ok. Nawet jak nakłam pod makijaż. A teraz zimą wcale nie mam kłopotu ze ściągniętą skóra, który zawsze miałam jak wychodziłam z ciepłego pomieszczenia na dwór. Teraz używamy tej serii oboje i chwalimy naszą polską Ziaję;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...