Skocz do zawartości
Forum

Jakie kredki dla dziecka w wieku dziewiętnastu miesięcy...?


Rekomendowane odpowiedzi

świetne są kredki firmy BIC !
dla dzieci najmniejszych przeznaczone są grube,trójkątne (ćwiczą uchwyt rączki)
są też kredki świecowe wykręcane,takze nie połamią się a samo wykręcanie to już niezłe zadanie ;)
no i wg mnie najlepsze,kredki miękkie w opakowaniu z temperówką.jest tam kilka kolorów,ale są na prawdę świetne.

Produkty są droższe od tradycyjnych,ale warto.

Odnośnik do komentarza

mama225
Ja jestem wierna kredkom bambino, aktualnie te grube ołówkowe. Polecam.

Popiera, również POLECAM!

Są tak mięciutkie kiedy się rysuje, że aż się chce rysować.
Tu w UK ich nie ma , ale jak już nikną po ostrzeniu kupuje następne, a ostatnio koleżanki irlandzkie się zaraziły nimi :)

http://images.okazje.info.pl/p/inne/6440/th220/kredki-bambino-olowkowe-18-kolorow-plus-temperowka.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/xrots65g3rdz5uhv.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9jm9rjjgst2xc7oz.png

Odnośnik do komentarza

aspodlasie
świetne są kredki firmy BIC !
dla dzieci najmniejszych przeznaczone są grube,trójkątne (ćwiczą uchwyt rączki)
są też kredki świecowe wykręcane,takze nie połamią się a samo wykręcanie to już niezłe zadanie ;)
no i wg mnie najlepsze,kredki miękkie w opakowaniu z temperówką.jest tam kilka kolorów,ale są na prawdę świetne.

Produkty są droższe od tradycyjnych,ale warto.

zawsze można podpowiedzieć, że chce się takie na prezent :)

Odnośnik do komentarza

NA rynku mamy ogromną gamę różnorodnych kredek różnych firm i naprawdę są sytuacje, które powodują, że bardzo trudno jest dokonać wyboru. Trzeba uwzględniać ich kształt i wielkość, jakość kolorowania, wiek, odpowiednie temperowanie. Podane przez was kredki miałam okazję nie raz przetestować i wiele różnych. Polecam dla dzieci małych, rozpoczynających swoją zabawę z rysowaniem kredki grube, świecowe, kolejno wraz z wiekiem świecówki cieńsze ale nie całkiem cieniutkie i malutkie. Potem warto wprowadzić ołówkowe trójkątne by dzieci już wyrabiały w sobie nawyk odpowiedniego trzymania. Ale sama dobrze wiem z doświadczenia że najlepiej dzieciom koloruje się jak już ołówkowymi to właśnie bambino ale te grube.

Odnośnik do komentarza

Slavio22
~marzen@
Mamy takie bic kids, i flamastry crayola. Generalnie te przeznaczone dla małych dzieci powinny być nietoksyczne, więc jeśli czasem je poliże to nie powinno się nic stać.

ale z drugiej strony sie tez pilnuje dziecka zeby do buzi nie kladlo prawda??

OMG jasne, że się pilnuje, rysuje z dzieckiem, co nie znaczy, że nigdy żadne dziecko nie da rady wziąć do buzi takiej kredki. Nie wiem jakie jest twoje dziecko, ale większość znanych mi dzieci to smyki szybkie i sprytne, a im wystarczy ułamek sekundy by wziąć coś do buzi, jeśli tego chcą.
Po to właśnie kupuje się produkty przeznaczone dla ich wieku, żeby "chuchać na zimne", a nie po to, żeby jadły kredki.

Marg a czy pastele nie brudzą bardzo? Miałam ochotę kupić młodej, ale boję się, ze wszystko będzie przypadkiem wysmarowane.

Odnośnik do komentarza

~aspodlasie
świetne są kredki firmy BIC !
dla dzieci najmniejszych przeznaczone są grube,trójkątne (ćwiczą uchwyt rączki)
są też kredki świecowe wykręcane,takze nie połamią się a samo wykręcanie to już niezłe zadanie ;)
no i wg mnie najlepsze,kredki miękkie w opakowaniu z temperówką.jest tam kilka kolorów,ale są na prawdę świetne.

Produkty są droższe od tradycyjnych,ale warto.

a gdzie kupujesz te kredki?

Odnośnik do komentarza

ja mam olejne, Ola maluje tylko po kartkach lub książeczkach z malowankami, więc nie mam z nimi problemu, raz tylko na były jakieś plamy na kanapie, ale łatwo zeszło, a z ubranek też się dopierają, rączki koniecznie trzeba po nich myć...ja teraz myślę, żeby kupić Oli jakieś ołówkowe kredki dla odmiany, bo pastele - ma od mikołaja - już się zużyły prawie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...