Skocz do zawartości
Forum

Metody wychowawcze w przedszkolu


Ulla

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny mam nadzieję, że to nikogo nie spotka ale niestety wiele osób może spotkać się z dziwnymi metodami wychowawczymi stosowanymi w przedszkolu. Aż mi wstyd się przyznać, że to w mieście w którym mieszkam zdarzyły się takie sytuacje. Tutaj macie linka Bądźcie bardziej uważne. A przy okazji napiszcie jakie metody wychowawcze są stosowane w waszym przedszkolu.

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

kurcze, straszne. Jak można tak traktować innego człowieka - dziecko. Świetnie że ta matka zgłosiła to na policję, i nie pozwoliła zamieść tego pod dywan, musiało to od niej wymagać wiele odwagi!!! Straszne że można narazić dziecko na takie sytuację nieświadomie. Dziwne jest to że dyrekcja nie wiedziała o takim zachowaniu, dyrekcja powinna nadzorować pracę przedszkolanek i jest również odpowiedzialna za tą sytuację. Ta kobieta powinna ponieść za to karę, a przede wszystkim nigdy nie znaleźć pracy z dziećmi!!

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

co to za przedszkolanka?! na szczęście mój synek trafił do super pani, bardzo chętnie idzie do przedszkola, czesto mówi o pani i teskni za przedszkolem gdy w nim nie jest, nie raz mam nawet problem z zabraniem do z tamtąd bo on chce jeszcze sie pobawić i do domu mu sie nie spieszy :) dzieki temu wiem ze pani napewno odpowiednio sie nimi opiekuje inaczej dzieci by tak jej nie lubiły.

Odnośnik do komentarza

pani'em
arleta1984
dlatego ja szczerze zastanawiam się nad wyslaniem corki na poczatku z miskiem z kamera..

na początku to chyba wszystkie Panie są miłe....późnij wychodzi szydło z worka....

no nie przesadzajmy.......... trzeba się zorientowac wśród rodziców i dzieci które chodą chodziły do przeszkola.........
to że gdzies cos się stało nie znaczy że wszędzie tak jest...........

nie popadajmy w paranoje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...