Skocz do zawartości
Forum

Jakie pomysły na ferie zimowe?


Ulla

Rekomendowane odpowiedzi

ja nawet nie wiem, kiedy u mnie są ferie, ale w okolicy działa świetlica środowiskowa i dzieci mogą tam przychodzić na półkolonie i w sumie bardzo to lubią, jest sala do oglądania filmów, jest sala do zabaw i dwie jakieś inne warsztatowe, opieka, wyjścia różne i dzieci to u nas bardzo lubią, poza tym jest górka i można zjeżdżać na sankach, ale jak pogoda nie dopisze, to może być gorzej...

Odnośnik do komentarza

Wspólny wypad na narty ;-)
Ja pamiętam, ze często wyjeżdżałam z rodzicami już od najmłodszych lat na jakieś wyjazdy zimowe organizowane przez biura podróży. Teraz Itaka ma np. taką ofertę do Turcji ;-)
Jeśli ktoś ma przeznaczone troszkę więcej pieniążków na ferie to myślę, ze jakiś wypad w zimowe klimaty, dzieci będą miło wspominać. :)

Odnośnik do komentarza

ja jak zwykle na ostatnią chwilę ze wszystkim... urlop już od najbliższego poniedziałku a ja jeszcze nic nie zaplanowałam! ;) ale jestem spokojna mimo wszystko, bo chciałabym jakiś wyjazd last minute okazyjnie złapać - albo samemu hotel zarezerwować po niższych stawkach, albo już pojechać zupełnie na gotowe i wszystko załatwić przez biuro podróży - jeszcze nie wiem jak to będzie... w każdym razie siedzę w pracy i przeglądam strony z poradnikami dla globtroterów ;). już na przykład wiem ile gwiazdek ma mieć mój hotel, bo w tym tekście ktoś w końcu rozsądnie wyłożył za co się je przyznaje i co ma jaki hotel dokładnie: o gwiazdkach ;). teraz pozostaje mi tylko decyzja dokąd wyjechać ;). a może to jest właśnie najtrudniejsze?

Odnośnik do komentarza

To my niestety nigdzie dalej się w te ferie nie wybraliśmy, bo finanse na to nie pozwoliły:( Za to może dziś popołudniu wybierzemy się jeszcze na Wilczą na jakiś dobry obiad do Ganeshu, bo czytałam tutaj, że w trakcie ferii mają jakieś specjalne atrakcje dla dzieciaków, mają być zabawy organizowane przez opiekunkę itd. Może być więc całkiem miło:)

Odnośnik do komentarza

U nas drugi tydzień ferii mija, chłopcy są harcerzami i obaj (inne szkoły i dru zyn) mieli biwak w szkole połączony z wyjazdem do kina i na kręgle, a tak domu. Młodszy był 2 dni u moich rodziców. No jeszcze w piątek całą paczka jedziemy z dzieciakami do domu zabaw dla dzieci, mała ma tam mega frajdę.NA wyjazdy kasy nie bardzo, Ulla-Bieszczady, zazdroszczę.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7zx85kc.pnghttp://emotikona.pl/gify/pic/10zyrafa.gif

Odnośnik do komentarza

My w tym roku wybieramy się na ferie do Donovaly. Znajomi polecili nam fajną ekipę z naferie.pl, która organizuje właśnie super obozy narciarskie wtedy, kiedy wypadają terminy ferii zimowych. Mówili nam, że nie znajdziemy lepszej oferty niż ta. Przejrzeliśmy mnóstwo propozycji i faktycznie ta jest najlepsza. Mnóstwo atrakcji, szkolenia narciarskie, opieka popołudniowa dla dzieci, noclegi, wyżywienie...

Odnośnik do komentarza

Ja w tym roku znów wysłałam moje dziewczynki na obóz. One są zadowolone bo lubią tam jeździć(to już 3rok kiedy tak spędzają ferie) a ja uważam że to dobre dla nich- integracja z innymi dziećmi, dużo ruchu i dyscyplina. No i to dobra okazja dla mnie i męża aby odpocząć i spędzić trochę więcej czasu tylko we dwoje :) Dziś trafiłam na artykuł w tym właśnie temacie i nieźle się uśmiałam, polecam :Dhttp://www.eioba.pl/a/4hwp/rodzice-i-ryby-glosu-nie-maja :)

Odnośnik do komentarza

Ja, jak co roku z biurem bfc do Włoszech na narty (głównie Pinzolo). Rodzinnie. Na początek parę godzinek nauki pod okiem instruktorów, a później dla dzieciaków animacje i zabawy, a dla nas jakieś romantyczne wyjście do knajpki. W międzyczasie wypoczynek w SPA w hotelu przy górach. Po takich feriach akumulatory mam naładowane do pełna.

Trzech rzeczy trzeba do szczęścia: nie chorować, nie kochać, nie myśleć.

Odnośnik do komentarza

No my planujemy wyskoczyc do osrodka do slonce spa. Ciekawie zaplanowali te ferie dla dzieciaków, i tak żebyśmy my jako rodzice mieli troche czasu dla siebie, jak i na psedzenie tego czasu z dziecmi. Fajnie, że animatorka jest, wrsztatyy w planach, kino małego widza. Dzieciaki jeszcze przy okazji się czegos naucza. A na basen możemy chodzic wszyscy razem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...