Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Konkurs: "Bolek i Lolek - moi przyjaciele"

Rekomendowane odpowiedzi

Gość curry

aka
Linku do regulaminu też nie widzę, do kiedy trwa konkurs i czy ma jakąś awarię ?

Link do regulaminu jest w 1wszym poście - Redakcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc tak:
usterka jest - niestety :(
Olinko - Twoje zgłoszenie nie zostało przyjęte. Inne zgłoszenia widzę, ale Twojego nie. Osoby, które nie dostały na maila linku potwierdzającego (po zatwierdzeniu konkursu strona się odświeżyła, a nie pojawiło się info o wysłanym linku na maila), nie aktywowały linku, bo go nie dostały i nie mamy ich zgłoszeń.

Postaramy się jak najszybciej naprawić konkurs i w takiej sytuacji przedłużymy go.
Napiszę, kiedy będzie OK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sylrom
Może redakcja mogłaby wymienić czyje odpowiedzi się zapisały?

Tego nie mogę powiedzieć, bo nie każdy chce być upubliczniony a ja nie wiem, czyj mail należy do kogo :)
Ale jeśli kogoś bardzo bardzo to ciekawi, to na privie mogę sprawdzić czy jego zgłoszenie jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Redakcja
sylrom
Może redakcja mogłaby wymienić czyje odpowiedzi się zapisały?

Tego nie mogę powiedzieć, bo nie każdy chce być upubliczniony a ja nie wiem, czyj mail należy do kogo :)
Ale jeśli kogoś bardzo bardzo to ciekawi, to na privie mogę sprawdzić czy jego zgłoszenie jest.

faktycznie, nie pomyślałam:lup:

:16_3_204:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpisałam privy osobom, które się pytały.

Gdy tylko konkurs ruszy i sprawdzimy, że działa OK, poinformuję tu, w wątku konkursowym i przedłużymy konkurs.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy w końcu kończy się konkurs? Dziś jak w regulaminie czy będzie przedłużony po naprawieniu usterki. Nadal nie otrzymałam żadnego maila, noc nie potwierdzałam, więc sądzę, że moje zgłoszenie nie będzie brane pod uwagę, bo go po prostu w systemie nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny czemu jesteście takie niecierpliwe Gdy wszystko się wyjaśni ,usterka zostanie naprawiona wtedy Redakcja nas poinformuje:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochani, doszły mnie słuchy, że konkurs działa!! :36_2_25:

W związku z tym, przedłużamy konkurs do 16 lutego.
Wyniki: 19 luty 2013!

Zapraszamy do zabawy!!!

Przypominam o kliknięciu w link, który przyjdzie Wam na maila - tylko wtedy głos zostanie zaliczony!!!
:36_2_25:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a czy wcześniejsze poprawnie oddane odpowiedzi też są liczone, czy trzeba odpowiedzieć jeszcze raz? ja nie miałam żadnych problemów z wysłaniem odpowiedzi i link potwierdzający kliknęłam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...