Skocz do zawartości
Forum

Praca dla mamy siedzącej w domu z dzieckiem


Rekomendowane odpowiedzi

tinka_30
A może sprzedaż na allegro...na początek ubranka po dziecku lub jakieś niepotrzebne rzeczy.

Sprzedaz na all jest oplacalna,gdy sprzedajemy duza ilosc rzeczy.Domowych ubranek mamy kilka co sezon na sprzedaz i z tego wyzyc sie nie da,jedynie zarobic na nowe ubrania.Poza tym all pobiera duze prowizje.

Zalezy co lubisz robic.
Moja kolezanka,ktora ma malutkiego synka kupila maszyne do szycia i inne rzeczy i szyje w domu torby i portfele.Wrzucila zdj na FB i sprzedaz poszła juz sama,ze sie nie wyrabia.A szyje tylko znajomym

Ja od 5lat kisilam sie w domu .załozyłam działalnosc gosp z dofinansowania.

Co do ogloszen typu pisanie postow itp to jest czasochłonne a placa grosze.Wiec duzo piszesz,duzo kasy masz ;)

Niektorzy dorabiaja pisaniem prac badz korkami dla dzieciakow.

Mozna wyrabiac bizuterie.Teraz sa modne wisiory,kolie,plecione bransolety

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny! Poszukiwanie pracy, tak aby połączyć ją z byciem z dzieckiem w domu zacząć należy od tego jakie predyspozycje posiadać zawodowe. Co ciebie interesuje i w czym czujesz się naprawdę silna? Następnie trzeba uwzględnić już fakt odpowiedniej samokontroli i samozaparcia w wykonywaniu systematycznie pracy przy małym dziecku. Wiadome jest, że im starsze dziecko tym łatwiej tą pracę sobie zorganizować. Dlatego też po odpowiedzeniu sobie na pytanie w jakiej dziedzinie jestem w stanie pracować, warto potem przygotować CV i szukać pracy - nie tylko poprzez ogłoszenia:)

Odnośnik do komentarza
Gość NataliaBM

Hej dziewczyny :) Ja jestem mamą 11 miesięcznej Anastazji. Dopóki Jej nie urodziłam działałam w Oriflame (można sprzedawać kosmetyki też, ale ja się zajmowałam czyms innym - budawaniem sieci sprzedaży). Po urodzeniu małej nie chciałam rezygnować z Oriflame, bo nigdy nie chciałam pracować na etat i być zależna od szefa, więc przeniosłam swoje działania do internetu. Teraz przeprowadziłam się do Włoch (mój mąż jest Włochem) i siedzę przed kompem co wieczór, kiedy mała już pójdzie spać. Zarabiam cały czas i nie muszę rezygnować z bycia mamą na pełen etat (co uwielbiam), a kasa cały czas jest. Zobaczcie sobie moją stronę: www.odkryjroznice.pl tam sa zakładki w Korzysci Klubowicza, gdzie można poczytać jak się zarabia. A tutaj filmik na Youtube, gdzie mówię parę słów o tym, co robię i jak to się zaczęło: ehq3rC5oYdI[/yt] ]image


Te z Was, które sa w trudnej sytuacji i potrzebujecie kasy - możecie do mnie napisać (odkryjroznice@gmail.com), to podzielę się swoim doświadczeniem i mogę pomóc w rozkręceniu swojego biznesu on-line opartego o Oriflame tak jak sama to zrobiłam. Może akurat którejś z Was podpasuje praca przez Internet.

Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam za Was wszystkie kciuki. Jesteśmy mamami, dajemy radę trudom codzienności, przezyłysmy porody, więc i z pracą damy sobie radę :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...