Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Anielkaaa

Sposób na wypadające włosy...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość katarzyna.szymanowska

Hmmm...;) Na wypadajace wlosy dostalam witamine A+E w aptece. Pozatym z Avonu zamowilam sobie odzywke, nie pamietam nazwy, ale jak dorwe katalog to napisze. Moja babcia zawsze powtarzala ze lekko podgrzane piwo, na suche wlosy wmasowac, a pozniej 2 razy delikatnie umyc glowe szamponem. Nie znioslam zapachu. Zrobilam tylko raz, ale jakos wlosa byla zupelnie inna. Byly gladkie i lsniace, ale nie dla mnie, ze wzgledu na zapach ;))

Znalazłam ;)
ADVANCE TECHNIQUES
'INTENSE REPAIR' do zniszczonych , slabych i łamliwych włosow;)
w nowym katalogu powinna byc ich cala seria;) (ciemnogranatowy kolor wieczka;) , dobre i nie kosztuja duzo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No własnie tez mam taki sam problem jak osoba wyżej.A mianowicie problem z wypadaniem włosów stosowałam juz wszystkiego polecano mi szmpony ze skrzypem z rzepy ale nic nie pomagało.Myslę ze to jest dobry pomysł spróbowania czegoś innego jak np płyny nie pomagają warto może sięgnąć po kapsułki.Kiedyś słyszałam o proladach powiem szczerze i teraz po raz drugi juz się spotykam z ta nazwą no cóz mozna spróbować.Tylko mam pytanie czy ktos wie gdzie mozna dostać te kapsułki i czy nie są drogie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niewiem czy warto ale ja tak czy siak zaczełam stosować własnie ten suplemet diety ProLady bo mi strasznie wypadały włosy gorzej nie mogło być. Jak bedzie widać efekty dam znać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja uzywalam szamponu do kupienia w aptece Vichy , ktore naparwde bardzo mi pomogl
plus kuracje na wypadajace wlosy tez z tej firmy w ampulkach . polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anielkaaa
Co polecacie na wypadające i zniszczone włosy ??JAki szampon i odżywkę? A moze jakieś witaminki do łykania??

J kupuje MERZ SPEZIAL i mnie bardzo pomaga ;) Polecam. Tylko kosztuje chyba z 50zl za opakowanie (na miesiac).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w ciązy nie miałam kłopotu z włosami, tak samo przez pierwsze 4m karmienia piersią, ale pożniej to zrobiła sie nawwał wypadania, masowo i wszystkie.
moja fryzjerka mówi że po ciązy muszą wypaść i kropka żeby tym sie za bardzo nie przejmować.
połykac troche witaminy i czekac aż odrosną

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Broszka
Anielkaaa
Co polecacie na wypadające i zniszczone włosy ??JAki szampon i odżywkę? A moze jakieś witaminki do łykania??

J kupuje MERZ SPEZIAL i mnie bardzo pomaga ;) Polecam. Tylko kosztuje chyba z 50zl za opakowanie (na miesiac).

to jedyne co mi pomogło po kuracjach szmponami i skrzypami, tez polecam

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlhdge66amnud0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfegz26i4d415n.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bałam się że po porodzie wyłysieje kompletnie, pomógł mi Hpantonten, świetne tabletki po dwóch tygodniach koniec koszmaru

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziewczyny, a jest coś, co mogę łykać na wzmocnienie włosów i ogólnie na poprawę wyglądu i samopoczucia, żeby nie szkodziło dziecku, które karmię piersią?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

toffika, moja siostra na przykład przyjmuje od porodu Femibion Vital mama specjalnie dla mam karmiących. Zdecydowała się na ten suplement, bo poza witaminami ma też żelazo i probiotyk. Wiem, że na pewno ma lepsze wyniki niż tuż po porodzie i włosy też jej już tak nie wypadają, więc chyba ten suplement jest skuteczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi pomogła odżywka do włosów tylko zastosowana troszkę inaczej. odżywkę do spłukiwania nakładamy przed myciem na suche włosy i trzymamy około pół godzinki- potem normalnie myjemy włosy i po kłopocie. sprawdziły ten sposób dwie moje znajome i też im pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Produkty ze skrzypem nie są polecane kobietom karmiącym, bo zawierają krzemionkę a ja używałam produktu Silica. Teraz testują szampon energizujący mieszki włosowe Vichy Dercos zobaczymy czy będą efekty..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wypadanie włosów oraz łamliwość paznokci są jednym z objawów niedoboru żelaza.
Należy więc wzbogacić dietę w ten pierwiastek, spożywająć mięso najlepiej wołowe.
Ponadto aby zwiększyć przyswajalność żelaza należy do obiadu spożywać soki bogate w witaminę C, a mianowicie sok z czarnej porzeczki.
Świetnym źródłem żelaza również stanowią natka pietruszki, rzeżucha.

Ponadto zarówno włosy jak i paznokcie do prawidłowej budowy potrzebują aminokwasów zawierających siarkę tj. metionina, cystyna, cysteina, które obecne są w galaretkach owocowych lub żelkach. Podczas zakupu tych produktów należy wybierać te które nie zawierają sztucznych barwników i aromatów oraz konserwantów, a soki owocowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mnie ostatnio fryzjerka poleciła takie ampułki na poprawę ukrwienia skóry głowy, żeby dodać energii cebulkom, czy coś takiego. No i nie wiem, zastanawiam się nad tym, kosztuje to 80 zł... zastanawiam się czy warto.

“If evolution is fact, why do mothers only have two hands?” - Milton Berle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...