Skocz do zawartości
Forum

Sposób na wypadające włosy...


Rekomendowane odpowiedzi

Gość katarzyna.szymanowska

Hmmm...;) Na wypadajace wlosy dostalam witamine A+E w aptece. Pozatym z Avonu zamowilam sobie odzywke, nie pamietam nazwy, ale jak dorwe katalog to napisze. Moja babcia zawsze powtarzala ze lekko podgrzane piwo, na suche wlosy wmasowac, a pozniej 2 razy delikatnie umyc glowe szamponem. Nie znioslam zapachu. Zrobilam tylko raz, ale jakos wlosa byla zupelnie inna. Byly gladkie i lsniace, ale nie dla mnie, ze wzgledu na zapach ;))

Znalazłam ;)
ADVANCE TECHNIQUES
'INTENSE REPAIR' do zniszczonych , slabych i łamliwych włosow;)
w nowym katalogu powinna byc ich cala seria;) (ciemnogranatowy kolor wieczka;) , dobre i nie kosztuja duzo ;)

Odnośnik do komentarza

No własnie tez mam taki sam problem jak osoba wyżej.A mianowicie problem z wypadaniem włosów stosowałam juz wszystkiego polecano mi szmpony ze skrzypem z rzepy ale nic nie pomagało.Myslę ze to jest dobry pomysł spróbowania czegoś innego jak np płyny nie pomagają warto może sięgnąć po kapsułki.Kiedyś słyszałam o proladach powiem szczerze i teraz po raz drugi juz się spotykam z ta nazwą no cóz mozna spróbować.Tylko mam pytanie czy ktos wie gdzie mozna dostać te kapsułki i czy nie są drogie?

Odnośnik do komentarza

toffika, moja siostra na przykład przyjmuje od porodu Femibion Vital mama specjalnie dla mam karmiących. Zdecydowała się na ten suplement, bo poza witaminami ma też żelazo i probiotyk. Wiem, że na pewno ma lepsze wyniki niż tuż po porodzie i włosy też jej już tak nie wypadają, więc chyba ten suplement jest skuteczny.

Odnośnik do komentarza

Wypadanie włosów oraz łamliwość paznokci są jednym z objawów niedoboru żelaza.
Należy więc wzbogacić dietę w ten pierwiastek, spożywająć mięso najlepiej wołowe.
Ponadto aby zwiększyć przyswajalność żelaza należy do obiadu spożywać soki bogate w witaminę C, a mianowicie sok z czarnej porzeczki.
Świetnym źródłem żelaza również stanowią natka pietruszki, rzeżucha.

Ponadto zarówno włosy jak i paznokcie do prawidłowej budowy potrzebują aminokwasów zawierających siarkę tj. metionina, cystyna, cysteina, które obecne są w galaretkach owocowych lub żelkach. Podczas zakupu tych produktów należy wybierać te które nie zawierają sztucznych barwników i aromatów oraz konserwantów, a soki owocowe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...