Skocz do zawartości
Forum

Wrzesień 2013


Gość IWA23

Rekomendowane odpowiedzi

~Mademoiselle
świeżo po wizycie u gina. Wszystko ok. Dzidzia rośnie jak na drożdżach, i moja waga też... a do września jeszcze daleka droga... co do bólu spojenia-uznał, że to zwykłe rozchodzenie się miednicy. Od 2 dni już mnie nic a nic nie pobolewa i moge znów śmigać :)

Ile już masz na plusie z wagą ?
Ja do ostatniej wizyty miałam 4,5 kg na plus,ostatnie 2 m-ce przybierałam po 2kg na m-c,więc jak teraz na wizycie po 20-tym też tak będzie to będę miała 6,5kg na plus.

Odnośnik do komentarza
Gość Mademoiselle

Iwa, idziemy łeb w łeb-właśnie 6 kg więcej do dzwigania ;) a to "przyszło dopiero od 4ego m-ąca, bo w 1 trymestrze troszke schudłam. ale ostatnie 2 m-ce to po 2,5 kg! póki co jednak nadal wyglądam szczupło. dużo poszlo w piersi, trochę pupa się powiększyła, ale na upartego nadal jestem w stanie dopiąć moje najniższe z najniższych biodrówki-tylko, że już bardzo ciasno ;)

Kobitki, normalnie instynkt wicia gniazda mi się uruchomil! Mam tyle energii i ogromna chęć na porządki pod kątem przygotowania mieszkania na dzidzię! dziś-pranie dzięcięcej pościeli, zaraz chyba ogarnę półki by zrobić maleństwu trochę miejsca... już dawno sprzatanie nie sprawialo mi takiej frajdy! :)

gorzej z pogodą-mam sporo rzeczy do wyprania najlepiej na ogrodzie-ale tu ciągle pada i pada i nie będzie jak wyschnąć :(

Odnośnik do komentarza

maruda83
Witam wrześniowe ciężarówki :)

Będziemy mieć chłopczyka :) Na razie jakoś nie możemy wybrać imienia - ciągle coś nie pasuje... Ale mam nadzieję, że w końcu to się wyklaruje


Witaj i gratuluję synusia :)
Napisz coś więcej o sobie i podaj na priv datę porodu dopiszę cie do listy na pierwszej stronce :)

Odnośnik do komentarza

ojjj 6kg też bym chciała tylko tyle... dostałaam niedoczynności tarczycy i mam już 15kg na plusie no ale ze miałam niedowage przed ciaża to nie wygladam tragicznie. Na szczescie tabletki już działaja i od 3 tyg nawet pól kilo nie ma wiecej. A moja mała już ma tyle siły, że nie raz kwiczałam z bólu:D i na dodatek chyba tak arobacje sobie ćwiczy:)

Odnośnik do komentarza
Gość Mademoiselle

a ja dziś doświadczyłam, że w naszym polskim społeczeństwie jest sporo troski o ciężarne. Popołudniem wiozłam wózek komunikacja miejską do serwisu, i nieoczekiwanie zostałam kompleksowo zaopiekowana przez ludzi :) ktoś gotów był nawet się do pracy spóźnić gdybym miała sama ten wózek dźwigać! zrobiło mi się ciepło na sercu i się bardzo wzruszyłam :)

Odnośnik do komentarza

katarina1179
Termin mamy na 27 wrzesień , będzie dziewczynka , po 15letniej przerwie. Jakub też jest wrześniowy (21.09.98) . Czekamy z niecierpliwością na Maję :) !!! Na razie skacze i mizia się w brzuszku jak szalona :)

Witaj :)
Mam nadzieję że miło spędzisz tu z nami czas :)

Odnośnik do komentarza
Gość Mademoiselle

cześć Dziewczyny!
jak się macie? 8 miesiąc się zaczyna, i ja coraz częściej myslę o porodzie... na wszelki wypadek powoli zaczynam szykować torbę do szpitala. Ale tak to czuje się dobrze, nadal nie używam windy i wciąż mogę samodzielnie pomalować paznokcie u stóp ;)

od ok. 3 tygodni zauważyłam na brzuszku małą, czerwona plamkę. Nie swędzi, nie boli, tylko po prostu jest. co to moze byc...?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)

Jeśli macie ochotę pogadać na temat swojej ciąży z innymi dziewczynami, które rodzą we wrześniu, to zapraszam na forum MNZ
http://mnz.pl/forum/forum/100-ci%C4%85%C5%BCa/
My wrześniówki z Parentingu właśnie tam się przeniosłyśmy po zmianach jakie zaszły tu na portalu.
Dodam, że tamten wątek jest bardziej uczęszczany i praktycznie zawsze jest z kim pogadać.

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...