Skocz do zawartości
Forum

Wrzesień 2013


Gość IWA23

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny...
Marcelina gratuluje synka, chlopaki sa fajne i zajebiscie wygladaja w rozowych koszulach:-)))
Mi juz wiekszosc dolegliwosci przeszla zostal tylko bol krzyza jak sie przepracuje...
Ruchy czuje zadko ale to wina lozyska ktore umiejscowione jest z przodu i maly tez spokojniejszy ( zbiera sily zeby matce dac w kosc po urodzeniu)... Teraz juz moge powoli zaopatrywac w ciuchy bo po mlodym wszystkie rozdalam... Za to mam w szufladzie kilka dziewczecych wiec trzeba bedzie sprzedac badz oddac....
Ja usg pewnie dopiero pod koniec ciazy zeby sprawdzic czy mlody lezy glowka w dol bo jak nie to trzeba bedzie go przekrecac jak ostatnio bylo...
Dobra smigam spac

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Hej
Gaga w pl sie tego nie praktykuje, cesarka i juz. Tu natomiast wola naturalnie. Mlody byl ulozony posladkowo wiec w 37 tyg bylismy na przekrecaniu oczywiscie to nie jest mus i mozna nie wyrazic zgody. Wyglada to tak: dwie polozne rekoma uciskajac brzuch przesuwaja malego do odpowiedniej pozycji oczywiscie nie jest to ciach mach bo co chwila kontroluja usg czy okej... No i oczywiscie takie uciskanie nie jest przyjemne, ale znosne.

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Witam:)

Ja dalej połamana,jest gorzej niż bylo i prawie nie umię chodzić, do jutra jak nie puści nic to mama pójdzie do mojego gin aby mi coś przepisał bo wczoraj w aptece nic nie chcieli mężowi sprzedać i na razie kuruję się maścią rozgrzewającą dla dzieci i syropem p.bólowym panadolem ale to nic nie daje czasami coś puści ale to na chwilkę.

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza

IWA23
Witam:)

Ja dalej połamana,jest gorzej niż bylo i prawie nie umię chodzić, do jutra jak nie puści nic to mama pójdzie do mojego gin aby mi coś przepisał bo wczoraj w aptece nic nie chcieli mężowi sprzedać i na razie kuruję się maścią rozgrzewającą dla dzieci i syropem p.bólowym panadolem ale to nic nie daje czasami coś puści ale to na chwilkę.

Miłego dnia.


hej niedzielnie:-)))
Iwa mam nadzieje ze Ci szybko przejdzie, pamietam ze taki bol mialam w poprzedniej ciazy dokladnie tak samo ze chodzic nie moglam okazalo sie ze mam zapalenie drog moczowych i wyladowalam w szpitalu na kilka dni.
moze zrob badanie moczu.

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza
Gość Mademoiselle

Dziewczyny, pobolewa Was czasem spojenie łonowe...? mi się zaczęło w tym tygodniu, takie nieregularne, w sumie niebolesne, ale strasznie dziwne wrażenie właśnie w samym dole pobrzusza, na spojeniu łonowym. Zastanawiam się czy to tylko rozchodzenie się kości...

Odnośnik do komentarza
Gość Mademoiselle

hehe, masz rację Ania, tak to jest szukając info w internecie, że same najczarniejsze wizje się nasuwaja na horyzont ;) ale powstrzymac się od tego, przynajmniej jak dla mnie, niesposób ;) dziś już nie pobolewa, na szczęście póki co dolegliwości ciążowe nie utrzymują się u mnie na stałe. Generalnie mam wrażenie, że ciąża obchodzi się ze mną dośc łagodnie :)
termin mam na drugą połowę września, wg. om 22.09 ale negocjuję z dzidzią co by ze 2 tyg. wcześniej sie uwinęła, to chociaż więcej ze słoneczka skorzystamy ;)

Odnośnik do komentarza

~Mademoiselle
hehe, masz rację Ania, tak to jest szukając info w internecie, że same najczarniejsze wizje się nasuwaja na horyzont ;) ale powstrzymac się od tego, przynajmniej jak dla mnie, niesposób ;) dziś już nie pobolewa, na szczęście póki co dolegliwości ciążowe nie utrzymują się u mnie na stałe. Generalnie mam wrażenie, że ciąża obchodzi się ze mną dośc łagodnie :)
termin mam na drugą połowę września, wg. om 22.09 ale negocjuję z dzidzią co by ze 2 tyg. wcześniej sie uwinęła, to chociaż więcej ze słoneczka skorzystamy ;)

Witam :)
Zaraz napiszę do redakcji aby dodali cię do listy na pierwszą stronkę :)

Mnie nie tak spojenie łonowe boli jak w pachwinach albo jak dużo pochodzę czy postoję to w kroczu mnie tak rwie do dołu,dziwne uczucie ale tak miałam tez w poprzednej ciąży i nic się nie działo czyli ok naturalny objaw ciaży ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Mademoiselle

o kurczę, to dopiero powitanie z honorami!! :D dzięki Iwa! już się oglądałam na pierwszej stronce, i aż sie rozczuliłam. chyba wydrukuję na pamiątkę ;)

Dziewczyny, a gdzie chcecie rodzić? ja się ciągle nie mogę zdecydować i waham się między 4 szpitalami. W połowie czerwca zaczynam szkołę rodzenia w praskim to sie oswoję z tą placówką. Ale zamierzam zwiedzić pozostałe 3 porodówki, może to ułatwi podjęcie decyzji

Odnośnik do komentarza
Gość Mademoiselle

świeżo po wizycie u gina. Wszystko ok. Dzidzia rośnie jak na drożdżach, i moja waga też... a do września jeszcze daleka droga... co do bólu spojenia-uznał, że to zwykłe rozchodzenie się miednicy. Od 2 dni już mnie nic a nic nie pobolewa i moge znów śmigać :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...