Skocz do zawartości
Forum

Wrzesień 2013


Gość IWA23

Rekomendowane odpowiedzi

Oooo czyli takie sierotki nie jestesmy... Gaga z nami..
Mi sie po prostu nie chce rejestrowac na 1500 stronach. Zmienili, trudno... Moze jednak ulepsza ta wersje.
Gaga ja sie moge zalozyc ze urodzisz przede mna hahaha. Ja mam nadzieje wyrobic sie do pazdziernika:-)))

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Jestem po wizycie i wydaje mi się że połówkowe mi zrobi na następnej wizycie bo zobaczył tylko serduszko,zmierzył kość udową ,główkę ale nie zaglądał na inne rzeczy z resztą dziś mała była ułożona grzbietowo i mimo zaczepki przez gina nie chciała się przekręcić pod koniec z łaską kiedy miał już kończyć leko się przesunęła że można było stwierdzić że to na pewno dziewczynka :) Od ostniej wizyty przybyło mi 2kg :)

Odnośnik do komentarza

Ładne te Wasze brzuszki, widać, że ciążowe :), ja to wyglądam jakbym po prostu miała gruby... czasem, jak np, więcej chodzę, to bardziej go "wywala" i dopiero wtedy wygląda na ciążowy.

Za to dzidzia nieźle się wierci, moja poprzednia była oazą spokoju w porównaniu z tą :)

No to ma-mmi, faktycznie pewnie szybciej niż ja urodzisz mimo początkowo tego samego terminu, tym bardziej, że u mnie ma być planowa cesarka, chociaż... ja nie straciłam jeszcze nadziei, lekarka daje mi jakieś 10% szans na naturalny poród, więc kto wie :). To zależy jaki będzie stan blizny, bo jest nieciekawy, ale za to od początku ciąży się nie pogarsza.

Odnośnik do komentarza

Byłam wczoraj na połówkowym i o ile rozwój Małego przebiega prawidłowo, to z moim brzuchem jest coś nietak i muszę brać no-spę i magnez, a jeśli i to nie pomoże na "stawianie się" brzucha, dostałam receptę na fenoterol i isoptin :( Martwię się, bo moja mama miała ze mną podobne przeprawy i no-spa niewiele pomogła. Wylądowała w szpitalu, ale urodziłam się zdrowa i silna, więc jestem dobrej myśli :)

http://www.suwaczki.com/tickers/5djysek2mwfnq9d8.png

Odnośnik do komentarza

IWA23
gaga jak się dziś czujesz?
Ja oprócz bólu krzyża i alergii to może być ;)

zaczęło mnie boleć też z drugiej strony, więc spanikowałam, że to może ta moja nieszczęsna blizna, czasem jak ból promieniuje, to trudno dokładnie określić gdzie ma źródło, no i zapisałam się na jutro na przyspieszoną wizytę, na szczęście było miejsce. W sumie nie boli mnie to jakoś bardzo i normalnie bym to olała, ale boję się skąd się bierze i to mnie głównie martwi, no nic, jutro się okaże.

Generale_Musztarda, trzeba się pocieszać, że najważniejsze, że dziecku nic nie zagraża... A macie już imię dla synka?

Odnośnik do komentarza

gaga staram się być w tej kwestii optymistką, mama choć wylądowała z tego powodu w szpitalu urodziła mnie nawet tydzień po terminie bez jakichkolwiek komplikacji :) póki co no-spa zdaje się działać :)

marcelinna gratuluję chłopczyka :) ja to już w końcu nie wiem, kto sobie tam siedzi, bo nie było kompletnie nic widać na połówkowym, zasłonił się sprytnie pępowiną. A w 16 tyg. wszystko wskazywało na chłopca :P

http://www.suwaczki.com/tickers/5djysek2mwfnq9d8.png

Odnośnik do komentarza

Marcelinna- gratulacje synka!

Ja dziś byłam na tej dodatkowej wizycie, oczywiście okazało się, że wszystko ok i niepotrzebnie panikowałam, w dodatku dzidzia zasłoniła się nóżkami i nie dało się potwierdzić, że na pewno dziewczynka, więc trochę bez sensu ta wizyta, no ale trudno, najważniejsze, że wszystko dobrze.

Mi kolejne usg pokazują coraz bliższe terminy porodu, na samym początku, w pierwszych tygodniach pokazywało 30.09, potem 23, a dziś 18, a na jednym zdjęciu nawet 16.09! Jak tak dalej pójdzie, to jeszcze w sierpniu urodzę ;), tfu, tfu, wolałabym nie.

Za ok 2 tyg. chcę się zapisać na 3D, zobaczę jak będą miejsca, moja lekarka mówi, że najlepiej w przedziale 18-24tyg, więc wybór spory ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...