Skocz do zawartości
Forum

Wrzesień 2013


Gość IWA23

Rekomendowane odpowiedzi

livku29
Jesli chcecie to założyłyśmy wątek mamuś wrzesniowych na MNZ . Uważam że jest tam lepiej i bardziej czytelnie :)

kurcze naprawdę opuścimy tutejsze forum? Przechodzimy wszystkie czy teraz będziemy jechać na dwa baty? Ale kicha tutaj normalnie żal, tyle stron nabazgrałyśmy i teraz tak to zostawić? buuuuu :(

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Najpierw dziekuję redakcji za wstawienie brakujących użytkowniczek :)

A teraz z wami się witam,nie wiem jak reszta dziewczyn ,ja na razie póki są tu jeszcze dziewczyny będę pisać,jak wszystkie odejdą no to cóż chyba i ja bo sama ze sobą pisać nie będę ;)

Odnośnik do komentarza

No zmiany mają być,więc poczekamy i zobaczymy,może akurat ze zmianami będzie ok.
Mi najbardziej brakuje to subskrybcji ,miałam tam wszystkie wątki w jakich się udzielałam a teraz muszę latać i szukać ich po całym forum,już nawet tego dziekuję nie musi być ani tych minek,to sobie na kompie mogę napisać ale wątki do ulubionych mogło by byc jak najszybciej oraz u góry aby przejść do ostatniego posta a nie przewijać do dołu co chwilę :)

Odnośnik do komentarza

Oj , bardzo złe te forum. Aż głowa mnie od tego boli. A nie ma już opcji "za żywo"? Ja chciałam tylko tak nadmienić , bo długo nie pisałam, wracając do tematu pracy, to jak musisz leżeć to lekarz musi napisać zwolnienie, no a wtedy musiałabym starać się o ilness benefit , jakieś 150 euro tygodniowo zasiłku. No a to bardzo mało. Ja tylko sie zastanawiam jak to jest jak bede w powiedzmy 8 miesiącu i nie bedę chciała isc na zwolnienie, czy muszą mnie przenieść na inne stanowisko. No a teraz musze poczytać , co tam na temat wyprawki pisałyście, tylko przeraża mnie czytanie w tej nowej formie, jakos do mnie nie przemawia. No i chciałam powiedzieć ,że się martwie bo to już prawie 20 tydzień a nie czuje żadnych ruchów.

http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/MgxJSrQ.jpghttp://lbyf.lilypie.com/MgxJp1.png

15.03.2001:angel1: 26.02.2012 :angel1:

Odnośnik do komentarza

joasia1973
Oj , bardzo złe te forum. Aż głowa mnie od tego boli. A nie ma już opcji "za żywo"? Ja chciałam tylko tak nadmienić , bo długo nie pisałam, wracając do tematu pracy, to jak musisz leżeć to lekarz musi napisać zwolnienie, no a wtedy musiałabym starać się o ilness benefit , jakieś 150 euro tygodniowo zasiłku. No a to bardzo mało. Ja tylko sie zastanawiam jak to jest jak bede w powiedzmy 8 miesiącu i nie bedę chciała isc na zwolnienie, czy muszą mnie przenieść na inne stanowisko. No a teraz musze poczytać , co tam na temat wyprawki pisałyście, tylko przeraża mnie czytanie w tej nowej formie, jakos do mnie nie przemawia. No i chciałam powiedzieć ,że się martwie bo to już prawie 20 tydzień a nie czuje żadnych ruchów.

Nie martw się,pisałaś że masz większą wagę ,może to przyczyna,że dzieciątko jeszcze słabo kopie a ty nie czujesz,albo jest zwrócone kończynami do twych wnątrzności,może rusza się jak śpisz,jest wiele możliwości :)

Odnośnik do komentarza

Cześć :)
Marcelinko gratuluję kopniaczków ...jupi .
Liduszko Sto Lat dla Oliviera. Samych pogodnych dni mu życzę.
Widzę,że mamy synów w jednym wieku-tylko mój we wrześniu skończy 7 lat :) Takze to będzie moje drugie wrześniowe dziecię. A i ja mam 21 września urodzinki-może akurat sobie prezencik sprawię? :)-marzenie :)

Joasiu - a może dzieciątko spokojniutkie jest? Nie rozrabiaka-nic tylko sie cieszyć :) Ja myslę że za kilka tyg. będziesz nam tu narzekac ,że Cię żebra od kopniaków bolą :)

My po sniadanku i teraz idę posprzątać,prysznic wziąc i obiadek szykować. A po poludniu może spacerek???

Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza

Marcelinna gratuluję kopniaczków :)

Ja dzis dzień mam w kuchni muszę zrobić dwa ciasta i upiec udka ,to dla mamy bo jutro siora ma bierzmowanie i mama robi dla wszystkich dzieci uroczysty obiad :)
Krzyż mnie boli strasznie,jak za tydz będe u mojego gin to mu powiem to może mi coś podpowie ;)
Miłego dnia,odezwę się w poniedziałek :)

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie na chwilę usiadłam ale to mi nic nie da bo siedzenie tez źle wpływa na mój krzyż musiała bym się połozyć,a tego nie chcę bo się rozleniwię ;)
Ja chciałam męża wysłać na dwór z córą i kiedy ten ją szykował zaczęło padać ;)

Odnośnik do komentarza

Bardzo wietrznie ale 14 stopni. Ja tak sobie siedzę i przeglądam wózki i łóżeczka i przewijaki. Kurcze , jakbym była w Polsce to jest taki wybór. Tu będę albo starała sie uchwycić coś używanego albo kupię w Polsce i zamówię kuriera. Czy też to bedzie się opłacało. Z Patrykiem to wszystko dostałam a przewijak kupiłam super sosnowy u stolarza a teraz? Wchodziłam na stronę Dino i tam wysyłają ale kurcze jest taki wybór ,że nie wiem już ani jakie łóżeczko ani jaki wózek. I jak tu być mądrym?

http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/MgxJSrQ.jpghttp://lbyf.lilypie.com/MgxJp1.png

15.03.2001:angel1: 26.02.2012 :angel1:

Odnośnik do komentarza

iwonek
marcelinna ja mam tez dondole osobno bo chciałam na paskach;)

gaga ja mam nadzieje, ze nasze wrzesniowe bobasy przejezdzą zimę w gondoli;)

Wracając jeszcze do tych wózków- ja też mam nadzieję, że zima nie będzie w przyszłym roku trwała do końca kwietnia ;), ale pamiętajcie, że dzieci przejeżdżą w tych spacerówkach jeszcze kolejną zimę, a niektóre jeszcze kolejną. Oczywiście się nie upieram, tylko zwracam uwagę :), zresztą kupowanie spacerówki później, osobno, jest fajne, bo po kilku miesiącach użytkowania wózka ma się większe pojecie czego się po nim oczekuje i lepiej można dobrać do swoich potrzeb- ja kupiłam 3w1 przed porodem i w zasadzie nie wiedziałam na co zwracać uwagę, w zasadzie patrzyłam tylko na kółka i wygląd :)

Odnośnik do komentarza

joasia1973
Bardzo wietrznie ale 14 stopni. Ja tak sobie siedzę i przeglądam wózki i łóżeczka i przewijaki. Kurcze , jakbym była w Polsce to jest taki wybór. Tu będę albo starała sie uchwycić coś używanego albo kupię w Polsce i zamówię kuriera. Czy też to bedzie się opłacało. Z Patrykiem to wszystko dostałam a przewijak kupiłam super sosnowy u stolarza a teraz? Wchodziłam na stronę Dino i tam wysyłają ale kurcze jest taki wybór ,że nie wiem już ani jakie łóżeczko ani jaki wózek. I jak tu być mądrym?

A na ebaju (czy jak to się pisze ) patrzyłaś,słyszałam że tam idzie tanio kupić ;)
Fajnie by było jak by np ktoś w polsce kupił by ci i osobiście wyslał kurierem to taniej wychodzi niż na allegro czy w sklepach bo on i koszta zawyżają.

Odnośnik do komentarza

gaga
iwonek
marcelinna ja mam tez dondole osobno bo chciałam na paskach;)

gaga ja mam nadzieje, ze nasze wrzesniowe bobasy przejezdzą zimę w gondoli;)

Wracając jeszcze do tych wózków- ja też mam nadzieję, że zima nie będzie w przyszłym roku trwała do końca kwietnia ;), ale pamiętajcie, że dzieci przejeżdżą w tych spacerówkach jeszcze kolejną zimę, a niektóre jeszcze kolejną. Oczywiście się nie upieram, tylko zwracam uwagę :), zresztą kupowanie spacerówki później, osobno, jest fajne, bo po kilku miesiącach użytkowania wózka ma się większe pojecie czego się po nim oczekuje i lepiej można dobrać do swoich potrzeb- ja kupiłam 3w1 przed porodem i w zasadzie nie wiedziałam na co zwracać uwagę, w zasadzie patrzyłam tylko na kółka i wygląd :)


Ja przy spacerówce patrzyłam aby były duże koła nie skrętne i aby spacerówka była mała,że jak np dziecko 2 letnie wiozę to aby mi nie było aż tak ciężko bo wielka spacerówka + spore dziecko = ciężko i nie wygodnie. :)
Zresztą ja nie widzę problemu wożenia dziecka w spacerówce,są do wózka śpiwory,osłonki na nóżki ;)

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny...
jejuuu co oni zrobili z tym forum. nasze listopadowki tez powoli sie przenosza na fb. a ja wogole nie moglam sie zalogowac za kazdym razem mnie wywalalo...
a ja jeszcze 8 dni i poznam plec.
mam nadzieje, ze dolącze do grona dziewczynek:-)))
pozdrawiamy.
Iwa23 ja mam termin na 23.09 jesli chcesz mnie wpisac

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

ma-mmi
hej dziewczyny...
jejuuu co oni zrobili z tym forum. nasze listopadowki tez powoli sie przenosza na fb. a ja wogole nie moglam sie zalogowac za kazdym razem mnie wywalalo...
a ja jeszcze 8 dni i poznam plec.
mam nadzieje, ze dolącze do grona dziewczynek:-)))
pozdrawiamy.
Iwa23 ja mam termin na 23.09 jesli chcesz mnie wpisac

Już piszę wiadomość do redakcji :)

Odnośnik do komentarza

dzieki Iwa23
a tak na marginesie dziewczyny na sutki polecam purelan. bepanten trzeba zmywac przed karmieniem co jest dosc uciazliwe zwlaszcza gdy dziec sie bardzo upomina. purelan nie dosc ze jest skuteczny to i nie ma potrzeby zmywania go.

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...