Skocz do zawartości
Forum

Wrzesień 2013


Gość IWA23

Rekomendowane odpowiedzi

wiecie, zmiany są czasem konieczne, ale ja pracuję w największym serwisie aukcyjnym w Polsce i u nas też są wprowadzane zmiany, ale zawsze daje sie czas na zapoznanie z nową wersją, można się przełączyć na stary wygląd, a przedewszystkim zaczyna się od zmian kosmetycznych, które tez większość boli ale małe zmiany są lepiej traktowane.
Nie rozumiem zachowania tej redakcji, zabrano ważne funkcje przemodelowano cały wygląd stron, człowiek oczopląsów dostaje.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

Odnośnik do komentarza

To i ja dodam swoje zdanie.
Mi też się nie podoba. Aż mi ciśnienie skoczyło ;p. Nie mogłam się odnaleźć... A żeby tego posta napisać to chyba 15 minut mi zajęło.

W ogóle mam ciśnienie podwyższone, bo mnie w domu wszyscy wkurzają. Bratowa jest w ciąży i kiedy mi to mówiła poprosiła żebym na razie nie rozpowiadała. No więc nie pisnęłam słowa nikomu. Jednak jakoś się wydało i ona jest przekonana, że to ja. Ja natomiast dowiedziałam się, że wszystko wyszło od jej siostry, ale ona się teraz wypiera i ... ah ręce opadają. Takie głupoty, a potrafią mnie tak z równowagi wyprowadzić. Obiecałam sobie, że nie będę się nią przejmować, ale źle się z tym czuję :(. Nikt oprócz mojego męża mi nie wierzy :(.

Są dwa sposoby na rozbawienie Pana Boga.
Pierwszy to opowiedzieć mu o swoich planach na przyszłość.
Drugi...powiedzieć mu, że coś jest niemożliwe.

Odnośnik do komentarza

agusb
To i ja dodam swoje zdanie.
Mi też się nie podoba. Aż mi ciśnienie skoczyło ;p. Nie mogłam się odnaleźć... A żeby tego posta napisać to chyba 15 minut mi zajęło.

W ogóle mam ciśnienie podwyższone, bo mnie w domu wszyscy wkurzają. Bratowa jest w ciąży i kiedy mi to mówiła poprosiła żebym na razie nie rozpowiadała. No więc nie pisnęłam słowa nikomu. Jednak jakoś się wydało i ona jest przekonana, że to ja. Ja natomiast dowiedziałam się, że wszystko wyszło od jej siostry, ale ona się teraz wypiera i ... ah ręce opadają. Takie głupoty, a potrafią mnie tak z równowagi wyprowadzić. Obiecałam sobie, że nie będę się nią przejmować, ale źle się z tym czuję :(. Nikt oprócz mojego męża mi nie wierzy :(.

agusb olej to. Możesz powiedzieć, że gdyby chwilę pomyślała to by wiedziała, że kobieta w ciąży akurat rozumie dlaczego ktoś narazie nie chce mówic nikomu prócz najbliższej rodziny, a jak do niej nie dociera to jej sprawa i nie zamierzasz jej przekonywać! Zresztą nawet jeśli się wydało to przecież nic złego, się nie stało, to powód do dumy i radości a nie robienia awantur.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

Odnośnik do komentarza

marcelinna dla mnie to głupota, ale ona zachowuje się jakby się jej świat zawalił... No cóż muszę poczekać aż jej przejdzie. Ale dzięki, że chociaż tu mogłam się wygadać (trochę jakby powietrze ze mnie zeszło). W życiu staram się unikać takich toksycznych ludzi ale w tym wypadku nie mam jak, bo to bratowa (mieszka z moją mamą, a ja tuż obok).

Są dwa sposoby na rozbawienie Pana Boga.
Pierwszy to opowiedzieć mu o swoich planach na przyszłość.
Drugi...powiedzieć mu, że coś jest niemożliwe.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny wracając do tematu wyprawki, zrobiłam tą listę rzeczy potrzebnych dla malucha. Sporo tego jest :) Jako że to moje pierwsze dziecię, wszystko muszę kupić :(
Myślę sobie aby każda przyklejała listę i dopisywała swoje komentarze np, drukowanymi literami albo z podkreśleniem, bo właśnie zauważyłam, że zabrali możliwość dodawania kolorowej czcionki!!! wrrrrr!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

Odnośnik do komentarza

WYPRAWKA

SPACER I PODRÓŻ

Wózek
Fotelik samochodowy.
Torba na pieluchy

SPANIE I PIELĘGNACJA

Łóżeczko
Materac- (jaki?)
Leżaczek - huśtawka
Prześcieradło - 3szt.
Wypełnienie (kołdra + poduszka, ochraniacze)
Kocyk cieniutki.
Kocyk grubszy.
Pościel (z ochraniaczem ) - 2szt.
Podkład z ceraty - 2szt.
Przewijak.
Rożek,otulaczek

KĄPIEL

Wanienka.(+stelaż?)
Fotelik do wanienki
Ręczniki z kapturkiem 2szt.

HIGIENA

Mydełko dziecięce (płyn do kąpieli).
Oliwka/ balsam/parafina
Krem do pupy
Krem do buzi.( na kazda pore roku)
Chusteczki nawilżane.
Gaziki jałowe.
Spirytus, octenisept
Sól fizjologiczna.
Proszek do prania.
Nożyczki (obcinak).
Szczoteczka do włosów.
Patyczki bezpieczne.
Gruszka do nosa, aspirator do nosa
Waciki.
Pieluchy tetrowe - 15szt.
Pieluchy jednorazowe. ( no limit)

KARMIENIE

Wkładki laktacyjne.
Laktator
Butelka
Szczotka do mycia.
Smoczek uspokajający
Termo-opakowanie.
Podgrzewacz do butelek
sterylizator do butelek

UBRANKA

Bawełniane body kopertowe- 5-6szt.
Skarpetki - 5szt.
Półspiochy - 5szt.
Kombinezon( pozniej)
Śpioszki - 5szt.
Łapki niedrapki - 2szt.
Kaftaniki albo koszulki z długim rękawem - 5szt.
Pajacyki - 6szt.
Cieplejsza bluza lub sweterek - 2-3szt.
Czapeczki bawełniane - 2szt., cieplejsza - 1szt.

APTECZKA

Espumisan
czopki glicerynowe
nurofen/paracetamol na gorączkę
woda morska
bephanten do cycuszków
termometr

INNE

biustonosze do karmienia 2szt
na później krzesełko do karmienia
poduszka rogal

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

Odnośnik do komentarza

marcelinna jesli chcesz to mogę napisac co u mnie się przydało, a co nie;)

marcelinna
WYPRAWKA

SPACER I PODRÓŻ

Wózek
Fotelik samochodowy.
Torba na pieluchy - - czesto jest w komplecie z wózkiem:) ja nie miałam dodatkowej nigdy, w swoja pakowałam;) lub w tą od wózka;)

SPANIE I PIELĘGNACJA

Łóżeczko
Materac- (jaki?) - ja miałam kokosowo piankowy i ok był, kokosowy jest wg mnie za twardy...
Leżaczek - huśtawka - - super sprawa jak chcesz ugotować obiadek i mieć maluszka na oku:)
Prześcieradło - 3szt. - ja 2 mam i spokojnie wystarczyło, czesto pieluszke flanlowa podkładałam, bo wg mnie za twardy do malusiej buzi taki frotowy jak mialam;) a moje dzieciaczki nie ulewały, to nie musiałam zmieniac co chwila;)
Wypełnienie (kołdra + poduszka, ochraniacze)
Kocyk cieniutki. - - jeden kocyk miałam, jak było cieplo to pieluszka flanelową przykrywałam
Kocyk grubszy.
Pościel (z ochraniaczem ) - 2szt.- - - (2 komplet może byc bez ochraniacza...
Podkład z ceraty - 2szt. - - - nigdy nie podkładałam ceratki, bo dupcia się poci;) - chyba że chcesz do przewijania w terenie taki;)
Przewijak.
Rożek,otulaczek

KĄPIEL

Wanienka.(+stelaż?) chyba stelaż fajna rzecz, ja nie mam, bo za 5-6 mcy dziecko juz za cięzkie i za silne żeby w takim kąpac - chyba że ktoś miał i się da jednak;)
Fotelik do wanienki - - jak będziesz sama kąpać to tak, ale mój mąż dobrze trzymał;) na pewno nie kupuj tego gąbczastego bo bakteri sie tam pewnie zalęgnie co niemiara.....
Ręczniki z kapturkiem 2szt.

HIGIENA

Mydełko dziecięce (płyn do kąpieli).
Oliwka/ balsam/parafina
Krem do pupy (polecam linomag;)
Krem do buzi.( na kazda pore roku)
Chusteczki nawilżane.
Gaziki jałowe.
Spirytus, octenisept
Sól fizjologiczna.
Proszek do prania.
Nożyczki (obcinak).
Szczoteczka do włosów. - - -- - ja miałam ale nigdy nie uzyłam, bo moje do roku łyse były :D:D:D zawsze można dokupic;)
Patyczki bezpieczne.
Gruszka do nosa, aspirator do nosa
Waciki.
Pieluchy tetrowe - 15szt. - tylko kupujcie takie podwójnie tkane, bo czasem w sklepach badziewie jakich mało.... jak znajde to podam linka na allegro...
Pieluchy jednorazowe. ( no limit)
- --------- jeszcze kilka flanelowych polecam, są mięciutkie i pisałam wyżej do czego uzywałam:)

KARMIENIE

Wkładki laktacyjne.
Laktator
Butelka
Szczotka do mycia.
Smoczek uspokajający
Termo-opakowanie.
Podgrzewacz do butelek
sterylizator do butelek

marcelinna, a ty juz wiesz, że nie będziesz karmić piersią??? bo ja ani podgrzewacza nie miałam, a ni sterylizatora....

UBRANKA

Bawełniane body kopertowe- 5-6szt. super są :)
Skarpetki - 5szt.
Półspiochy - 5szt.
Kombinezon( pozniej)
Śpioszki - 5szt.
Łapki niedrapki - 2szt.
Kaftaniki albo koszulki z długim rękawem - 5szt.
Pajacyki - 6szt.
Cieplejsza bluza lub sweterek - 2-3szt.
Czapeczki bawełniane - 2szt., cieplejsza - 1szt.

co do ubranek to jak pisałam kiedyś - miałam za dużo;) ale z rozmiaru 56 to w tydzień wyrośli......

APTECZKA

Espumisan i czopki glicerynowe - ja bym kupowała w razie potrzeby... moim dzieciom nigdy to nie było potrzebne....
nurofen/paracetamol na gorączkę

woda morska
bephanten do cycuszków
termometr

INNE

biustonosze do karmienia 2szt
na później krzesełko do karmienia
poduszka rogal

http://lbdf.lilypie.com/zF4dp1.png

http://lb2m.lilypie.com/rqmhp1.png http://lb4m.lilypie.com/Qkwup1.png

Odnośnik do komentarza

livku29
ela84 cały czas po prostu mam twardy brzuch , może z 3 razyh od początku się zdarzyło, że był miękki ...

A może ćwiczyłaś wcześniej dużo i masz mocne mięśnie? :) ja tak miałam w poprzedniej ciąży, taerz wszystko rozciągnięte :-) Raczej to nie jest skurcz, bo skurcze nie trwają bez końca. Może to tylko takie wrażenie...?
iwonek

Elu a wy z prywatnym gdzie idziecie?

Mamy grupę na Facebooku, ale myślimy o forum, na razie nie wiem o jakim. Kiedyś siedziałam na wizażu, tylko tam mnóstwo ludzi jest, ledwo nadążałam z czytaniem, ale można zakładać grupy prywatne.

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Odnośnik do komentarza

marcelinna
WYPRAWKA

SPACER I PODRÓŻ

Wózek
Fotelik samochodowy.
Torba na pieluchy - olej na razie:) wózki mają torby w komplecie. Poza tym być moze masz w domu zwykłą torbę, do której można wpakować pieluchy i inne "gadżety". Ja np. teraz małęgo wożę codziennie do mamy ze zwykłą torbą treningową Nike, bo nigdy nei wiadomo, co mam zapakować i żaden producent nie wymyślił odpowiednich przegródek:) jak dla mnie to wyciąganie kasy - wystarczy dodać do nazwy "na pieluchy" i już jest dwa razy drożej./

SPANIE I PIELĘGNACJA

Łóżeczko - spokojnie możesz kupić używane
Materac- (jaki?) ja kupiłam gryczano-kokosowy i dobrze, że nie zainwestowałam w lateksowy, bo mały prawie nie spał u siebie, a już (nie ma jeszcze 2 lat) zmieniamy mu łóżko na większe.
Leżaczek - huśtawka - spokojnie możesz kupić używany
Prześcieradło - 3szt.
Wypełnienie (kołdra + poduszka, ochraniacze)
Kocyk cieniutki.
Kocyk grubszy
Pościel (z ochraniaczem ) - 2szt. - ochraniacze są niebezpieczne, dziecko może przysunąc się i poddusić w nocy
Podkład z ceraty - 2szt. - ja nie miałam i ok
Przewijak.
Rożek,otulaczek - zwykły bawełniany z usztywnieniem

KĄPIEL

Wanienka.(+stelaż?) - stelaż zajmuje miejsce, wanienki używa się stosunkowo kró†ko, chyba niepotrzebna inwestycja, wanienka wystarczy
Fotelik do wanienki - ja nie mam i żyjemy:)
Ręczniki z kapturkiem 2szt. - ostatecznie może być zwykły ręcznik

HIGIENA

Mydełko dziecięce (płyn do kąpieli). - są 2w1 z szamponem, polecam ekologiczne, jak najmniej skłądników, bez parabenów, barwników i substancji zapachowych
Oliwka/ balsam/parafina - kupiłam i nie użyłam ani razu. Nacieranie dziecka od urodzenia powoduje, że skóra się do tego przyzwyczaja i potem bez kremu ani rusz. Mój syn ma świetną skórę bez żadnej chemii.
Krem do pupy - jak wyżej - tylko ja mam wielorazowe, oddychające pieluchy
Krem do buzi.( na kazda pore roku) - z filtrem uv, na co dzień nie smaruję dziecka np. wiosną czy jesienią
Chusteczki nawilżane.
Gaziki jałowe.
Spirytus, octenisept
Sól fizjologiczna.
Proszek do prania. - wypróbuj concertino baby, ze dwa razy tańsze niż lovela czy jelp
Nożyczki (obcinak).
Szczoteczka do włosów.
Patyczki bezpieczne.
Gruszka do nosa, aspirator do nosa - raczej aspirator
Waciki. - po co? :) tak serio - w raziepotrzeby biorę swój płatek kosmetyczny, ale to rzadka potrzeba
Pieluchy tetrowe - 15szt.
Pieluchy jednorazowe. ( no limit) - ja bym polecała jednak wielorazowe :) limit - 20 sztuk:)

KARMIENIE

Wkładki laktacyjne. - wielorazowe, milsze i nie zostawiają kłaków, poza tym tańśze
Laktator - kupiłam i od razu sprzedałam
Butelka
Szczotka do mycia.nie widziałąm takeigo cuda :) miałam gąbeczkę, ale ostatecznie myjemy dziecko ręką
Smoczek uspokajający
Termo-opakowanie.- słabo trzymają ciepło i rzadko się ich uzywa
Podgrzewacz do butelek miałam i sprzedałam, podgrzewam wodę
sterylizator do butelek wystarczy wyparzanie / gorąca woda

UBRANKA

Bawełniane body kopertowe- 5-6szt. body potrzeba sporo z racji ulewania/zasiusiania itp. ale jeśli pierze się co 2-3 dni, to kilka wystarczy
Skarpetki - 5szt.
Półspiochy - 5szt.
Kombinezon( pozniej)
Śpioszki - 5szt.
Łapki niedrapki - 2szt.
Kaftaniki albo koszulki z długim rękawem - 5szt.
Pajacyki - 6szt. niektórzy nie lubią pajacyków, bo trudno je ubrać, kup 1 i wypróbuj, czasem dzieci protestują:-)
Cieplejsza bluza lub sweterek - 2-3szt. taka całkeim ciepła - na dwór, to wystarczy nawet jedna, dziecko za moment wyrośnie
Czapeczki bawełniane - 2szt., cieplejsza - 1szt. bawełniana też spokojnie wystarczy jedna

APTECZKA

Espumisan - nie kupowałam tego, nie wiadomo, czy się przyda, zawsze można kupić w aptece w razie potrzeby
czopki glicerynowe - nigdy nie użyłam
nurofen/paracetamol na gorączkę - od 3 miesiąca!
woda morska
bephanten do cycuszków
termometr - mój elektroniczny dla dorosłych się sprawdza

DODATKOWO Witaminka D+K ale to na wypisie ze spzitala podadzą na pewno jaka i ile
INNE

biustonosze do karmienia 2szt
na później krzesełko do karmienia
poduszka rogal

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Odnośnik do komentarza

iwonek mamy chyba podobne doświadczenia wyprawkowe :)

Co do wielorazowych pieluch i wkładek laktacyjnych to jeśli kogoś interesuje, tu dodałam opisy: http://ekotest.blog.pl/2012/06/11/wkladki-laktacyjne/ i tu: http://ekotest.blog.pl/category/wielorazowe/ . Wiem, że do pieluch nie przekonam wiele osób, ale wkładki są naprawdę uniwersalne.

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Odnośnik do komentarza

ela84
iwonek mamy chyba podobne doświadczenia wyprawkowe :)

Co do wielorazowych pieluch i wkładek laktacyjnych to jeśli kogoś interesuje, tu dodałam opisy: http://ekotest.blog.pl/2012/06/11/wkladki-laktacyjne/ i tu: http://ekotest.blog.pl/category/wielorazowe/ . Wiem, że do pieluch nie przekonam wiele osób, ale wkładki są naprawdę uniwersalne.


Ja używam pieluch wielorazowych,co prawda z tych tańszych ale używałam przy Hani i teraz też będę :)

Odnośnik do komentarza

marcelinna
gdzieś znalazłam opinie n temat kaftaników, że się podwijają i bez sensu je trochę kupować że lepiej zainwestować w bodziaki, co myślicie?

Ja bym zainwestowała w bodziaki bo dla mnie kawtaniki,koszulki dla takich maluchów to nie wypał.

Odnośnik do komentarza

marcelinna
WYPRAWKA

SPACER I PODRÓŻ

Wózek
Fotelik samochodowy.
Torba na pieluchy teraz na ogół są przy wózkach

SPANIE I PIELĘGNACJA

Łóżeczko
Materac- (jaki?) ja miałam zwykły piankowy
Leżaczek - huśtawka
Prześcieradło - 3szt.
Wypełnienie (kołdra + poduszka, ochraniacze) ja bez ochraniachy jakoś one mi się nie podobają tylko kurz łapią
Kocyk cieniutki.
Kocyk grubszy.
Pościel (z ochraniaczem ) - 2szt.
Podkład z ceraty - 2szt. dla mnie są one zbędne bo przebierasz na przewijaku a w na spanie idzie podłożyć pieluchę tetrową bądx flanelową
Przewijak.
Rożek,otulaczek dla mnie też zbędny wydatek,dobre to jest tylko pierwsze dnie,potem i tak wygodniej jest tak na rękach bez rożka.

KĄPIEL

Wanienka.(+stelaż?)
Fotelik do wanienki nie mialam tego,nie wiem jak się sprawdza,ale ja pod dziecko ukladałam pieluchę tetrową to też służyło mi jako myjka i normalnie rękami przytrzymywalam
Ręczniki z kapturkiem 2szt. ja mam dla dzieci zwykła duże kąpielowe ręczniki

HIGIENA

Mydełko dziecięce (płyn do kąpieli).
Oliwka/ balsam/parafina polecam balsamy,mleczka sa lepsze wg mnie
Krem do pupy synach tylko linomag,na córkę nie działał
Krem do buzi.( na kazda pore roku)
Chusteczki nawilżane.
Gaziki jałowe. jeśli do pepka to ja nie miałam ,używałam octanisept i patyczki do uszu,tymi patyczkami czyścilam
Spirytus, octenisept
Sól fizjologiczna.
Proszek do prania.
Nożyczki (obcinak).
Szczoteczka do włosów.
Patyczki bezpieczne.
Gruszka do nosa, aspirator do nosa
Waciki.
Pieluchy tetrowe - 15szt.
Pieluchy jednorazowe. ( no limit)
Ja mialam jeszcze do córki płatki kosmetyczne duże i małe,małymi przemywałam buzię a dużymi pupe,psiochę

KARMIENIE

Wkładki laktacyjne.
Laktator
Butelka
Szczotka do mycia.
Smoczek uspokajający
Termo-opakowanie.
Podgrzewacz do butelek nie mialam
sterylizator do butelek nie miałam i nie wiem czy jest sens od razu kupować,w ogóle nie wiem czy jest sens kupowac ,wyparzyć można zlewając butelki wrzątkiem albo do garnka z wrzątkiem na chwile dać

UBRANKA

Bawełniane body kopertowe- 5-6szt.
Skarpetki - 5szt.
Półspiochy - 5szt.
Kombinezon( pozniej)
Śpioszki - 5szt.
Łapki niedrapki - 2szt.
Kaftaniki albo koszulki z długim rękawem - 5szt. tego bym nie kupowała bo nie wygodne wzamian więcej bodów kopertowych
Pajacyki - 6szt.
Cieplejsza bluza lub sweterek - 2-3szt.
Czapeczki bawełniane - 2szt., cieplejsza - 1szt. nie wiem po co te bawełniane jeśli na dwór w dni takie ni to ciepło ni to zimno to ok,ale jeśli one mają być po domu czy pod czapkę cieplejszą to jestem na nie

APTECZKA

Espumisan
czopki glicerynowe
nurofen/paracetamol na gorączkę
woda morska
bephanten do cycuszków do cycuszków najlepsze jest nasze mleko :)
termometr

INNE

biustonosze do karmienia 2szt
na później krzesełko do karmienia
poduszka rogal
Koszule do szpitala najlepiej z opcją do karmienia

to tyle odemnie :)

Odnośnik do komentarza

marcelinna
gdzieś znalazłam opinie n temat kaftaników, że się podwijają i bez sensu je trochę kupować że lepiej zainwestować w bodziaki, co myślicie?

Masz całkowitą rację.
Ja przy mojej trójeczce nie używałam kaftaników z tego własnie wzgledu,że co rusz plecki odkryte. Nie wiem dla mnie body to super sprawa.
Ale to każdy sam musi sie dopatrzeć plusików :)

Odnośnik do komentarza

jade na oględziny wózków, w maju się wyprowadzam poza miasto, będę doglądała budowy naszego domku i chce mieć wózeczek wybrany żeby potem specjalnie nie jeździć :)
Myślę o kupieniu samej gondoli, a potem dokupić tylko spacerówkę, lekką i zwrotną.

Yuhuuuuu pierwszy raz od stycznia zjadłam jogurt i dobrze się czuje :) Nie mdli mnie już :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

Odnośnik do komentarza

marcelinna

Myślę o kupieniu samej gondoli, a potem dokupić tylko spacerówkę, lekką i zwrotną.

mi się przydała ta ciężka spacerówka na stelażu od gondoli- zimą bardzo ciężko jest jeździć taką lekką, bo one maja małe kółka. Ja używałam dwóch spacerówek: tej od wózka i lekkiej parasolki, którą kupiłam znacznie później. Jeżeli jednak chciałabyś mieć jedną, to najlepiej wybrać opcję pośrednią, czyli nie będzie superlekka, ale za to nada się też na zimowe nierówności i śnieg. Dla mnie wygodniej było z dwiema.

Odnośnik do komentarza

a co do zmian, to mnie najbardziej wkurzyło, że przy nowym logowaniu trzeba było wyrazić zgodę na przesyłanie reklam na maila :/, pewnie zresztą taki był główny cel tych zmian, a reszta tylko dla picu. Wygląd jest beznadziejny, ale pewnie z czasem się przyzwyczaimy, tylko to przeglądanie jest bez sensu, strasznie niewygodne, ciekawe czy to jeszcze dopracują, obawiam się, że nie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...